Fuente
Інформатор Калуш | Новини Калуша | У громадах повідомили про впровадження заходів для економії електроене...
363 Vistas/Alcance
2026-01-17 08:24
Mensaje №42789
У громадах повідомили про впровадження заходів для економії електроенергії в умовах критичної ситуації в країні. Економити почали на вуличному освітленні, підсвітці зовнішньої реклами та обігріві деяких приміщень.За інформацією міського голови Долини Івана Диріва, у громаді вирішили відключити вуличне освітлення, зовнішнє освітлення будівель та ТРЦ і світлову рекламу. Також з вечора 16 січня почали відключати зовнішнє освітлення на вулицях і дорогах населених пунктів. Виняток — аварійно небезпечні ділянки.Схожі заходи впроваджує і Болехів. На сторінці громади повідомили про оптимізацію режиму роботи вуличного освітлення, зокрема на автошляху Болехів – Гериня. Тут світло буде у часові проміжки з 06:00 до 07:00 та з 18:00 до 23:00.Водночас підприємствам, установам і організаціям на території Болехівської громади рекомендували зменшити обсяги споживання електроенергії, у тому числі шляхом відключення зовнішньої рекламної підсвітки, що живиться від загальної електромережі. А мешканців просять ощадливо використовувати електроенергію у години пікового навантаження, надаючи перевагу користуванню електроприладами в нічний період.Зазначені обмеження діятимуть на період ускладнення погодних умов та напруженої ситуації в енергетичній галузі.📢 Інформатор | Підписатись