Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кавунчик 🍉
Añadido 14 jul. 2024

Кавунчик 🍉

@kavun_town
Número de suscriptores: 7 030
Fotos: 11,200
Videos: 5,500
Enlaces: 5,000
Descripción:
⚠️Важливі новини⚠️ Запропонувати співпрацю: @sergey_addmi (вп, заливи не роблю) Реклама — @TeLeAds На біржі: https://teleads.com.ua/?r=gpngiztu:684 Реклама: @adsell На біржі: http://adsell.me/r/RGIYnJ

👥 Número de suscriptores

7 030
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -31
Promedio/Mes:: -149

📊 Mensajes por Día

4.6
Último día: 9
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 800 26-03-02 03:17
ГАРЯЧІ НОВИНИ ЗА ОСТАННІ ГОДИНИ: * Іранське телебачення та радіо замовкли. Будівля телевізійного центру була виведена з ладу прямим ударом. * Тегеран тремтить. Потужні вибухи в центрі столиці, в районі Міністерства розвідки. * Нетаньягу заявив: "У найближчі дні удари по Ірану стануть ще потужнішими". * КСІР оголосив тотальну війну: "найлютіша військова операція" в історії Ірану проти Ізраїлю та американських баз ось-ось почнеться. * Кров під Єрусалимом. 8 загиблих у Бейт-Шемесі. Іранська ракета зруйнувала житлову будівлю. * Втеча з Тегерана. Жителі в паніці тікають зі столиці. Головне шосе на північ переведено в односторонній режим, щоб пропустити потік біженців. * Цифрова блокада. В Ірані немає інтернету вже більше доби. * Авіаційний колапс. 1579 рейсів скасовано. Дубай втратив 70% трафіку. Небо над Іраном, Іраком, Ізраїлем і практично всім затокою абсолютно порожнє. * Нафтова паніка. ОПЕК+ терміново збільшив видобуток на 206 000 барелів на день, намагаючись пом'якшити удар по ринку. * Ціни на паливо. Зараз галон коштує 2,98 долара. Аналітики пророкують стрибок на 50 центів, якщо Ормузька протока буде закрита. * У Конгресі готують голосування щодо військових повноважень. Але це формальність - голосів для подолання вето президента не вистачить. * Трамп на зв'язку. Весь день провів у переговорах з лідерами Ізраїлю, Бахрейну та ОАЕ. * Марко Рубіо відступив. Держсекретар скасував свій візит до Ізраїлю, запланований на понеділок. * Ф'ючерси на нафту відкриються через пару годин. Чекаємо хаосу на ринках. * Франція в справі. Париж відправляє свої найпотужніші військові кораблі в регіон. * Битва в Пакистані. 9 людей убито в Карачі при спробі штурму консульства США. * Друга лінія фронту. Пакистан і Афганістан почали повноцінні бої. Пакистанські літаки бомблять Кабул. Це найжорстокіше зіткнення за роки. * ОАЕ вийшли в онлайн. Всі школи та університети переведені на дистанційне навчання на 3 дні. * Удар по потенціалу. Ізраїль заявляє про знищення 200 пускових установок Ірану. Половина балістичної потужності Ірану знищена. * Трамп для NBC: "Ліквідована величезна частина іранського керівництва. Мова йде не про двох людей, а про масову ліквідацію". * Сенатор Уорнер (демократ): "Я не бачив розвідувальних даних про те, що Іран взагалі планував превентивний удар".
