Fuente
KENT.CARS | Один за одним автовиробники відступають від амбітних цілей щодо перехо...
1 600 Vistas/Alcance
2024-08-06 08:26
Mensaje №2139
Один за одним автовиробники відступають від амбітних цілей щодо переходу на електромобілі, які вони самі собі поставили кілька років тому.Audi - чергова компанія в зростаючому списку тих, хто визнав, що продажі автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння можуть тривати і після раніше запланованого терміну припинення їхнього виробництва. У 2021 році компанія з чотирма кільцями пообіцяла перейти на електромобілі до 2033 року, але тепер вона розглядає можливість збереження автомобілів із ДВЗ у своєму модельному ряді на триваліший термін.У бесіді з Top Gear генеральний директор Audi Гернот Дьольнер наголосив, що німецький преміальний бренд має залишатися «гнучким». Він зробив цю заяву в контексті можливого рішення Європейського Союзу відкласти свою мету - заборонити продаж нових автомобілів, що виробляють шкідливі викиди, до 2035 року. Однак топ-менеджер з Інгольштадта, який також очолює відділ технічного розвитку, додав, що в довгостроковій перспективі електромобілі не мають альтернативи.#новини