Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хуткар_Elita_simracing
Añadido 14 jul. 2024

Хуткар_Elita_simracing

@khutkar_sim
Número de suscriptores: 1 089
Fotos: 377
Videos: 229
Enlaces: 549
Descripción:
Так а шо? Це телега для хрещених батьків Хуткара. Тут можна розводить холівари, і обговорювать кульбаби і гібіскуси. Будьте пильні і враховуйте, що кожне слово тут просякнуте мета пост нео ДЖИТІ турбо іронією
Fuente

Хуткар_Elita_simracing | Друзі, збираю інфу на нові відео і традиційно натрапляю на люті шедевр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Хуткар_Elita_simracing Хуткар_Elita_simracing @khutkar_sim
1 220 Vistas/Alcance 2026-01-05 14:19 Mensaje №1406
Друзі, збираю інфу на нові відео і традиційно натрапляю на люті шедеври... В світлі 3 річного прощального туру АСС в наших серцях не можу не поділитись такою от красою.Який же цікавий світ відкриється цим людям, коли вони спробують пілотувати ЛМП2 в LMU...)) А ще дуже шкодую, що вони не застали старий добрий IR з шинкою для тру мужиків, а не те шо зараз...))А сам коментар з відео, де хлопака ділиться враженнями про свій переїзд з ГТ7 в АСС.Якшо шо, я тисячу разів був змушений відповідать на запитання, чого "тру" симрейсери (підставить назву тру симулятора) так зневажають ГТ7 симрейсерів...При тому, шо жодного разу нічо сам про гт7 драйвінг експіріанс поганого не сказав, як мінімум блін того, шо Я ЙОГО НЕ ПРОБУВАВ)))А от шо я точно багато разів казав, шо "складність фізики" визначається винятково ступенем трайхардерства (це так у нас в ОСББ це називають). Хто не шарить лексику нашого ОСББ перекладаю - та вобше пофіг у шо їздить і на якій машині, бо складно стає в момент коли вам треба поїхать швидко.