👁 777 26-02-20 13:33
​​Під час робочої поїздки у прифронтові громади Дніпропетровщини провів оперативну нараду з командуванням 1-го корпусу НГУ «Азов». Полковник Денис «Редіс» Прокопенко доповів, що підрозділи ефективно стримують ворога та системно знищують його сили та засоби на ділянці відповідальності: З початку року - понад 4 тисячі санітарних та безповоротних втрат противника, знищено більше 20 одиниць бронетехніки, 55 артсистем, 7 засобів ППО.Також зустрівся з керівниками місцевої влади, очільниками територіальних громад Синельниківського району.На Дніпропетровщині від початку року зафіксовано понад 2300 атак ворога по цивільній інфраструктурі. 80% - дронами. На жаль, 55 людей загинули. Саме Синельниківський та Нікопольський райони найбільше потерпають від російських ударів. ДСНС невідкладно реагує на небезпеку. Відразу після ворожих ударів - гасіння пожеж, розбір завалів, порятунок людей. Тому ключове для безпеки прифронтових громад - евакуація.Підрозділи поліції «Білий Янгол» уже вивезли понад 4,5 тисячі людей, серед них 1300 дітей. Роботу продовжуємо.Разом із місцевою владою забезпечуємо людей необхідним. Сервісні служби системи МВС виїжджають у прифронтові населені пункти для оформлення та відновлення документів.Дякую поліцейським, рятувальникам, гвардійцям і прикордонникам, всім, хто щодня несе службу на фронті, хто працює у прифронтових громадах задля безпеки людей. Наша сила - у щоденній роботі. Працюємо далі
👁 821 26-02-19 13:29
​​Під час відрядження на Харківщину зосередив увагу на безпеці мешканців прифронтових громад. Область під постійними ударами ворога. Від початку 2026 року - майже 740 обстрілів, половина з них дронами.росія нещадно б’є по цивільних: пошкоджено понад 1200 цивільних об’єктів. В області, на жаль, цьогоріч вже 62 загиблих, серед яких 5 дітей.На кожен приліт першими прибувають наші рятувальники. Щодоби понад 500 ДСНСників і 150 одиниць техніки заступають на чергування. Посилюємо гарнізон: під час ускладнень працюють зведені загони з інших областей, передаємо нову техніку й роботизовані комплекси - щоб невідкладно рятувати там, де ризик для людей завеликий. Особливо на обʼєктах критичної інфраструктури. Окремо - евакуація.За час заходів поліцейські вивезли понад 2800 людей, серед них - 153 дитини. В 2026-му - 285 осіб, з яких 46 дітей. В середньому в області всіма залученими підрозділами щодня евакуйовують близько 40 людей. Сьогодні під загрозою ще залишаються понад 13 тисяч жителів у 16 громадах Харківщини.Разом із іншими Силами оборони регіон захищають бойові підрозділи Нацгвардії та Держприкордонслужби.Зокрема, 2-й корпус Нацгвардії «Хартія» під командуванням Ігоря Оболєнського. Обговорили з ним оперативну ситуацію на ввіреній ділянці фронту. Підрозділи корпусу демонструють стійкість і не лише стримують наступ ворога на Куп’янському напрямку, а й проводять результативні ударно-пошукові дії.Сьогодні також мав честь вручити державні та відомчі нагороди нашим героям: гвардійцям, прикордонникам, рятувальникам та поліцейським. Це люди, на плечах яких тримається безпека регіону. Дякую за службу!
👁 897 26-02-17 15:50
💥 За 2026 рік вже були уражено 240 обʼєктів у глибині рф та на окупованих територіях за 48 діб. Зокрема було уражено:▪️НПЗ «Новокуйбишевський» ▪️НПЗ «Афіпський» ▪️НПЗ «Рязанський» ▪️НПЗ «Ярославльський» ▪️НПЗ «Туапсинський» ▪️НПЗ «Саратовский» ▪️НПЗ «Славянськ Еко» ▪️НПЗ «Ільский» ▪️НПЗ «Волгоградский» ▪️НБ «Курск-облефтепродукт» ▪️НБ «Гвардійська», ТОТ▪️НБ«Осколнефтеснаб» ▪️Альметьєвська УПН ▪️Лебедінський ГОК;▪️Нафтобаза Кар’єрне, ТОТ ▪️ГПЗ «Астраханський»▪️Нафтотермінал «Таманьнефтегаз» ▪️Підприємство «Енергія» ▪️«Комбінат Каменский» ▪️«Воронєжсинткаучук» ▪️«Нєвинномиський