Fuente
Харківобленерго⚡️Новини | За червень 2025 року жителі Харкова та області передали понад 545 тися...
13 400 Vistas/Alcance
2025-07-09 11:33
Mensaje №1224
👆 За червень 2025 року жителі Харкова та області передали понад 545 тисяч показів приладів обліку електроенергії. Це один з найвищих показників за всю історію існування електронних сервісів АТ "Харківобленерго"."Рекордним був березень 2025 року – 551 тисяча переданих показань. Тішить, що показник у понад пів мільйона, на який ми вийшли за підсумками вересня 2024 року, постійно зростає. Хочемо підкреслити, що сьогодні передати дані – це справа двох хвилин. Особистий кабінет, банер-посилання на сайті, додаток, SMS на короткий номер 4300 чи чат-бот у Viber: обирайте будь-який спосіб, щоб облік споживання електроенергії за вашим особовим рахунком завжди був коректним та актуальним", – зазначили в обленерго.
📌 Нагадаємо: важливо дотримуватися чітких термінів передачі у період за два дні до кінця розрахункового місяця і три перші дні наступного (показання за липень треба буде передати з 30 липня по 3 серпня).ℹ️ Про всі способи передачі показань за допомогою електронних сервісів можна дізнатися за посиланням.