Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Херcонська ОДА (ОВА)
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦Херcонська ОДА (ОВА)

@khersonskaODA
Número de suscriptores: 20 504
Fotos: 33,400
Videos: 4,340
Enlaces: 3,890
Descripción:
Зв’язок із Херсонською ОВА: 🔗 https://khoda.gov.ua 📞0800 330 951 та 0800 101 102.

👥 Número de suscriptores

20 504
Promedio/Día:: -6
Promedio/Tiempo:: -7
Promedio/Mes:: -81

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 439
Promedio/Día:: 2,240
Promedio/Tiempo:: 2,294
ERR: 11.9%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 8
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Детально працюємо з Америкою, щоб посилити нас – нашу ППО, усі наші можливості захисту: «петріоти» передусім, інші системи, також наші активні дії, нашу далекобійність. Ми бачимо та чуємо, що Росія боїться, що американці можуть дати нам «томагавки», це сигнал, що саме такий тиск може спрацювати для миру. Ми домовились із Президентом Трампом, що наші команди, наші військові займатимуться всім тим, що ми обговорили. І в тому числі це стосується енергетики, газу. Я дякую. Розраховуємо на результат.Говорив сьогодні також із Президентом Франції Макроном, теж ключове – це ППО, наша стійкість, також дипломатичні заходи наступних тижнів, ми координуємо наші позиції. Ми домовились, що наші військові передадуть Франції найперші потреби, і ми пришвидшуємо постачання.Ми обговорили ситуацію на Запорізькій атомній станції. Ми можемо, як це вже було десятки разів, відремонтувати лінії енергозабезпечення станції та гарантувати безпеку станції – і саме український контроль, саме наші українські фахівці є стовідсотковою гарантією безпеки. Росія не має інтересу повертати безпеку – їх треба дотиснути до цього, і потрібна більш чітка, чесна позиція МАГАТЕ. Росія може й мусить припинити обстріли, щоб ремонтні бригади могли працювати. Триває найдовший блекаут на Запорізькій АЕС – уже майже три тижні станція на дизель-генераторах. Так не має бути.
Цей тиждень наблизив узгодження 19-го пакету санкцій проти російської агресії, очікуємо на затвердження. Швидко синхронізуємо пакет в Україні. Енергоресурси Росії обмежуються. І також інфраструктура тіньового флоту: буде новий тиск. Також криптовалютні схеми, які росіяни використовують саме для обходу санкцій: Європа буде протидіяти. Дякую, що українські пропозиції до санкційного пакету Євросоюзу багато в чому враховані. Ми постійно ведем цю роботу з кожним нашим партнером, і, звісно, передусім з Європейським Союзом, і також з «Групою семи». Очікуємо сильних санкційних кроків також від Сполучених Штатів Америки – Європа свою частину роботи виконує. Підписав сьогодні й укази про застосування нових санкцій України. Три пакети санкцій було мною підписано. Зокрема, проти пропагандистів, які допомагають Росії, проти різних осіб, які ведуть бізнес на окупованій території та наповнюють бюджет Росії, підтримують цю систему зла, а також проти осіб, які дестабілізують Молдову в інтересах Москви. Україна допомагає Молдові, і ми зацікавлені в стабільності нашого сусіда – в успіху Молдови.
