Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 📣 Кам'янград ❤️
Añadido 04 jun. 2021

📣 Кам'янград ❤️

@kamiangrad
Número de suscriptores: 4 435
Fotos: 6,240
Videos: 646
Enlaces: 1,110
Descripción:
Місто на скелястих берегах Тясмину

👥 Número de suscriptores

4 435
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 585
Promedio/Día:: 2,760
Promedio/Tiempo:: 2,473
ERR: 58.29%

📊 Mensajes por Día

3.5
Último día: 3
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 3.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

📣 Кам'янград ❤️ 2024-06-15
✙ Кам'янград ✙ 2023-10-02
Кам'янград 2022-08-21

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,690 26-06-05 10:25
НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СУЧАСНОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИУ лабораторії КНП «Кам’янська багатопрофільна лікарня» встановлено та введено в роботу новий сучасний біохімічний аналізатор Biossays 240 Plus та інше обладнання.Це високотехнологічне обладнання дозволяє значно розширити можливості лабораторної діагностики, підвищити точність досліджень та скоротити час отримання результатів. Аналізатор забезпечує автоматизоване виконання широкого спектра біохімічних досліджень, що є важливим для своєчасного виявлення захворювань, контролю лікування та профілактики ускладнень.Що він дає лікарні? Швидкість• Значно скорочує час очікування результатів для пацієнтів Точність• Повністю автоматизований процес зменшує вплив людського фактора. • Підвищується достовірність аналізів Широкий спектр дослідженьДозволяє виконувати:• печінкові проби (АЛТ, АСТ, білірубін тощо); • ниркові проби (креатинін, сечовина); • ліпідний профіль (холестерин, тригліцериди); • визначення глюкози; • білковий обмін; • ферменти серця та інші біохімічні показники.
👁 2,350 26-06-01 05:33
⚡️Підвищення зарплат військовим, нові правила бронювання та контрактів — сьогодні 1 червня, а це означає, що українців чекає низка змін в різних сферахДетальніше:— Щоб підтвердити статус критично важливого підприємства і забронювати працівників, рівень зарплати має бути мінімум 25 941 гривень;— Працівники-сумісники будуть враховуватися у квоту бронювання лише за одним з місцем роботи;— З червня мають зрости зарплати для військових не менше ніж 30 000 гривень для тилових посад. Для бойових позицій - в межах 250−400 000 гривень «у залежності від виконання бойових завдань»;— Нова система контрактів і можливість поетапного звільнення зі служби;— 10 червня 2026 року спливає термін, до якого необхідно оцифрувати свою трудову книжку та подати її скан-копії в Пенсійний фонд;— До 25 червня триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ), яка розпочалася 20 травня.— До 30 червня включно українці мають використати кошти, накопичені на картках програми Національний кешбек;— 1 червня дедлайн подачі заявок на допомогу для дітей ВПО.
👁 2,610 26-05-27 17:43
Заявляється, як робота ТЦК у нас в місті. Далі цитуємо учасників з місця подій:Ми їхали на Смілу, але татові подзвонили та сказали, що невідомі люди з ТЦК силою пакують працівників, хоча чоловіки показали всі документи. Вони не були в розшуку, нічого не порушували, але це нікого не цікавило. Ми одразу повернулись назад.Коли приїхали — побачили кілька бусів, людей у масках та черкаського поліцейського. ТЦК були не місцеві. Двох чоловіків силою затягували в буси. Люди почали знімати все на телефони, щоб був хоч якийсь доказ того, що відбувається.І саме після цього почалося найстрашніше.Коли вони побачили камери — почали погрожувати людям. Кричали, що зараз позабирають телефони, поб’ють усіх, хто знімає. Майже всі були в масках. Потім у моєї мами та хлопця 17 років просто вибили телефони з рук і розбили їх. Я продовжувала знімати, хоча погрози летіли й у мій бік теж.Далі — ще гірше. Один із працівників ТЦК дуже сильно відштовхнув мою маму біля буса. А після цього вони почали розпилювати газові балончики на людей без розбору. Просто на всіх підряд.Хлопцю 17 років, бризнули в обличчя просто так, хоча він уже навіть не знімав — його телефон на той момент уже був розбитий. Запшикали моїх батьків та інших людей. Люди кричали, задихалися, отримали опіки. І після цього вони просто сіли в три буси та поїхали.Ми одразу викликали швидку та поліцію.