азот» ▪️ТЕС «Старобешівська», ТОТ ▪️ПС «Машзавод» ▪️ПС «Брянська» ▪️ПС «Белобережская» ▪️ПС «Новобрянская» ▪️ПС «Зоря»,ТОТ ▪️ПС «Південна»,ТОТ▪️ПС «Старобільська», ТОТ ▪️ПС «Мирна», ТОТ ▪️ПС «Азовська», ТОТ ▪️ПС «Михайлівка», ТОТ▪️ПС «Новодонбаська», ТОТ▪️ПС «Перемога», ТОТ▪️ПС «Кірова», ТОТ ▪️ТПС «Південнодонбаська», ТОТ ▪️ТПС «Сартана», ТОТ ▪️ТПС «Карань», ТОТ ▪️ТПС «Волноваха-тягова», ТОТ ▪️ТПС «Пантелеймонівка», ТОТ ▪️ТПС «Кринична», ТОТ ▪️АЕ «Бутурліновка» ▪️АЕ «Борисоглєбськ» ▪️АЕ «Липецьк-2» ▪️АЕ «Маріновка» ▪️АЕ «Вітязєво» ▪️АЕ «Ханська» ▪️АЕ «Енгельс» ▪️АЕ «Халіно» ▪️АЕ «Міллерово» ▪️АЕ «Приморськ-Ахтарськ» ▪️АЕ «Кіровське», ТОТ ▪️АЕ «Саки», ТОТ ▪️АЕ «Гвардійське», ТОТ ▪️Хімзавод «Щьокіноазот» ▪️Хімзавод «Дорогобуж» +188 інших обʼєктів у ТОТ та на росії. Координаційний центр middle strike Угруповання СБС нарощує оберти.
👁 989 26-02-09 13:36
❗️У 2022-му стояли черги до ТЦК — у 2025-му до Офісу Омбудсмена надійшло понад 6000 скарг на працівників ТЦК, щодо порушення прав, — уповноважений ВРУ з прав людини Лубінець.За словами уповноваженого, кількість звернень від початку повномасштабки зросла у 333 рази.Ще з виступу уповноваженого ВР з прав людини:▪️випадки коли записували громадян після ВЛК в окремі підрозділи, які мають величезні проблеми з хребтом і не мають змоги одягти бронежилет.▪️на жаль, у нас є випадки, коли громадян України піддають фізичному насиллю, внаслідок якого вони вмирають. ▪️працівники ТЦК НЕ МАЮТЬ ПРАВА затримувати, арештовувати й утримувати громадян України — це є ПОРУШЕННЯМ конституції України та Європейської конвенції з прав людини.▪️працівники ТЦК масово приховують свої обличчя та затримують людей без поліції, що є прямим порушенням.▪️є випадки незаконного забирання особистих речей, зокрема мобільних телефонів у громадян.▪️точно не всі групи оповіщення мають бодікамери. Бо коли ми розбираємось щодо випадків, ми одразу запитуємо, чи були бодікамери. Чомусь, як правило, бодікамери або не працювали, або були відсутні.▪️Жоден військовий командир не підтримав жорстку мобілізацію. Навпаки вони запитують, чого добиваємося такими методами. Їм треба вмотивовані та підготовані бійці.
👁 859 26-01-30 13:15
​​Голова Нацполіції Іван Вигівський вперше прокоментував вбивство поліцейських на Черкащині: статус ветерана не є виправданнямГолова Національної поліції Іван Вигівський вперше прокоментував стрілянину в Черкаській області, внаслідок якої загинули четверо поліцейських. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі Цензор.НЕТ.За його словами, слідчі та оперативники за силової підтримки бійців спецпідрозділу поліції прибули в село для обшуків в особи, яку підозрювали у скоєнні тяжкого злочину."На місці поліцейські повідомили йому щодо початку проведення слідчих дій. Поліцейські були готові до будь-якого розвитку подій. І в тому числі до вогневого контакту. Це були бійці спецпідрозділу, які мали бойовий досвід. З ним спілкувалися спокійно, з урахуванням його статусу ветерана війни. Втім він забарикадувався та не йшов на контакт. Тож поліцейські запросили до спілкування його побратимів. У цей час - і саме ці хвилини стали критично важливими – він непомітно покинув територію домоволодіння та влаштував засідку біля дороги у лісистій місцевості", - зазначив Вигівський.Побратими його не знайшли у будинку та виявили бажання, щоб понятими під час обшуку були представники громади, на пошук яких поїхали поліцейські офіцери громади.Саме вони стали першими жертвами підозрюваного, який розстріляв їх авто впритул - одного вбивши, а іншого поранивши."Після чого підійшов до пораненого впритул і хотів застрелити. Коли наш поліцейський зазначив, що він місцевий ПОГ (поліцейський офіцер громади), і підозрюваний його впізнав, нападник сказав йому "Ну добре, живи", і пішов у засідку", - продовжив голова Нацполіції.Деталі 🔗
