👁 521
24-07-09 13:04
Моїм синам...@Weed_muchЯ твій батько, сину мій Всі твої негоди,Я волію сам прожити,Дати тобі долю.Долю щиру, щедру, милу -Усього в достатку.Дай мені лиш свої біди -Ощасливиш татка.Я би ніс твого хреста, До скону, до вікуЯ б забрав твої нещастя,Це мені на втіху.Я люблю тебе мій сину,Серцем своїм тихим,Проживи життя величне,Буду я щасливий.Подаруєш мені внуків,А я стану дідом,Буду гратися із ними,Доживати віку.Перед Богом як постану,На Суді останнім,Стати янголом для тебе -Це моє прохання.Ну а потім, перед Богом Я вклонюсь низенько.За дарунок долі - сина,Дякую Боженько.3.07.24Вірш "Моїм синам..." - це зворушлива поема батьківської любові та самопожертви. Автор щиро бажає своїм синам щасливого життя, готовий взяти на себе будь-які їхні негаразди та нещастя, аби вони жили в достатку та радості. Він мріє про те, щоб вони прожили величне життя, подарували йому внуків, і щоб він міг стати щасливим дідусем. В останніх рядках поема набуває особливої глибини, де автор просить у Бога стати янголом-охоронцем для своїх синів, дякуючи за цей безцінний дар.Ю.Ді. До Авторського До Змісту