«Ледь витягли нас з-під завалів. Я втратила свідомість і прокинулась вже від того, що мене намагаються привести до тями. Це був жах», – розповідає жінка, яка постраждала через російський авіаудар по Інгульцю. Протягом трьох днів ворог масовано бив по цьому невеликому селу у Дарʼївській громаді. Керовані авіабомби скидали просто на будинки людей. Зруйновано та пошкоджено близько 40 осель.Через погіршення безпекової ситуації з Інгульця триває організована евакуація, до якої залучені усі необхідні структури, серед яких місцева влада, поліція та служба у справах дітей. Це питання – на контролі обласної влади. Його порушують під час щоденних нарад, а також сьогодні село відвідала заступниця начальника Херсонської ОВА Ольга Малярчук, яка поспілкувалась з місцевими жителями. «Найважливіше – врятувати життя. Прошу всіх, особливо родини з дітьми, виїжджати. Ми готові подбати про кожного й кожну, хто евакуюється», – наголосила Ольга Малярчук. З моменту перших авіаударів із села виїхали вже близько 200 людей, серед них – 74 дитини та 38 літніх мешканців, 22 з яких потребують медичного нагляду.У старостаті досі залишаються 9 дітей. Батьки шістьох погодилися на евакуацію найближчими днями. Водночас рідні трьох – категорично відмовляються.Людей вивозять до рідних у безпечні громади. Тим, хто не має такої можливості, надають житло в модульних містечках із усіма комфортними умовами. Для тих, хто потребує лікування, підготовлені місця у закладах охорони здоров’я, де вони перебувають під наглядом лікарів.Евакуація з Інгульця триває. Просимо мешканців не зволікати та подбати про безпеку своїх родин. Звертайтеся до контактного центру Херсонської ОВА: 0800-101-102 та 0800-330-951.
Зараз у наших містах – у Києві, в Сумах, в інших містах і громадах – допомагають пораненим після російського удару. Географія ударів за добу – Київ, Суми, Кременчук, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя. В Києві ще розбирають завали – можуть бути тіла під завалами. Пошкоджено будівлю Кабміну. На цей час відомо про більш ніж чотири десятки постраждалих по країні, 20 із них – у Києві. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Загалом тільки в столиці повітряна тривога була більш ніж сім із половиною годин, і Київ був однією з центральних мішеней для російських дронів.Важливо, що сьогодні є широка реакція партнерів на цей удар. Очевидно, Росія старається завдати болю Україні, і удари більш наглі. Це чітка ознака, що Путін випробовує світ – чи приймуть вони це, чи змиряться. Тому важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними діями – санкціями проти Росії, проти пов’язаних із Росією осіб та сильними тарифами й іншими обмеженнями на торгівлю з Росією. Їхні втрати повинні відчуватись. Саме це переконливо. А також – наша далекобійність. Путін не хоче переговорів, явно ховається від них, тож дефіцит бензину в Росії та інші економічні негаразди – логічна відповідь на російські відмови йти на припинення вогню, на зустріч лідерів.
Попри загрозу російських атак, з мікрорайону Корабел, який ворог намагається ізолювати від решти Херсона, триває організована евакуація.З мешканцями, яких вдалося вивезти, поспілкувалися заступниця начальника Херсонської ОВА Ольга Малярчук та начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько.Станом на пʼяту вечора вже евакуювали 84 людини, серед яких 11 маломобільних осіб та 14 дітей. На пункті евакуації людей зустрічають представники влади та волонтери. Кожному надають необхідну допомогу. На прохання мешканців їх відвозять до рідних в інші райони Херсона. Тим, у кого такої можливості немає, – забезпечують тимчасовий прихисток із комфортними умовами проживання. За потреби людей евакуюють і до більш безпечних регіонів країни. «Ми перевірили, як проходить евакуація, поспілкувалися з людьми. Усі отримують необхідну підтримку. Дякую кожному, хто долучився до порятунку жителів Корабельного району», – сказала Ольга Малярчук. Люди, яких сьогодні евакуювали, наполегливо закликають своїх сусідів теж виїжджати з одного з найнебезпечніших районів міста.📞 Усі деталі щодо виїзду можна дізнатися у фахівців обласного контакт-центру: 0800 101 102 або 0800 330 951.
Наша пропозиція припинити удари, припинити вогонь щонайменше на 30 діб залишається в силі – ми не знімаємо цю пропозицію, яка може дати шанс дипломатії. Але саме від Росії світ не бачить відповіді – жодної відповіді, крім нових ударів. Це максимально чітко, очевидно для всіх демонструє, хто джерело війни. Росія має закінчити свою агресію, і це їм доведеться зробити. Питання тільки часу. Війна – це програш для всіх, у тому числі для агресора. Санкції проти Росії за цю війну будуть збільшуватись, і це відчутні санкції. Правосуддя світу теж буде працювати – багато в чому, на жаль, повільно, але, що важливо, невідворотно. Ми готуємо новини щодо цього, ми прискорюємо справедливість.Сьогодні також була доповідь Головкома Сирського – щодо наших активних дій на території Курської та Бєлгородської областей. Ми захищаємо українську землю від ворожої активності в прикордонні. Я хочу подякувати сьогодні кожному підрозділу, усім нашим солдатам, усім нашим сержантам і командирам. Дякую вам всім за стійкість та реальну силу, яка так потрібна Україні.