👁 2,470 26-05-24 07:10
Відкрито нову експозицію меморіального музею "Зелений будиночок".Українська дворянська садиба – це культурний осередок, у якому втілено витонченість епохи, освіченість і прив’язаність до рідної землі. Такі садиби були осередками інтелектуального життя, центрами музики, літератури, науки та мистецтва. Зелений будиночок у великій садибі власників Кам'янки служив для відпочинку. Він є справжнім історичним артефактом, що несе пам’ять про минуле. Будинок унікальний тим, що зберігся майже без змін. Саме тут, у тіні дерев, народжувалося натхнення, мешканці відпочивали душею. Тут не проводили офіційних прийомів. Будинок використовувався для чаювань, ігор в шахи, карти, більярд, літніх вечорів із музикою або читанням, інтелектуальних бесід, творчих занять. Це був простір, де можна було відновити сили, насолодитися красою природи та затишком. Впродовж більше як 80-и років пам'ятка функціонувала, як літературно-меморіальний музей Пушкіна – Чайковського. Після повномасштабного вторгнення співробітники ініціювали його перейменування та зміну наукової концепції. Нині це меморіальний музей "Зелений будиночок" Кам’янського державного історико-культурного заповідника.
👁 2,570 26-05-23 14:48
🩵Вчора у нашій Кам’янській дитячій музичній школі відбувся особливий, теплий і надзвичайно щирий звітний благодійний концерт, який став справжнім святом музики, таланту та добра.Наші учні подарували всім присутнім незабутні емоції, щиро ділилися своїм талантом, натхненням і любов’ю до музики. Кожен виступ був наповнений старанням, хвилюванням та радістю, а глядачі щедро дарували дітям свої оплески та підтримку.Особливо зворушливим моментом стало те, що батьки разом із дітьми долучилися до свята та заспівали разом, створивши атмосферу справжньої родинності, тепла й єдності. Адже музика об’єднує серця та дарує найщиріші емоції.Особливого значення концерту надала благодійна місія. Ми передали волонтерці пані Катерині два розмальовані тубуси, створені з душею та любов’ю учнями та викладачами школи. Вони будуть представлені на аукціоні, а виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів ЗСУ. 💙💛Ще одним проявом єдності та небайдужості стало те, що всі присутні на святі долучилися до доброї справи, зібравши у благодійну скриньку 6540 грн, які були передані на потреби Збройних Сил України. Це — ще одне свідчення того, що разом ми можемо більше, а добро й підтримка сьогодні особливо важливі.Щиро дякуємо нашим талановитим дітям, відданим викладачам та неймовірним батькам за це прекрасне свято, за підтримку, натхнення, тепло сердець і віру в силу мистецтва.Нехай музика й надалі звучить у наших серцях, дарує надію, єдність і світло! 🎼
👁 2,380 26-05-16 09:35
Всеукраїнські ХХХII вшануваннягероїв Холодного Яру та героїв нинішньої війни.23 – 24 травня 2026 р.23 травня, Черкаський р-н12.00 – 14.00. Меморіал козакам-добровольцям (біля Мотриного монастиря). Відкриття пам’ятника полеглим воякам “Карпатської Січі” всіх епох та 10 горельєфів полеглим борцям, освячення їх. Ось імена героїв, яким на День героїв будуть поставлені пам’ятники:Олександр ГРАЧОВ-“ГРАФ”, Дмитро КІЗІМОВ-“ЛУГАНЬ”,Мирослав МИСЛА-“МИСЛИВЕЦЬ”, Михайло НІКОЛЕНКО-“СОУП”,Віктор ПАНАСКО-“ІРАНЕЦЬ”, Андрій ПРИЙМАЧЕНКО-“АРХАНГЕЛ”, Микола СОЛЯР, Олексій СТАРІКОВ-“АЛБАН”,Петро ХИЖНЯК-“ДІД”, Ігор КЛИМОВИЧ-“АФРИКА”.Сальва на честь полеглих.Виступи членів родин, побратимів, музикантів, керівників Історичного клубу “Холодний Яр”, Черкаської області та Черкаського району, Кіровоградської області, Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка та ін., вручення грамот за поважний внесок в організацію ХХХII вшанувань героїв Холодного Яру.