Fuente
Конфедерація будівельників України | Нові потужності в енергосистемі до кінця року: підписано угоду з ЄБРР🗓...
107 Vistas/Alcance
2026-05-04 11:08
Mensaje №24723
💡 Нові потужності в енергосистемі до кінця року: підписано угоду з ЄБРР🗓 28 квітня 2026 року столична влада підписала угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо підготовки кредитного фінансування в межах Програми забезпечення стійкості. Документ підписаний Оділь Рено-Бассо, Президенткою ЄБРР та Петром Пантелеєвом, В.О. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) та передбачає модернізацію міської системи теплопостачання та розвиток додаткових джерел електроенергії, зокрема когенераційних потужностей.📍 В межах реалізації відповідних проєктів у столиці вже розпочато заходи зі збільшення обсягів генерації. Орієнтовно до кінця року планується введення нових потужностей загальним обсягом до 200 МВт.🏙 Особливу увагу приділено розвитку розподіленої генерації, забезпеченню стійкості систем водопостачання та водовідведення, створенню резервних систем теплопостачання, а також відновленню пошкодженого внаслідок обстрілів обладнання. Нові енергетичні об’єкти проєктуються з урахуванням необхідних систем захисту.📝 Реалізація зазначених ініціатив здійснюється в межах плану енергостійкості столиці, затвердженого рішенням Київської міської ради 10 березня 2026 року. Сайт КБУ | Facebook КБУ | Долучитись до КБУ | LinkedIn КБУ | Instagram КБУ | X КБУ