Fuente
Харківобленерго⚡️Новини | СтанЕнергозабезпечення_липень#РістСпоживання_аномальнаСпека#Імпорт_та_...
25 000 Vistas/Alcance
2024-07-13 16:30
Mensaje №493
#СтанЕнергозабезпечення_липень#РістСпоживання_аномальнаСпека#Імпорт_та_аварійнаДопомога ◾️ Ключові чинники збільшення вимкнень споживачів; ◾️ Зростання показників споживання е/е та зростання дефіциту в ОЕС; ◾️ Імпорт чи експорт, чому споживачі дезінформовані?; ◾️ Чи можлива економія електроенергії за аномальної спеки та графіків вимкнень?Про це говорив в ефірі "Ми Україна" СЕО АТ "УРМ" Артем Мартинюк : 🔸 Рекордні температурні показники, які переживає сьогодні Україна значно підвищили споживання електроенергії. Таким чином збільшився дефіцит венергосистемі. 11 липня споживання на максимумі на 7% перевищує налогічний показник 10 липня 2024 р..🔹Зруйновано більше 9 ГВт енергогенерації (це половина пікового споживання минулої зими). Є великий дефіцит і діють відключення світла. Але, попри це енергосистема залишається цілісною, немає блекаутів.🔸Вкотре спростовуємо ворожі вкиди! Україна не експортує електроенергію, коли в енергосистемі існує дефіцит. Експорту наразі немає. Для компенсації існуючого дефіциту Україна навпаки активно залучає імпорт електроенергії та аварійну допомогу з Європи. Минулої доби залучалась аварійна допомога з Польщі. 🔹Щодо прогнозів вимкнень споживачів, зменшення дефіциту в ОЕС України. Ми сподіваємось, що на кінець наступного тижня вимкнень споживачів буде менше. Але підступність ворога ми не виключаємо.🔸Порада від енергетика: "В той час, коли з’являється світло, не вмикатиодразу всі потужні електроприбори – тому що відбувається значне навантаження на енергетичне обладнання системи".https://youtube.com/watch?v=6FaWL0AcPS4