Панахида за Головним отаманом Армії УНР Симоном Петлюрою, гайдамацьким ватажком Гнатом Голим, братами Чучупаками (Василем, Петром, Орестом, Олексою, Дем’яном, Семеном, Автономом), холодноярськими отаманами Андрієм Чорнотою, Іваном Деркачем, Іваном Петренком, сотником Іваном Компанійцем, старшинами та козаками полку гайдамаків Холодного Яру; полеглими у нинішній війні Георгієм Тарасенком, Андрієм Луговим, які спочивають на Меморіалі козакам-добровольцям, та іншими полеглими у війні, що триває.Веде Роман Коваль.15.00 – 19.00. Хутір Буда. Літературно-музична сцена. Презентація книги “Хоробре серце Олега Куцина” (Роман Коваль). Виступ музикантів, поетів, рідних і побратимів полеглих, вручення грамот за поважний внесок в організацію ХХХII вшанувань героїв Холодного Яру. Ведуть Василь Ковтун і Андрій Купчин.24 травня, Черкаський р-н10.00. Дзвони на хуторі Буда.Покладання квітів до пам’ятників Олегові Куцину і Тарасові Силенку.10.40 – 11.00. Меморіал козакам-добровольцям. Спільне фото козаків і козачок Історичного клубу “Холодний Яр”.11.15 – 12.00. Мотрин монастир. Вшанування могили сотника Івана Компанійця.Сальва на честь полеглих. Веде Роман Коваль.12.30 – 14.00. Село Мельники, цвинтар. Вшанування могил Василя Чучупака та його козаків. Мельники-центр. Покладання квітів до пам’ятників козакам і козачкам с. Мельники, Юрієві Горлісу-Горському і родині Чучупаків. Кресельці. Вшанування гайдамацького отамана Гната Голого. Веде Богдан Легоняк.13.00 – 17.00. Хутір Буда. Літературно-музична сцена. Презентація книги “Хоробре серце Олега Куцина” (Леся Островська). Виступи музикантів, поетів, рідних і побратимів полеглих, вручення грамот. Ведуть Василь Ковтун і Андрій Купчин.
👁 2,750 26-05-11 16:00
🚨У Камʼянській громаді фахівці зафіксували відхилення норм питної води за санітарно-хімічними показниками. Там знайшли надлишок амонію.📣❗️Про це свідчать результати досліджень, проведених із 4 до 8 травня, розповів головний санітарний лікар області Володимир Папач.За словами медика, фахівці відібрали та дослідили 163 проби питної води за мікробіологічними показниками та 152 за санітарно-хімічними показниками:"Відхилень від гігієнічних вимог за мікробіологічними показниками не виявлено. За санітарно-хімічними показниками відхилення від гігієнічних вимог виявили у двох пробах — з водогону села Косарі Кам’янської територіальної громади (амоній)". 🔖Про результати досліджень поінформовано Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, голову зазначеної територіальної громади, направлені відповідні пропозиції керівнику водогону щодо проведення необхідних профілактичних заходів, розповів Володимир Папач: "Будь-яких ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних із питною водою та питним водопостачанням, на території області не зареєстровано". До яких наслідків може призвести перевищення вмісту амоніюПеревищення вмісту амонію у воді питній свідчить про потрапляння до водогонів або джерел водопостачання забруднень органічного походження, що несе певні ризики для здоров’я людини та стану водогінних мереж, зазначила Наталія Видра."Сам по собі амоній є безпечним у невеликих кількостях, оскільки це природна сполука, яка присутня в навколишньому середовищі, організмах і навіть у продуктах. Проте при великих кількостях та постійному надходженні в організм людини він може спричиняти подразнення слизових оболонок шлунково-кишкового тракту, нудоту, блювання, біль у животі, а у важких випадках — порушення роботи печінки, нирок та нервової системи", — пояснила медикиня. Особливо до амонію чутливі діти, вагітні жінки та люди з хронічними захворюваннями нирок, додала вона. "Вода з високим вмістом амонію має неприємний запах (рибний, затхлий), металевий присмак, може бути мутною і тому, як правило, її не вживають через такі непривабливі показники", — пояснила Наталія Видра. 📌Зі слів фахівчині, крім негативного впливу на стан здоров'я людей, амоній також спричиняє корозію труб і розвиток біоплівок у мережах водопостачання, що погіршує їх санітарний стан.
