Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP
Añadido 14 jul. 2024

Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP

@khnpp
Número de suscriptores: 2 797
Fotos: 23,100
Videos: 3,250
Enlaces: 8,900
Descripción:
Офіційний канал Хмельницької атомної електростанції 🇺🇦 Official telegram channel of KhNPP🇺🇦. Також читайте та дивіться нас: ⚡️FB: https://www.facebook.com/khnpp; ⚡️TW: https://twitter.com/XAEC_KHNPP; ⚡️YT: https://www.youtube.com/c/XAECTV.

👥 Número de suscriptores

2 797
Promedio/Día:: -6
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: +28

👁️ Vistas promedio por mensaje

467
Promedio/Día:: 309
Promedio/Tiempo:: 392
ERR: 16.7%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 4
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🎶 Пам’ять, що звучить у пісні2 червня об 11:00 у Нетішинській школі мистецтв відбудеться І Відкритий регіональний вокальний конкурс пам’яті Артема Белінського.🇺🇦 Конкурс присвячений полеглому захиснику України, добровольцю, молодшому сержанту, талановитому вокалісту Артему Белінському, який жив музикою, щиро любив Україну та віддав за неї своє життя.Артем був лауреатом всеукраїнських і міжнародних конкурсів, солістом дитячої опери, людиною, чий голос і талант надихали багатьох. Його пам’ять продовжує жити у творчості, пісні та єдності людей.Конкурс проводиться з ініціативи родини Героя, за підтримки Нетішинської школи мистецтв і партнерів. Учасників оцінюватиме професійне журі, до складу якого увійшли виконавці та діячі вокального мистецтва.Запрошуємо родини працівників Хмельницької АЕС, мешканців громади та всіх небайдужих відвідати культурну подію, підтримати учасників конкурсу й разом вшанувати пам’ять Героя, чий голос назавжди залишиться у серцях українців.🇺🇦 Нетішинська школа мистецтв🗓 2 червня🕚 11:00Хмельницька АЕС | FB | IG | YT
УВАГА, РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ‼️ Твій шлях у Медіатабір починається з одного відео.✍️ З нагоди Дня журналіста, який щороку відзначається 6 червня, Хмельницька АЕС оголошує набір до Медіатабору. Запрошуємо дітей віком від 12 до 15 років взяти участь у захопливому проєкті. Кількість місць обмежена. Участь безкоштовна.🗓 Заняття проводитимуться з 8 по 12 червня 2026 року.Для участі у проєкті необхідно:✔️ записати коротке мотивуюче відео про себе тривалістю до 1 хвилини, яке має містити таку інформацію:представлення себе (ім'я, прізвище),короткий опис свого хобі,захоплення,чому ви зацікавились цим проєктом,а також, чому саме ви маєте потрапити у Медіатабір; ✔️ заповнити форму реєстрації 🔗 за посиланням ;✔️ обов'язково додати відео у форму реєстрації.Учасники, які за результатами відбору пройдуть у проєкт, будуть повідомлені за вказаним в анкеті номером телефону. 🎥 Медіатабір ХАЕС - це проєкт для тих, хто мріє відкрити для себе світ професійної журналістики, дізнатися, як створюється телебачення та працюють сучасні медіа.Це чудова можливість для творчого розвитку, впевненості та свободи перед фото- й відеокамерою.Час у Медіатаборі буде насиченим новими знаннями, яскравими враженнями, гарним настроєм і позитивними емоціями.Хмельницька АЕС | FB | IG | YT
🇺🇦🗺 Енергоатом отримав ліцензію на експлуатацію ядерної установки ЦСВЯП28 травня на майданчику Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива відбулась офіційна передача ліцензії на етап життєвого циклу «експлуатація ядерної установки» ЦСВЯП. Відповідні дозвільні документи голова Державної інспекції ядерного регулювання України Олег Коріков передав керівнику експлуатуючої організації – т.в.о. голови правління АТ «НАЕК «Енергоатом» Павлу Ковтонюку.Ліцензія підтверджує відповідність технологій, інфраструктури, систем безпеки та персоналу Сховища найвищим вимогам ядерної та радіаційної безпеки, а також міжнародним стандартам у сфері поводження з відпрацьованим ядерним паливом.«Отримання ліцензії на експлуатацію ЦСВЯП підтверджує спроможність української атомної галузі реалізовувати масштабні та технологічно складні проєкти відповідно до найвищих світових стандартів безпеки. Робота сховища протягом наступних 100 років посилює енергетичну стійкість української атомної генерації, гарантує надійне поводження з відпрацьованим ядерним паливом та забезпечує державі значний економічний ефект – щороку Україна економить близько 200 мільйонів доларів, які раніше витрачались на вивезення палива за кордон», – наголосив Павло Ковтонюк. Рішення про видачу ліцензії стало результатом державної експертизи ядерної і радіаційної безпеки матеріалів обґрунтування заяви на отримання ліцензії та інспекційного обстеження експлуатуючої організації.