Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ГО «Україна СОС» | Харків-SOS
Añadido 04 ene. 2022

ГО «Україна СОС» | Харків-SOS

@kharkivSOS
Número de suscriptores: 618
Fotos: 1,800
Videos: 340
Enlaces: 1,080
Descripción:
ГО Україна СОС співпрацює з волонтерами в Харкові та Україні. FB: www.facebook.com/ngoukrainesos/ Insta: ..... /ngoukrainesos/ Site: www.ukrainesos.org/
Fuente

ГО «Україна СОС» | Харків-SOS | Ми сфокусовані на нагальних потребах кожного окремого захисника Україн...

Logotipo de la comunidad de telegram - ГО «Україна СОС» | Харків-SOS ГО «Україна СОС» | Харків-SOS @kharkivSOS
88 Vistas/Alcance 2023-11-09 10:36 Mensaje №2233
Ми сфокусовані на нагальних потребах кожного окремого захисника України. До постійної небезпеки потрапити під уламок від ворожого снаряду додаються холод і темрява. Потрапити на стіл хирурга можна не тільки від підступної кулі снайпера. Випадків обморожених кінцівок взимку набагато більше, ніж можна уявити. Тому ми готуємо набори з турнікетів “Січ”, кровоспинного “Кровоспас”, хімічної грілки та окопної свічки. Ми не хочемо називати це пакуночком від Святого Миколая, або ще якось так, бо це не від Миколая. Це від вас.Ми не будемо казати, що кожна гривня важлива. Скажемо простіше: кожні 30 грн — це один гемостатичний бинт, питання життя, можливість дістатися до того самого столу хірурга. Кожні 30 грн.Загалом збір складається з:1000 гемостатичних бинтів “Кровоспас” — 30.000 грн500 турнікетів “Січ” — 285.000 грн500 кг парафіну для свічок — 50.000 грн200 кг ацетат натрію та пакети для хімічних грілок — 30.000 грн.Загальна сума збору: 395 000 грн.Отримувачі: хлопці та дівчата з 25-ї, 46-ї, 92-ї, 3-ї штурмової бригад, та “Азов”.Якщо ви задонатите на суму більше 5000 грн, то отримаєте від нас символічні подарунки — унікальні харківські брелоки з уламками ракет, розмальовані вручну гільзи різних калібрів, тощо. Якщо хочете зробити донат анонімно, без подарунків — це теж окей. Дуже дякуємо.Не зволікайте, зима на порозі. Банка ось: На потреби зсуКошти потрібні та ТакМед та тепло для військових🎯 Ціль: 400 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/5tJ1zsH3v1