Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Херсон Незламний
Añadido 14 jul. 2024

Херсон Незламний

@kherson_unbroken
Número de suscriptores: 693
Fotos: 4,550
Videos: 1,740
Enlaces: 1,650
Descripción:
Інформаційна сторінка Херсонщини 🍉 Потрібна інформація?! Помічник у допомогу: @kherson_unbroken_bot

👥 Número de suscriptores

693
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -20

👁️ Vistas promedio por mensaje

938
Promedio/Día:: 8,600
Promedio/Tiempo:: 421
ERR: 135.35%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 428 25-08-21 06:07
Оперативна інформація з 06:00 20.08.2025 по 06:00 21.08.2025Минулої доби під ворожим дроновим терором та  артилерійськими обстрілами  перебували Білозерка, Нововоскресенське, Олександрівка, Станіслав, Берислав, Новоолександрівка, Новодмитрівка, Новорайськ, Одрадокам'янка, Ольгівка, Тягинка, Львове, Вірівка, Бургунка, Осокорівка, Широка Балка, Софіївка, Томарине, Садове, Велетенське, Дослідне, Антонівка, Ромашкове, Кізомис, Придніпровське, Томина Балка, Нововоронцовка, Миколаївка, Веселе, Дудчани, Зорівка, Козацьке, Микільське, Понятівка, Розлив, Токарівка, Урожайне, Червоний Маяк та місто Херсон.російські військові били по критичній та соціальній інфраструктурі; житлових кварталах населених пунктів області, зокрема пошкодили 2 багатоповерхівки та 15 приватних будинків. Також окупанти понівечили газопровід, господарчі споруди, приватний гараж та автомобілі.Через російську агресію 1 людина загинула, ще 3 - дістали поранення.Під час нічної дронової атаки Сили протиповітряної оборони над територією нашої області знищили 2 "Shahed-131/136".
👁 306 25-07-21 05:18
Оперативна інформація з 06:00 20.07.2025 по 06:00 21.07.2025Минулої доби під ворожим дроновим терором та  артилерійськими обстрілами перебували Білозерка,  Зимівник, Новорайськ, Червоний Маяк, Берислав, Козацьке, Станіслав, Олександрівка, Зеленівка, Широка Балка, Бургунка, Львове, Миколаївка, Одрадокам'янка, Ольгівка, Тягинка, Михайлівка, Нововоронцовка, Хрещенівка, Золота Балка, Чорнобаївка, Микільське, Ясна Поляна, Понятівка, Качкарівка, Кізомис, Гончарне, Антонівка, Софіївка, Придніпровське, Садове, Янтарне, Велетенське, Степанівка, Дудчани, Зорівка, Іванівка, Інгулець, Інженерне, Козацьке, Милове, Новокаїри, Республіканець, Токарівка, Томарине, Українка та місто Херсон.російські військові били по соціальній інфраструктурі; житлових кварталах населених пунктів області, зокрема пошкодили багатоповерхівку та 10 приватних будинків. Також окупанти понівечили стільникову вежу, водонапірну башту, господарські споруди та приватні автомобілі.Через російську агресію 2 людини дістали поранення.
👁 279 25-07-18 13:18
Оперативна інформація з 06:00 17.07.2025 по 06:00 18.07.2025Минулої доби під ворожим дроновим терором та  артилерійськими обстрілами перебували Білозерка, Дудчани, Шляхове, Милове, Новодмитрівка, Берислав, Новоолександрівка, Комишани, Зимівник, Молодіжне, Станіслав, Софіївка, Широка Балка, Понятівка, Микільське, Одрадокам'янка, Бургунка, Львове, Миколаївка, Ольгівка, Тягинка, Кізомис, Антонівка, Садове, Придніпровське, Надіївка, Наддніпрянське, Берегове, Чорнобаївка, Велетенське, Зорівка, Дар'ївка, Гаврилівка, Шевченківка, Високе, Зміївка, Козацьке, Михайлівка, Саблуківка, Токарівка, Українка, Червоний Маяк та місто Херсон.російські військові били по критичній та соціальній інфраструктурі; житлових кварталах населених пунктів області, зокрема пошкодили багатоповерхівку та 15 приватних будинків. Також окупанти понівечили Пункт Незламності, зупинку громадського транспорту, господарську споруду, автівку швидкої та приватний автомобіль.Через російську агресію 1 людина загинула, ще 9 - дістали поранення.
👁 743 25-04-10 16:11
Херсонська ОВА ініціювала онлайн-нараду аграріїв області з фахівцями Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.У фокусі обговорення - трудові права, безпека та підтримка агробізнесу.Нараду очолив перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій, який у вступному слові наголосив: "Наразі активно триває посівна кампанія і наші аграрії продовжують працювати навіть попри постійні обстріли та заміновані поля. Тому наше спільне завдання - створити передумови для відновлення та подальшого розвитку сільського господарства у нашому регіоні".До розгляду питань також долучилися директор Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОВА Дмитро Юнусов, представники Держпраці та обласного центру зайнятості.Під час наради зосередились на основах трудового законодавства в агросфері, зокрема необхідності боротьби з неофіційною зайнятістю, відповідальністю роботодавців за створення безпечних умов праці, а також порядку проведення планових і позапланових перевірок. "Дотримання трудового законодавства — не менш важлива складова будь-якої сфери. У нашому випадку від цього залежить мотивація працівників, якість виконання робіт і врешті — результат аграрного сезону. Необхідно, аби агровиробництво в області будувалось на прозорих засадах", - зазначив Дмитро ЮнусовОкремо зупинились на темі державної програми «Власна справа» у межах якої можна отримати грант на започаткування або розвиток власного агробізнесу. Уряд збільшив суму допомоги для аграріїв прифронтових регіонів до півмільйона гривень. Ці кошти можна спрямувати на обладнання, сировину та оренду приміщень.У межах зустрічі фахівці Держпраці надали учасникам практичні рекомендації та відповіли на запитання аграріїв.Продовжуємо і надалі співпрацювати з аграрним бізнесом, аби забезпечити стабільну роботу галузі та розвиток економіки регіону.
