Fuente
Катерина Ямщикова | Полтавська міська рада | Керівники профільних структур Полтавської міської ради взяли участь у ...
432 Vistas/Alcance
2025-12-11 15:58
Mensaje №9489
🔌 Керівники профільних структур Полтавської міської ради взяли участь у нараді щодо стабілізації електропостачання на осінньо-зимовий період 2025/26 років.Засідання відбулося за дорученням Уряду та Прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко під головуванням начальника ОВА Володимира Когута.До обговорення долучилися представники обласних і міських департаментів, РВА, «Полтаваобленерго», енергонагляду та Нацполіції. Участь керівників міських структур допомогла узгодити подальші дії та отримати повну картину ситуації в місті. Серед учасників були керівник ПЕЗО «Міськсвітло» Руслан Решетило, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів та начальник Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету ПМР Тарас Панасенко, начальник КП «Полтаваелектроавтотранс» Євгеній Зайцев.Енергосистема перебуває під тиском через ворожі обстріли, тому важливо забезпечити справедливий і прозорий розподіл електроенергії. Одним із ключових рішень стало оновлення переліку об’єктів критичної інфраструктури. У пріоритеті залишаються лікарні, заклади освіти та об’єкти життєзабезпечення.Також обговорили заходи енергозбереження. Територіальні громади, зокрема Полтавська, скорочуватимуть споживання електроенергії на зовнішньому освітленні будівель, парків і рекламних конструкцій. Це зменшить навантаження на мережу та забезпечить стабільнішу роботу електропостачання для мешканців.Полтавська міська рада продовжує працювати у тісній координації з ОВА та енергетичними службами, щоб у людей було більше світла навіть за складних умов.