Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КАНАЛ ПАВЛА
Añadido 14 jul. 2024

КАНАЛ ПАВЛА

@kanal_pavla
Número de suscriptores: 2 000
Fotos: 952
Videos: 105
Enlaces: 376
Descripción:
Тг про монетизацію Ші контенту (на Ютубі) https://t.me/+a7CsAobLOcY2N2Y6 Зворотній звʼязок @kanal_pavla_bot

👥 Número de suscriptores

2 000
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +5

👁️ Vistas promedio por mensaje

854
Promedio/Día:: 554
Promedio/Tiempo:: 933
ERR: 42.7%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 1
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 866 25-01-14 10:58
Ніщо для ВАС не може бути занадто добре- неважливо, наскільки значним здається вам об'єкт вашого Бажання і наскільки негідними цього об'єкта здаєтеся собі ви. Ви гідні найкращого - таке ваше невід'ємне право. Тому не бійтеся просити, вимагати і брати. Усе найкраще у світі аж ніяк не доля обраних. Але досягають своїх цілей лише ті, кому вистачає мудрості усвідомити свої права і сміливості взяти бажане. Скільки всього чудового недоступне для вас лише з тієї причини, що вам бракує рішучості вимагати бажане і заволодіти ним!_Ще один уривок з книги, яку залишав вище.🔥Ми самі будуємо стіни, які нас обмежують. Наш розум, який має бути нашим інструментом, стає хазяїном. Ми дозволяємо йому судити про те, що "добре", а що "погано", і віримо, що ці судження є істиною. Але це не так. Реальність набагато простіша, ніж нам здається.Фільм "Матриця" є класним прикладом. Там люди жили в ілюзії, думаючи, що це їхня справжня реальність. Але що, якщо і наше життя працює за схожими правилами? ) Ми віримо у свої думки, вважаємо їх реальними, але вони є лише проекцією. Вони формують те, як ми бачимо світ, але не сам світ.Момент, коли ти починаєш спостерігати за своїми думками, а не вірити їм сліпо, стає визволенням. Ти бачиш, що думки - це просто шум, що не має нічого спільного з тим, хто ти є насправді.Справжня сила думки не в тому, щоб контролювати, а в тому, щоб створювати. І коли ти перестаєш боротися з шумом у голові, ти починаєш бачити, що реальність - це простір можливостей, а не набір обмежень. Світ відображає нас, нашу природу, наше ставлення. І цей ключ дозволяє не тільки бачити себе, а й творити реальність, яку ти хочеш.
👁 853 25-01-08 16:19
Місць вже немає, сорі кому не відповів.Останнім часом якось побільшало запитів на наставництво.Був час, коли я шукав "те" оточення, а зараз створюю його сам. 🔥Звичайно, з деякими колегами, з часом, втрачається зв'язокАле, все ж таки - тих, з ким на зв'язку, також багато. Це круто.Запустив би курс, по кількості заявок, які бачу - це мало б попит.Проте, мені це не цікаво.Так, це легше і масштаби можуть бути значно більшими, але в цьому форматі немає "такої" взаємодії з людиною.І чесно кажучи, якщо дивитись в завтрішній день, то я не бачу себе в цій ролі. (може тому що мало хто може туди дивитись😜)Принаймі на сьогодні відчуття такі.З часом наші інтереси/цілі/цінності можуть змінюватись - це закономірно, все минає.Може, колись буду над чимось серйозним працювати.😃🙈 Але зараз не про це.До чого це все.Тобі не потрібні якісь курси та навчання, щоб почати. Вір в свої сили. Є багато тих, кого відмовляю купувати роботу зі мною, якщо бачу, що людині це не треба/або якщо відчуваю, що не "спрацюємось".Декому, навпаки, рекомендую знайти щось дешевше/або щось іншого формату.Дійсно, багато хто бачить в цьрму чарівну пігулку, але це не так.По факту, всю інформацію можна знайти на просторах інтернету.Так, це банально, всі так кажуть, але це дійсно так.Якщо ти не можеш заставити себе почати бігати самостійно, з тренером все буде так само. Справа в бажанні та дисципліні.Наприклад Валерій (з крайнього відео на каналі), працюючи на заводі, робить відео на доісторичному ноутбуці, озвучку генерує по 5-6 годин, а "збирає" відео взагалі на телефоні!Справа лише в тому, як серйозно ти налаштований.Подумай. Всі ми приходимо в цей світ з відсутністю досвіду.Абсолютно в будь якій справі.Всі наші навички були НАБУТІ в результаті дій.ВСІ починають. ВСІ вчаться. Якщо ВИЙШЛО у когось - значить це в цілому РЕАЛЬНО.Ще раз. Вір в себе та ні з ким себе не порівнюй. Якщо не закинути, рано чи пізно все вийде.Ютуб дає свободу, але ця свобода можлива тільки через обмеження.🙃
👁 479 24-10-12 18:44
Вже за традицією, кожної осені з Катериною переглядаємо «Гаррі Поттера». Дуже подобається ця атмосфера, вступна мелодія, вайб - кайф!🧙‍♂️🍁Ми з кожним разом помічаємо все більше й більше нових деталей. Наче фільми реально доповнюють ! )) Сьогодні на черзі була серія про Принца-напівкровку.Можливо, хтось пам'ятає, що в цій частині часто згадується еліксир успіху - "Фелікс Феліцис".Так ось, є момент, коли Гаррі вдає, що підливає цей еліксир у склянку Рона, який дуже нервував перед матчем з квідичу.Рон випив рідину і творив таке, чого навіть Кріштіану Роналду не робив у футболі! Герміона сильно "гризла" Гаррі, стверджуючи, що так робити не можна. А той у відповідь просто показав їй повний, недоторканий флакон із зіллям.Рон повірив у те, що п'є еліксир удачі, через що почав діяти так, наче дійсно його випив! :)До чого це я? Я веду КП вже досить довго. Розповідаю, як вести той ютуб, часто показую якісь канали, ділюся сервісами, розповідаю про нішіА потім читаю коментар, що хтось створив канал, а переглядів немає, або не може обрати нішу чи що відос куйня.. )Я постійно говорю, що секретних ексклюзивів насправді немає. І я дійсно так думаю! Просто ми часто не готові до чогось очевидного, тому цього не помічаємо. На ютубі ж немає секретних відділів із супер нішами, які можна робити абияк і гарантовано почати заробляти багато красивих денях.Друзі, справа зовсім не в ніші, а в трьох "ЯК":Як добре робимоЯк довго робимоЯк сильно віримо в те, що робимоІ весь цей процес, як мінімум, дуже захоплюючий ) Всьому свій час! ❤️