👁 352 24-10-20 11:11
Періодично українська влада закликає всіх громадян, які залишаються на окупованих росією територіях, евакуюватися, але багато хто з них не має змоги виїхати — бракує грошей, здоров’я, необхідних документів тощо. Інші не наважуються, бо не розуміють своїх перспектив на вільних територіях. Є й людей, які свідомо вирішують залишатися, хоча не підтримують окупантів. Жителі окупованоих територій Скадовського, Каховського та Чаплинського районів називають кілька можливих причин, чому українські громадяни можуть залишатися в містах і селах, які контролює Росія. Серед них чи не найважливішим є сімейні та особисті обставини, які ускладнюють переїзд: рідня поважного віку, яка потребує догляду, наявність господарства тощо.Страх фінансової скрути — один із найбільших чинників, які зупиняють охочих евакуюватись, кажуть люди. Велике значення мають гроші. Переміщення може бути за дорогим для людей, особливо якщо вони вже втратили роботу, звичний дохід, або взагалі втратили засоби до існування через війну.Ще одна причина, це дорога. Фінансово затратно та небезпечно для життя.Також є страх перед тим, що все доведеться починати наново: від нового житла до адаптації життя в новому місці. Робота, навчання, спілкування, звички… Вони цього бояться, і це стимулює їх залишатися там, де вони є. Після скасування виплат переселенцям на загальних підставах, цей хоч і малий, але гарантований дохід в Україні, люди почали повертатися в окупацію. Додому.
👁 8,600 24-10-15 11:51
Як зараз живеться тим, хто залишився в окупованих селах Херсонської області.У Скадовську, та інших містах на окупованих територіях, людей залишилось більше, ніж у селах. Багато приїжджих, чужих. То ж і навчилися містяни не спілкуватись зі всіма підряд, не ділитися своїми думками і взагалі сильно обмежили спілкування навіть зі старими знайомими. Інша справа село, тут все на багато складніше. Залишилися наче всі свої, і тих, хто став підтримувати окупантів, люди знають. З ними обмежують спілкування, але і серед своїх є «друзі», готові заради преференції перед орками, зробити гірше родичу чи сусіду, не гидуючи наклепами та доносами. Процвітає заздрість та жага помсти.Місцеві окупаційні адміністрації та військові реагують на наклепи зразу. У селах знову почалися обшуки та погрози. Чи то ніч, чи то день—військовим без різниці, обшуки і залякування людей їх улюблена розвага. Селяни закінчили сільськогосподарський сезон, заробили гроші і у них є що безкарно забрати, тому й активізувалися різні військові намісники.Крім обкрадання людям погрожують, оголошують їх небажаними персонами, примушують покидати свої будинки, забирають автомобілі на потреби російської армії.Будинки тих, хто виїхав, вже практично не чіпають, там вже все вкрадено. Тепер рейди по більш заможнім. Люди змушені ховати статки, за безцінь продавати хороші машини, а більш старі залишають, бо їх теж забирають на потреби армії. В селі всі бояться один одного. Тепер навіть ті, хто прийняв той клятий руський мір, теж заважають орківській орді.
👁 456 24-10-05 07:17
Сьогодні ми відзначаємо річниці заснування двох населених пунктів - Високопілля та Станіслава. Високопіллю виповнюється 150 років. Це селище з багатою історією та сильними людьми. Два роки тому воно було звільнене від окупантів, і тепер відбудовується після важких випробувань.Високопільці – люди надзвичайної сили духу, які попри всі труднощі, не втрачають віру та відновлюють своє селище. Ви вже показали, що здатні вистояти, і я впевнений, що попереду на вас чекає мирне та успішне майбутнє.Станіслав сьогодні також відзначає свою поважну дату – 327 років. Це гарне село з мальовничими краєвидами і природними скелями, які всіх зачаровували своєю красою. До війни це було одне з найпривабливіших туристичних місць регіону з древньою історією. Однак зараз це унікальне місце руйнує російська армія.Попри постійні обстріли, життя там триває. Мешканці продовжують жити та працювати на своїй рідній землі. А наші воїни роблять все можливе, щоб ви жили в безпеці.Дякую всім, хто сьогодні на передовій та в тилу, хто відбудовує, захищає і підтримує наших людей. Вітаю з річницями!