Fuente
ТС | Харків 🇺🇦 | АТ «Харківобленерго» продовжує застосовувати планові та аварійні графі...
3 530 Vistas/Alcance
2026-02-10 17:53
Mensaje №50407
АТ «Харківобленерго» продовжує застосовувати планові та аварійні графіки відключень енергопостачання в місті.Як розповів міський голова Ігор Терехов сьогодні в ефірі національного телемарафону, Харків не відрізняється в цьому від інших міст України, адже ворог так само навмисно знищив тут енергогенерацію. За словами мера, попри домовленості з урядом щодо збереження сталого енергопостачання в житлові будинки, де відсутнє опалення через атаку рф по ТЕЦ-5, повністю уникнути відключень не вдається.«Чітких графіків АТ «Харківобленерго» поки не має. Дуже важливо все ж таки зробити так, щоб у людей було стале електропостачання, якщо вони не мають опалення. Але енергетикам це поки, на жаль, не вдається. Ситуація з тепло- та електропостачанням зараз дуже важка», - зазначив Ігор Терехов.Він нагадав, що в Харкові продовжують функціонувати 101 пункт незламності та метрополітен як найбільше укриття в цілодобовому режимі. Крім того, з ініціативи АТ «Укрзалізниця» в місті є шість вагонів потягу незламності.