👁 2,180 26-05-08 06:58
🕯 В Кам’янці вже більше пʼятдесяти років відзначають пам’ятні події не 9 травня, а ввечері 8‐гоЩе до того, як ця дата стала Днем пам’яті в Україні, у цьому місті на Черкащині проводили смолоскипну ходу.Місцеві згадують: якщо 9-ого всі йшли на парад здебільшого за вказівкою «зверху», то ввечері 8 травня – за покликом серця. Історики говорять: традиція з’явилася у місті орієнтовно у 1967–1969 роках – у період, коли в СРСР почали масштабно «героїзувати» перемогу у війні. Але саме Кам’янка мала свою особливість: вечір 8 травня тут відводили для скорботи й пам’яті. А запалені смолоскипи символізували «вогники пам’яті».Фактично, самі того не знаючи, кам’янчани ще з кінця 1960-х започаткували традицію проводити День пам’яті разом з усіма європейцями. А історик, нині військовослужбовець, Олександр Мушта говорить: згідно з документами, які він досліджував, подібні смолоскипні шестя могли проводити лише у чотирьох містах Радянського Союзу. Одним із цих обраних міст і стала Кам’янка. 📌 Як проводили смолоскипну ходу в Камʼянці та як місцева традиція виявилася пророчою для сучасної України – читайте у статті на сайті «18000»
👁 2,600 26-04-30 11:29
Працівниками Кам’янського відділення 29.04.2026р. відібрані проби питної води з розподільних мереж КП «Тясмин» с.Косарі Кам’янської міської територіальної громади: вул. Перемоги,7 (кран рукомийника КЗ «Косарський ліцей КМР ЧО»), вул. Модестова,53 (Косарська амбулаторія), вул. Садова (СТОВ «Зоря»).⛔️За санітарно-хімічними показниками вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», відхилення від гігієнічних вимог виявлено в 2 пробах, а саме:- сільський водогін с.Косарі КП«Тясмин»КМР - розподільна мережа (точка відбору - Косарська амбулаторія) - вміст аміаку становить 1,69мг/дм3, при нормі ≤0,5 мг/дм3; - сільський водогін с.Косарі КП«Тясмин»КМР - розподільна мережа (точка відбору – рукомийник в їдальні СТОВ «Зоря») - вміст аміаку становить 0,65мг/дм3, при нормі ≤0,5 мг/дм3.Питна вода з розподільної мережі: вул. Перемоги с.Косарі (точка відбору - кран рукомийника КЗ «Косарський ліцей КМР ЧО») за санітарно-хімічними показниками відповідає вимогам нормативних документів. Всі проби питної води з розподільних мереж КП «Тясмин»КМР с.Косарі за мікробіологічними показниками відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».
👁 2,200 26-04-24 13:50
Подвиг, що врятував світ: у громаді вшанували пам’ять ліквідаторів до 40-ї річниці Чорнобильської трагедіїМинуло чотири десятиліття, але біль Чорнобиля не вщухає. Напередодні 40-ї річниці катастрофи на ЧАЕС наша громада зібралася разом, щоб схилити голови перед героїзмом тих, хто першим прийняв на себе удар невидимого ворога — радіації. Ми вшанували живих і згадали тих, хто відійшов у вічність, залишивши нам право на життя.Урочиста хода об’єднала представників влади, молодь та самих ліквідаторів — людей, які ціною власного здоров’я та життів зупинили ядерний апокаліпсис. Символічно, що під час руху процесія зупинилася, аби вшанувати хвилиною мовчання сучасних Героїв, які сьогодні захищають суверенітет України. Цей момент став уособленням незламності нашого народу: тоді ми боролися з атомом, сьогодні — зі збройною агресією, але в основі завжди стоїть жертовність заради майбутнього.Біля пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи відбувся меморіальний захід. Під час виступів звучали слова глибокої вдячності за мужність і витримку. Спільна молитва за душі спочилих ліквідаторів об’єднала присутніх у щирому смиренні.Особливою частиною заходу стало вручення почесних грамот та подяк ліквідаторам, які й сьогодні залишаються взірцем мужності для нових поколінь. На завершення учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку, вкривши його квітами вдячності та пам'яті.Низький уклін вам, герої Чорнобиля! Ваш подвиг назавжди вписаний в історію людства як символ самопожертви та непереможної волі.