Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - кхрісмнк пише про маркетинг:
Añadido 14 jul. 2024

кхрісмнк пише про маркетинг:

@khrismnkaboutmarketing
Número de suscriptores: 1 542
Fotos: 40
Videos: 2
Enlaces: 17
Descripción:
непопулярно і трохи складно про етичний і ціннісний маркетинг. автор каналу — @mnknkm інст – khrismnk
Fuente

кхрісмнк пише про маркетинг: | я видалила свій маркетинговий тік-ток. той самий, з якого на мене підп...

Logotipo de la comunidad de telegram - кхрісмнк пише про маркетинг: кхрісмнк пише про маркетинг: @khrismnkaboutmarketing
1 740 Vistas/Alcance 2025-04-09 13:37 Mensaje №430
я видалила свій маркетинговий тік-ток. той самий, з якого на мене підписались більшість з вас.чому? бо зрозуміла, що, крім загальноедукаційної і лідогенеративної функції, він ніяких серйозних і глибоких цілей не закривав.так, через алгоритмічні особливості платформи, я мала можливість показати великій кількості холодної аудиторії, яким може бути маркетинг, яким має бути бачення і підхід до цієї сфери, скільки насправді є класних інструментів, які ніхто не використовує і все в такому дусі. але теорія залишалась теорією, тисячі людей просто зберігали матеріал, і, я впевнена, тільки зовсім маленька частинка з них пішли розбиратись з тим далі, читати всі рекомендовані книжки, шукати туторіали, як освоїти ті чи інші інструменти.вийшло таке собі множення теоретиків, які щось там чули про маркетинг, і на тому все.звісно, дехто з вас пішов далі: прийшов вчитись, взяв консультації і менторство тощо. але все ж.переосмислюючи свою діяльність, я зрозуміла, що мені взагалі не цікаво працювати з теорією. пости, подкасти, навіть разові лекції, які я організовувала, мають мізерний вплив, якщо з отриманими вами знаннями нічого далі не робиться. а ще я зрозуміла, що є таке дещо, що мене дуже відрізняє від ринку — я вмію робити з людей практиків.пояснити, як працює інструмент, і створити середовище, в якому людина може спробувати і навчитись, як ним користуватись, — дуже різні речі.я створюю такі середовища на великому курсі, де практично кожен модуль студенти відпрацьовують зі справжнім бізнесом і роблять це до тих пір, поки не нащупають, в чому ж сенс.бо практика — це не просто формально потестувати якийсь алгоритм. практика — це правильно поставити задачу, зрозуміти, яким саме набором інструментів можна досягти цілі, розставити пріоритети, послідовність, скористатись інструментами, знехтувати деякими правилами (а знали б ви, як часто ефективним вас робить саме нехтування фреймворком і правилами), зібрати всі напрацювання докупи, знайти прогалини, допрацювати, запрезентувати, оцінити себе і зробити висновки, що і чому пішло не так.я відчуваю, що найбільший вплив матиму, коли займатимусь саме цим — тим, що мало хто вміє робити, і тим, що я успішно роблю вже майже два роки в рамках великого win win’у.тому надалі я працюватиму наступним чином: коротка теорія (лекція) + практика (кількаденний воркшоп з бізнесом). таким чином буде повністю розкриватись кожна функція і кожна важлива маркетингова тема.ще один можливий варіант — публічна робота над кейсами, такий собі формат відкритих консультацій, щоб бути співучасниками вирішення запиту.від інших коротких форматів відмовляюсь, бо не бачу в них сенсу. і в канал цей писатиму більше рефлексій, ніж навчальних трактатів та інструкцій. їх тут і так достатньо — можете перечитати пости з самого початку, і буде вам підручник з маркетингу.це — відповідь тим, хто щомісяця запитує мене, коли будуть нові продукти, як можна повзаємодіяти і повчитись, щоб не одразу на великий курс.чекайте оновлень.