Доручив міністру оборони та міністру закордонних справ активізувати контакти з партнерами щодо ППО. В контексті «Рамштайну» зустріч готується. Головних завдань два, і це саме ППО, саме «петріоти», і друге завдання – це контингенти, максимальне наближення всіх рішень, опрацювання всіх деталей. Також доручив на двосторонній основі працювати щодо ППО, і особливо зі Сполученими Штатами Америки, які мають достатній потенціал, щоб допомогти припинити будь-який терор. Потрібне відповідне бажання й відповідні рішення, щоб захистити якнайбільше життів від російської балістики. Посилення нашого повітряного щита одночасно буде посиленням усієї дипломатії. В сьогоднішньому російському ударі були ракети, які запустили з акваторії Чорного моря. Партнери знають, які це були судна та з якої частини моря відбувся цей запуск. Це одна з причин, чому Росія спотворює дипломатію, чому Росія не йде на безумовне припинення вогню: вони хочуть залишити собі можливість бити з акваторії моря по наших містах, по наших портах. Припинення вогню на морі – це не тільки про вільне судноплавство й постачання продовольства морем, це передусім про загальну безпеку й про наближення миру. Путін не хоче закінчувати війну, він шукає, як залишити собі можливості розпалити війну в будь-який момент із більшою силою. Саме тому й надалі незмінно потрібні всі форми тиску на Росію: посилення наших спроможностей захищатися, збереження санкцій і така дипломатія, така розмова з Москвою, яка не залишить їм жодної можливості вбивати.
Сьогодні я говорив з Головкомом Олександром Сирським – про ситуацію на нашому фронті, також у тих районах, де наші сили діють на території Росії. Ми зберігаємо активність, яка не дає окупанту заходити на територію Сумщини, а також нашої Харківщини. Я дякую за стійкість усім нашим підрозділам – усім, від Курщини до південних напрямків. Особливо відзначу сьогодні за результативність на передовій наш 225-й окремий штурмовий полк, також воїнів 47-ї окремої механізованої бригади. Ще – воїнів Сил спеціальних операцій за дуже ефективні дії по знищенню ворога. Також 35-ту окрему бригаду морської піхоти за ефективність у боях на Покровському напрямку. Дякую всім вам, воїни! Ви – справжні! Дякую кожному і кожній, хто допомагає армії, хто працює в усіх наших оборонних підприємствах, хто забезпечує нашу армію. Я дякую всім, хто доносить світові правду про те, що відбувається в Україні. Сильні позиції України в усьому, результативна робота на нашу державу – це те, що найбільше допомагає наближенню миру. Дякую всім! Слава Україні!
З початку цього року на Соціальному веб-порталі електронних послуг Міністерства соціальної політики України розпочав роботу новий сервіс для подання заяви про забезпечення допоміжним засобом реабілітації. Як подати заяву через Соціальний портал Мінсоцполітики Увійти на Соціальний портал Мінсоцполітики за допомогою КЕП, УЕП або BankID. Обрати розділ «Заява про забезпечення допоміжним засобом реабілітації» та натиснути кнопку «Подати заяву». Заповнити заяву. Підписати заяву електронним підписом та перевірити її статус в розділі «Мої заяви».Після обробки заяви в особистому кабінеті з’явиться електронне направлення, що підтверджує забезпечення засобом реабілітації.Для тих, хто не має змоги скористатися онлайн-сервісом, є й інші варіанти подачі заяви: Через Електронний кабінет особи з інвалідністю, де доступні додаткові функції, зокрема подача заяви до обраного підприємства або компенсація за самостійно придбаний засіб. Письмова заява в одній з найближчих установ громади: Центр надання адміністративних послуг, структурний підрозділ з питань соціального захисту населення або територіальне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.ℹ️ Детальна інформація — за посиланням.