Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP
Añadido 14 jul. 2024

Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP

@khnpp
Número de suscriptores: 2 797
Fotos: 23,100
Videos: 3,250
Enlaces: 8,910
Descripción:
Офіційний канал Хмельницької атомної електростанції 🇺🇦 Official telegram channel of KhNPP🇺🇦. Також читайте та дивіться нас: ⚡️FB: https://www.facebook.com/khnpp; ⚡️TW: https://twitter.com/XAEC_KHNPP; ⚡️YT: https://www.youtube.com/c/XAECTV.
Fuente

Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP | Сьогодні були доповіді військових, окремо говорили з міністром оборони...

Logotipo de la comunidad de telegram - Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP @khnpp
578 Vistas/Alcance 2025-06-10 17:05 Mensaje №24152
Сьогодні були доповіді військових, окремо говорили з міністром оборони Умєровим. Про нашу протидію дронам, про захист від ракет – про наше зміцнення ППО. Росіяни знову застосували ракети з Північної Кореї – балістику. Бачимо дані і щодо поширення в Північну Корею російсько-іранських дронових технологій – і це максимально небезпечно і для Європи, і для регіону Східної та Південно-Східної Азії. Чим довше триває ця війна на нашій землі, тим більше зміняться технології бойових дій і тим більше для всіх зросте загроза. На це треба реагувати зараз, а не тоді, коли тисячі вдосконалених «шахедів» та балістичних ракет почнуть загрожувати Сеулу і Токіо. І ще одне. Сьогоднішній російський удар пошкодив звичайні житлові будинки в різних регіонах України, в Одесі був пошкоджений пологовий будинок, значні втрати на Одеській кіностудії – десятиліття історії. В столиці була пошкоджена навіть Софія Київська: через вибухову хвилю обвалилася частина фасаду собору. Для всіх людей, хто дійсно знає історію і хто не чужий християнству, будь-яка навіть загроза пошкодження чи руйнації Софії – це абсолютно неприпустима річ, катастрофічна. Але не для Росії. Біснуваті з «шахедами» та червоною кнопкою. І саме катастрофи є сенсом їхнього існування – більше нічого вони не продукують і по собі нічого іншого не залишать. Треба на це реагувати. Треба їх зупиняти, і це не тільки нам в Україні треба – увесь світ виграє від примусу Росії до миру. Дякую всім, хто з Україною.