«Видача ліцензії на етап життєвого циклу «експлуатація ядерної установки» ЦСВЯП означає завершення процесу створення власної системи безпечного поводження з відпрацьованим ядерним паливом в Україні. Важливо, що експлуатація ЦСВЯП забезпечить дотримання вимог з ядерної та радіаційної безпеки, а також стандартів МАГАТЕ. Вітаю з цією подією і бажаю безаварійної роботи», – сказав Голова Держатомрегулювання. До видачі цієї ліцензії Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива функціонувало на підставі окремої ліцензії на введення в експлуатацію.Сьогоднішня подія є черговим підтвердженням високого рівня технологічної готовності, надійності систем безпеки та професійності персоналу Енергоатома.EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
На цьому тижні я підготував спеціальний лист Президенту Сполучених Штатів і Конгресу. Вчора лист вже був направлений інституціям у Вашингтоні. Це буває рідко, що лідери іншої держави звертаються так, листом, одночасно до Президента і Конгресу Сполучених Штатів Америки, але ситуація зараз така: треба діяти оперативно, діяти результативно. Важливо, щоб Америка Україну почула. Ми розуміємо, що багато глобальної уваги зараз війні в Ірані. Потрібно припиняти і війну тут, в Європі, – війну дуже криваву, яка триває вже пʼятий рік на повномасштабному рівні. І чим швидше ми зможемо дати більше захисту від балістики, тим швидше ми зможемо зробити так, щоб дипломатія спрацювала. Поки Росія покладається на ракети, її інтерес до дипломатії несправжній. Маємо це виправити. І можемо це виправити тільки разом з Америкою. Україна вдячна Америці за всю підтримку. Буде ще більше вдячна за достойний мир і гарантовану безпеку. Все це можливо, якщо буде достатньо рішучості. Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!
📡 У Нетішинській громаді відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації за участі команд із різних регіонів України 🇺🇦.Змагалися учасники з Волинської, Київської, Вінницької, Львівської, Донецької, Рівненської, Чернігівської та Сумської областей, а також із Києва, Сум, Луцька і Нетішина.📍 Програма передбачала випробування, у яких учасники демонстрували навички орієнтування на місцевості, пошуку радіосигналів та швидкість проходження маршрутів. За підсумком змагань відзначено лідерів серед областей і колективів.Нетішин представляли вихованці клубу «Юний технік». Вони показали впевнений результат і увійшли до числа команд-призерів🥈🥉, підтвердивши стабільний рівень підготовки та розвиток цього напряму в громаді.Під час урочистого закриття змагань учасників привітав заступник генерального директора Хмельницької АЕС з персоналу Володимир Гудзь.Від Хмельницької АЕС командам-переможцям передали символічні подарунки як знак підтримки та визнання їхніх досягнень.Хмельницька АЕС | FB | IG | YT
Працюємо з усіма нашими партнерами щодо ППО для України – зрозуміло, що це перший пріоритет. Напередодні ми говорили з Президентом Франції, з Премʼєр-міністром Норвегії, сьогодні говорив із Президентом Фінляндії, наша дипломатична команда зосереджена саме на цьому. І антибалістика зараз – це глобальний дефіцит через війну з Іраном. Але треба шукати варіанти. На фронті наші позиції сильніші: завдяки сміливості наших людей, завдяки дронам, різним нашим технологічним рішенням та мідлстрайкам і нашим далекобійним санкціям нам вдалося стабілізувати фронт. Все не просто. Ми обороняємось активно, у цьому році у нас є результати більші, ніж раніше. Особливо приємно, коли це чітко підтверджує в тому числі й ниття так званих російських «воєнкорів». Щодо захисту неба. Ми говоримо з усіма партнерами щодо цього. На жаль, не було прогресу довгий час з Америкою щодо розширення виробництва антибалістики. Ми намагаємось прискорити цю роботу в Європі – по виробництву нашої власної антибалістики на континенті у достатньому обсязі. Я хочу подякувати Емманюелю, всім партнерам, хто готовий разом з нами прискорювати цю роботу. Будемо і надалі говорити з Америкою щодо їхніх можливостей підтримати Україну, наш захист життя тут і нашу спроможність потім допомагати із захистом життя іншим народам – тим, які цього дійсно потребують. Програма PURL працює, ми за це вдячні. Європа допомагає нам фінансами. Але дуже потрібне і лідерство Сполучених Штатів.
