Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки ментора по збільшенню доходу і прибутку..
Añadido 06 dic. 2025

Записки ментора по збільшенню доходу і прибутку..

@keruu_uvagou
Número de suscriptores: 251
Fotos: 158
Videos: 2
Enlaces: 169
Descripción:
Про те як успішно монетизувати одну з 5 навичок, яка приносить дійсно непогані гроші. Про навичку конвертувати увагу людей в дані і дохід. Щоб вони вкладали час і гроші в ваші продукти. Подробиці в пості закрепі - https://t.me/keruu_uvagou/759
Fuente

Записки ментора по збільшенню доходу і прибутку.. | Так приємне спілкування додає щастя дня.І знов пост наче про мене, але...

Так приємне спілкування додає щастя дня.І знов пост наче про мене, але пишу для вас.Може комусь стане у пригоді.Я про себе вважаю, що не дуже спілкуюсь. Хоча люди з ким я комунікую кажуть що зі мною приємно. І їм подобається зі мною.І вони продовжують зі мною спілкуватисьЧому?Зараз спробую пояснити.Річ наче проста. Але декому складно дається.Більшість людей, особливо жінки 40+. Постійно порушують баланс.І починається все це – вигорання, депресія ….Вони порушують баланс любові до себе і до інших.(Таки поліз в психологію, але не розумію як без цього пояснити).Любов до себе це не про побавити себе, а про розуміння своїх потреб, границь, кого туди пускати, а кого ні. Як вам гарно від того, що ви є.Жінки зазвичай піклуються про інших і забувають про себе.А це дуже легко зчитується при спілкуванні.І ви отримуєте спілкування яке не подобається.Жалоби, скиглення, те що вас не чують і не розуміють зовсім.Я коли спілкуюсь з новими людьми, а це відбувається дуже рідко. Намагаюсь повернути розмову про людину. Що їй подобається. Що її хвилює. Чого вона хоче.І дуже приємно коли людина втілює пораду і отримує результат.Іноді правда буває, що я лізу з порадами, які не просили. Але це вже буває дуже рідко.А ті хто давно зі мною спілкуються знають, що ми зазвичай говоримо про них. І їм це подобається.А мені подобається дізнаватися про новини і успіхи моїх знайомих.Такий собі він-він виходить.Про приємне спілкування розповів.Якщо є якісь питання – напишіть мені.P.S. Приємне спілкування – це важлива складова вашої системи сенсів. Відповідь на питання «Навіщо?» значно спрощує життя. І додає щастя.