Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Куди піти? Київ
Añadido 14 jul. 2024

Куди піти? Київ

@kdpt_kyiv
Número de suscriptores: 5 319
Fotos: 2,680
Videos: 848
Enlaces: 3,340
Descripción:
Календар твоїх яскравих моментів. Афіша подій Києва. • Умови розміщення – писати в особисті. • Зв'язок: @pasha_broskii • Сучасна Українська Поезія: @uapoetry • Поетичні читання у Києві: @ursus_poetry
Fuente

Куди піти? Київ | СЬОГОДНІ. ВАРЕНИЧНІ ПОЕТИЧНІ ЧИТАННЯ URSUSPOETRY В MOROK BARЯкщо ти шу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Куди піти? Київ Куди піти? Київ @kdpt_kyiv
592 Vistas/Alcance 2026-03-22 11:35 Mensaje №6710
🦊 СЬОГОДНІ. ВАРЕНИЧНІ ПОЕТИЧНІ ЧИТАННЯ URSUSPOETRY В MOROK BARЯкщо ти шукаєш, де сховатися від екзистенційної недільної туги перед понеділком — тобі до нас. Синоптики попереджають: сьогодні можливі несподівані опади у вигляді злих божевільних колишніх (аб'юзерів та аб'юзерок). Але не панікуйте! У нашому підвалі своя атмосфера: там тепло, позитивно і дуже ситно.Відновлюємо славні традиції затишних частувань! Сьогоднішня ведуча СОЛЯ СОЙКА (київська поетка, трішечки відьма і волонтерка) наліпила для поетів та слухачів справжніх вареничків з картоплею. А щоб вітамінний баланс остаточно вийшов з-під контролю, Квадротоні принесе мандарини.Що ще в меню сьогоднішнього абсурдного, але ідеального вечора?🦊 Аномально висока концентрація руденьких (будуть і старі знайомі, і зовсім нові обличчя).🤫 Можлива анонімна і дуже раптова поява одного Друга (інтрига рівня шпигунських трилерів).🎁 Спеціальний розіграш крутого "сувеніра" від наших військових (ще один привід прийти від Солі).🤔 Чому варто завітати?Формат: Теплий, щирий, нерафінований. Той рівень щирості та домашнього затишку, де просто не існує дистанції чи штучних бар'єрів між сценою і слухачем. Ми всі одне ціле.● Локація: Morok bar. Підвал-бомбосховище, де безпечно і розливають крафтовий ром, який ідеально пасує до поезії (і вареників!). А на легендарній курилці традиційно відбуваються найглибші та найщиріші бесіди про все на світі.● Дрес-код: Одягай те, в чому почуваєшся впевнено і в чому зручно їсти. Светр, худі чи улюблена піжама — головне, щоб тобі було комфортно.✍️ Хочеш почитати свої тексти, чи просто поїсти мандаринів, послухати гітару та інших поетів?Пиши сюди: @polinashshsh🗓 КОЛИ: Сьогодні, НЕДІЛЯ, 19:00📍 ДЕ: вул. Мала Житомирська, 17 (м. Майдан Незалежності)💸 ВХІД: від 200 грн (хто може більше – будемо безмежно вдячні)Залітайте на вогник. Буде поетично, смачно і трішки божевільно.