Рятувальники ДСНС понад 15 годин ліквідовували пожежі, які виникли внаслідок комбінованої атаки Росії по наших містах і громадах. Демонтаж небезпечних конструкцій триває досі. На жаль, зросла кількість поранених: лише у Києві до медиків звернулися понад 80 людей, з них троє дітей. Поліцейські столиці прийняли вже більше 540 заяв про пошкоджене майно. Сьогоднішнім ударом Росія намагалася знищити не лише життя, а й пам’ять. Близько 40% музейних предметів з експозиції Національного музею “Чорнобиль” безповоротно втрачені. Рятувальники та працівники музею одразу після удару розпочали евакуацію експонатів. Зокрема, вдалось зберегти предмети з фондосховищ, картину Марії Примаченко та прапор України, який був встановлений на ЧАЕС одразу після деокупації у 2022 році.Дякуємо кожному, хто працює на місцях обстрілів: рятувальникам, поліцейським, гвардійцям, медикам, комунальникам. Сьогодні на вулицях столиці ми зустріли й сотні волонтерів, які допомагали екстреним службам. У моменти терору українці вчергове демонструють всьому світу свою єдність та силу.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
Підписав сьогодні новий наш український пакет санкцій, які ми обовʼязково маємо поширити в інших юрисдикціях. Санкції проти окупантів – російських військових, більше сотні їх, – які причетні до ракетних, дронових ударів по нашій країні, по наших людях. Також є пакет проти суден, які використовуються Росією для перевезення вантажів для війни – зброї, боєприпасів, перевезення техніки. Ми готуємо нові наші санкційні рішення – як далекобійні, так і юридичні. І ще одне. Активно ведемо дипломатичну роботу з нашими партнерами у Євросоюзі, щоб наблизити членство України в ЄС. Україна бореться за своє життя, за свою незалежність і за ту Європу, яка найдовше живе в мирі, захищає людей і життя, захищає культуру і саме завдяки такому захисту має справді глобальну роль. Без України не може бути повноцінного європейського проєкту, і присутність України в ЄС також має бути повноцінною – повноправною. Важливо відкрити кластери. Важливо змістовно рухатись у перемовинах. Важливо працювати на 100% заради безпеки, заради наших людей. Дякую всім, хто з нами, хто з Україною! Слава Україні!
Сьогодні я тут, на нашій прекрасній Рівненщині, хочу подякувати всім нашим громадам трьох областей. Рівненська область, Житомирська, Волинська область. Ми говорили з керівниками громад, у тому числі про захист цього північного напрямку. Враховуючи загрози, які є. Вчора були громади Чернігівської та Київської областей, сьогодні – ще ця частина нашої держави.Жоден напрямок не залишимо без уваги. Було й немало соціальних питань, питань було багато освітніх. І про шкільний транспорт, і про дороги, щоб до шкіл доїжджати, і про будівництво нових шкіл. Урядовці все це чули, були онлайн, і я розраховую, що реагувати будуть предметно та швидко. Розраховую на конкретні рішення. Дякую всім, хто працює заради нашої держави, всім, хто захищає Україну та свою громаду, як самого себе. Важливий день. Дякую, Рівненщино!І, дорога Рівненщино, сьогодні ж тут був у наших воїнів – відзначив нагородами наших хлопців. Поранені воїни, які відновлюються тут. Один із них – з Маріуполя, Максим – дав мені цей шеврон. З чітким бажанням, щоб Україна в Маріуполь повернулась, щоб повернулась на всю свою землю. І дуже-дуже хочемо, щоб так воно й було. Дякую, дякую всім нашим воїнам, нашим захисникам! Слава Україні!
🟥 У 2026 році Всесвітній день вишиванки відзначають 21 травня. Свято традиційно припадає на третій четвер травня. Будній день обрано навмисно. Вишиванка є не лише символом національної ідентичності, сили роду та пам’яті поколінь, а й повсякденним атрибутом українців.🟩 День вишиванки був започаткований студентами Чернівецького національного університету. У 2026 році свято відзначає своє 20-річчя. Ювілейний День вишиванки присвячений єднанню українців у всьому світі та збереженню культурної спадщини тимчасово окупованих регіонів України.🟦 Спробуємо сьогодні розшифрувати "код нації", створений майстринями у візерунках вишиванок:▫️ ромби — символ родючості та продовження роду;▫️ хрести — захист від усього злого;▫️ хвилясті лінії — воду, життя та безперервність;▫️ дерево життя — зв’язок поколінь і силу роду;▫️ квіти — молодість, красу та любов.Вишиванки кожного регіону України – це унікальні символи свободи, козацької сили та національної ідентичності. На тимчасово окупованих територіях вишиванка стала найвищим символом незламності, національної гідності та тихого спротиву.❤️ Вишиванка об’єднує українців у всьому світі, нагадуючи про наше коріння, культуру та незламність. Бережімо й популяризуймо українські традиції, адже саме в них — душа нашого народу.#worldvyshyvankaday20Хмельницька АЕС | FB | IG | YT