Fuente
Хуткар_Elita_simracing | Влучний коментар про "АСС ВСЬОІЗМ"Я кілька разів, мабуть, пробував не ...
1 460 Vistas/Alcance
2026-01-09 10:31
Mensaje №1411
Влучний коментар про "АСС ВСЬОІЗМ"Я кілька разів, мабуть, пробував не іронічно про це говорити. Але тут от людина максимально точно описала те як я реально бачу історію з "А чого вмерла АСС?". (Коментар під черговим відео про те як АСС всьо від Мабікса)Сорі я німецької зовсім не знаю, то лише через транслейтор переклад:"Зараз у мене немає такої інформації, але я думаю, що загальна аудиторія відповідних каналів була більшою тоді, ніж сьогодні. Я думаю, що творці контенту трохи самі собі вистрілили в ногу, хоронячи ACC (тут моя спроба інтерпритувати одне слово, хто знає німецьку поточніть, якщо я не правий). Хоча я розумію, що через деякий час стає нудно, якщо грати в одне й те саме 8 годин на день, багато хто потім залишився без уваги і почав намагатися повторити це через LMU чи AMS2. Нічого проти конкретних симів не маю, але відмовитися від ACC через BOP або занадто мало контенту та кілька багів, а потім приєднатися до AMS2 чи чогось такого, досить божевільно. ACC принаймні заслуговував на те, щоб не "померти" з таким негативом тоді. Вони могли б просто бути чесними та сказати, що їм нудно або вони монотонні, і тепер приєдналися до руху "всі йдемо з ACC". Ті сотні відео, що пояснюють, чому ACC та Kunos раптом стали поганими, на мою думку, не найкраще зображували всіх творців. Звичайно, були винятки. Так, час, проведений з ACC, був безперечно захопливим. Це було майже як дивитися реальний автоспорт. Ти знав людей, гонки були захопливими, і вони справді захоплювали тебе. Тепер, коли кожен водить щось своє, часто навіть у симуляторах, які пропонують незліченну кількість різних гонок і автомобілів, все це втрачено. Сама кількість варіантів – це одночасно і благословення, і прокляття."Це максимально влучний коментар. Мені здаєьться, що той факт що Асс ще жевріє в нашому симрейсингу, якраз пов'язаний з тим, що наші пілоти значно менше під впливом топових сим блогерів, хоча я можу і помилятись. Важливо зазначити, що я плюсую цьому коментарю, саме як глядач і фан симрейсингу як явища, а не як контент-мейкер, чи пілот. Я почав їздити в симрейсингу на Rfactor і GTR2, і саме тому мені, насправді, не принципово у чому їздити. Утім АСС була дійсно дуже сильною і проривною платформою і той булінг, якого вона зазнала, був несправедливим, щонайменше. За великим рахунком як і студія, якщо бути відвертим, але це вже інша історія.