Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харківобленерго⚡️Новини
Añadido 14 jul. 2024

Харківобленерго⚡️Новини

@kharkivenergy
Número de suscriptores: 75 868
Fotos: 1,550
Videos: 91
Enlaces: 492
Descripción:
Оперативна інформація, актуальні новини та цікаві факти від АТ "Харківобленерго" 👇🏻 Наш офіційний бот для подачі показників: @Kooz2bot
Fuente

Харківобленерго⚡️Новини | Політичні спекуляції послаблюють позиції України в діалозі з партнерам...

Logotipo de la comunidad de telegram - Харківобленерго⚡️Новини Харківобленерго⚡️Новини @kharkivenergy
31 900 Vistas/Alcance 2025-01-11 10:16 Mensaje №975
Політичні спекуляції послаблюють позиції України в діалозі з партнерами щодо підтримки зруйнованої ворогом енергетичної галузі Заява державних енергетичних компаній Групи «УРМ»__________________________________________________________Третій рік ворог продовжує атакувати і знищувати енергетичну інфраструктуру України. Впродовж 2024 року енергетична галузь зазнала 13 наймасштабніших атак. Російські терористи випустили по об’єктам енергетики більше 2000 ракет і дронів. Опалювальний сезон, який зараз проходить Україна є найтяжчим за всю історію існування Об’єднаного енергетичного комплексу України. Щохвилини енергетики борються за збереження Об’єднаної енергосистеми країни, стабільність якої не один раз була «на межі», яка пережила і продовжує переживати виклики, які ще не бачив світ.І те, що попри всі жахіття енергія в країні продовжує генеруватись і є світло в домівках українців – в цьому є заслуга, в першу чергу,кожного окремого енергетика і, безумовно,галузевої інституції - Міністерства енергетики України – органу виконавчої влади, який формує та реалізовує державну політику в галузі.З першого дня обстрілів енергетичної інфраструктури, по всьому світу здійснюєтьсяпошук необхідного обладнання для відновлення генерації електроенергії, були прокладені найкоротші логістичні маршрути для його доставки в Україну, нон-стоп проходять перемовини з міжнародними партнерами для спільної реалізації технологічних рішень, які б підтримали Об’єднану енергосистему України в робочому стані і ще сотні невидимих рішень профільного міністерства задля захисту та відновлення втрачених потужностей. Ця важка праця гідна поваги та пошани!Неприпустимо, щоб під час війни, коли енергетики роблять все можливе для відновлення функціонування енергетичної системи, працюють як єдиний механізм та виступають єдиним фронтом в боротьбі за кожен кіловат, - енергетична галузь стала об’єктом політичних спекуляцій з боку народних депутатів в залі Верховної Ради України. Політики-демагоги, які живляться на енергетичній тематиці, їх деструктивніінформаційні впливи та запуск міфів – дискредитують керівництво галузі та знищують повагу до праці енергетиків, які в час війни стоять щитом на захисті світла для мільйонів українців, які залишились жити в своїй країні. Війна всіх проти всіх у власній країні, бо хтось хоче проведення виборів – знищить країну без ракет і дронів.Втім найгірше, що це призведе до послаблення позиції України в діалозі з партнерами щодо підтримки зруйнованої ворогом енергетичної галузі.Схаменіться, подумайте, які цінності і які свободи стоять на кону…