👁 885 26-01-27 16:42
⚡️російські переговорники пом'якшують жорстку публічну позицію в приватних бесідах, —KyivIndependent.▪️Американські чиновники, які ведуть переговори, переконані, що російські переговорники за закритими дверима займають більш прагматичну позицію, ніж це випливає з публічної жорсткої риторики москви.«Зазвичай вони озвучують свої максималістські вимоги, а потім дозволяють своїм приватним переговорним командам працювати гнучко», — каже один з американських чиновників. ▪️Український чиновник, обізнаний з поточними переговорами, повідомив, що американська переговорна команда оцінює переговори «дуже специфічним чином», додавши, що навіть елементарна ввічливість розглядається як значущий показник.«Якщо всі ввічливі, це розглядається як позитивний знак», — зазначило джерело. ▪️В опублікованому сьогодні інтервʼю міністра закордонних справ Сибіги він відзначає, що російська делегація під час переговорів в Абу-Дабі відрізнялась якісно, від тих, що були раніше.«Це інші люди, і там вже не було цих псевдоісторичних лекцій. Розмови були дуже фокусовані.» — повідомляє міністр. ▪️Серед обговорюваних тем по військовому треку велись предметні розмови щодо параметрів припинення вогню або перемирʼя, термінів та моніторингу.Також Сибіга заявив, що Зеленський готовий особисто зустрітись з путіним для вирішення останніх двох невирішених питань — питань ЗАЕС та Донбасу.
👁 962 26-01-16 07:30
​​Лінія 112 працює в режимі прийому повідомлень про відсутність тепло-, водо- та електропостачання. Ми залучили до роботи додаткових операторів, аби оперативно опрацьовувати не лише звернення до екстрених служб - рятувальників, поліції, медичної допомоги чи газової служби, а й отримувати інформацію щодо критичної ситуації у домівках громадян. Ці дані оператори невідкладно передають до штабу з ліквідації наслідків російських обстрілів енергетичних обʼєктів у місті Києві та комісії ТЕБ та НС для швидкої організації допомоги людям у нинішніх складних умовах. Оператори надаватимуть інформацію про найближчий пункт незламності чи місця обігріву. І за потреби скеровуватимуть екіпажі екстрених служб.Нагадую, що навіть за відсутності мобільного звʼязку можна звернутися на 112. Для цього підключіться до мережі WI-Fi (доступно в пунктах незламності, торгових центрах, медичних закладах тощо), завантажте застосунок 112 Ukraine та авторизуйтеся. А ще краще - завчасно встановіть застосунок. 🔍 Ми - поруч. Виявляємо, реагуємо, підтримуємо. Допомога буде там, де вона потрібна.
👁 928 25-12-17 08:24
💥 У ніч на 17 грудня уражено інфраструктуру нафтопереробного заводу “Славянский” у місті Слов’янськ-на-Кубані в Краснодарському краї.Слов’янський НПЗ станом на 2025 рік переробляє сиру нафту і конденсат потужністю близько 5,2 млн тонн на рік. Задіяний у забезпеченні збройних сил російських окупантів. ▪️Також підтверджено влучання по території нафтобази “Николаєвская” в Ростовській народній. За попередніми даними, пошкоджено резервуар та річковий плавзасіб “Капітан Гіберт”.▪️Окрім того, в рамках зниження наступального потенціалу, на Луганщині уражено польовий артилерійський склад рф.За результатами попередніх місій встановлено ураження 14 грудня нашими ударними БпЛА бурової установки імені Р. Грайфера в акваторії Каспійського моря. Підтверджено пошкодження стаціонарної платформи, на якій розміщено експлуатаційно-технічний модуль підготовки та перекачування видобутого газу, в результаті чого зупинені всі 14 свердловин (загальний обсяг добування яких становив майже 3,5 тис. тонн на добу).