Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЯНМУНД‼️🍆✌️
Añadido 06 ene. 2025

ЯНМУНД‼️🍆✌️

@kallection
Número de suscriptores: 334
Fotos: 24,800
Videos: 7,120
Enlaces: 1,340
Descripción:
Ваші енергоси вже оглянуті Теги, котрі я забуваю вести: #оріг #огляди #огляди_від_підписників #віконечко #диско #металове #енергохарчування #mgs #cumtent #платина https://matrix.to/#/#kallection:matrix.org

👥 Número de suscriptores

334
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +10

👁️ Vistas promedio por mensaje

62
Promedio/Día:: 80
Promedio/Tiempo:: 52
ERR: 18.56%

📊 Mensajes por Día

5.6
Último día: 0
Promedio semanal: 14
Promedio por día: 5.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ЯНМУНД‼️🍆✌️ 2026-04-02
Магістральний локомотив🛤️ 2026-04-01
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🦩🌺#крокусТґ 2026-03-02
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🎄❄️#крокусТґ 2025-12-30
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🌇#крокусТґ 2025-11-15
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🍄‍🟫#лимонТґ #крокусТґ 2025-10-19
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🌿💦 #менісктґ 2025-06-27
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🐝🌿 2025-04-22
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪨🔮 2025-03-13
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🌫🎄 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Чай-енергос Arizona energy mucho mango. Офіційний смак - манго По запаху відразу відчутно оцей типу стиглий-ригачний манго. Особисто мені не дуже ригачно, але майте на увазі. Схожі запахи мають Rockstar mango чи Frugo mangoПо смаку кисло, мангово і якось типу… як чай, хз. Нема тієї солодкої хвилі як зазвичай, але її відсутність не ламає смак. Тут воно просто інакше. Тут виходить ніби мʼяка чайна основа, на яку накладено відчутний та домінуючий смак манго. Хоча в складі більше груші, ніж власне манго. І що цікаво, нема медового присмаку як це було в Arizona green tea. Післясмак точно цікавий і приємний., а коли навіть «відпочивший», то взагалі імбаГази доречі дуже мʼякі і приємні. Не думаю що там азот, але пруфів нема, написано лише “sparkling water”Дизайн в принципі прикольний, цікавий. Я щось подібного і не пригадаю. Загалом виглядає якось навіть не енергосно, а дійсно більш як чай в банці. Дизайн гарно промальований та добре надрукований, взагалі мінусів нема. Навіть шов дизайну не видно Кольорове кодування в лінійці мені не відомеКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - яскраво жовтий Об'єм 0,5лКофеїну 15мг/100мл174кДж або ж 41ккал /100млВуглеводів 10г, серед них цукрів 10г /100млПідсолоджувач: цукор, сік з концентрату, мед, інозитолІмпортовано, але хз де виготовлено. Лицьова частина англійською, а інформаційна оформлена англійською, французькою, італійською, грецькою та польськоюДоступність приблизно 2-3 бали з 5 можливихБляшанка від BALL cansПо висновку - непогано, навіть добре, але не вражає. Мені здається що інший смак на цій основі був би набагато цікавішим та смачнішим. Ще цікавий збіг, що фіолетовий сталкер теж був груша-манго. Загалом можу радити тільки якщо є добра доступність та норм заходить манго смак. Усім іншим воно мабуть не треба і можна обійтися іншими банками, до прикладу тим же сталкером фіолетовим або Frugo mango чи ще якимось енергосом з манго, їх купа на різний смакПост вийшов завдяки спонсору оглядів, підпишіться на РитуПов'язані огляди: Arizona green tea, Monster rehab tea + lemonade#огляди
Моршинська вода + сік яблука. Офіційний смак - яблукоПо запаху типове хімозне яблукоПо смаку це трохи солодка вода із легким вайбом яблука. Не хімозного бтв. Та і газу зовсім нема. Яблучна кислинка є, присутняДизайн мені не те щоб сильно подобається. Він непоганий, але я не дуже люблю фотореалізм фруктів в дизайні. Хоча з іншими фруктами може і краще буде виглядати Кольорове кодування в лінійці присутнє. Виконується не тільки власне кольором, а ще й малюнкомВерхівка дефолтна, а ключик зелений Колір самого напою - завтикав не глянувОб'єм 0,25л, існує такожКофеїну немаАлкоголю нема80кДж або ж 19ккал /100млВуглеводів 4,6г, серед них цукрів 4,5г /100млПідсолоджувач: сироп глюкозно-фруктозний, сік яблучний відновлений, сік яблучний карамелізованийНе імпорт, виготовлено в моршині львівської області. Весь дизайн українською, включно з інформаційною частиноюДоступність на стабільні 4 бали з 5Бляшанка від canpackПо висновку - вода з краплинкою соку. Чисто такий чілл дрінк щоб і смачно і не газований лимонад Пов'язані огляди: Моршинська преміум вода негазована, Моршинська лимонад апельсин та персик#огляди
Живчик лісові ягоди. Офіційний смак ну типу ягоди лісовіПо запахуй як усі ці всі дефолтні ягоди по типу волі чи Rockstar berries купи інших. Все воно мені нагадує рево чорне. Я не моду позбутися асоціацій. А поза моїми асоціаціями запах добрийПо смаку кислувато, газовано, типу ягідно. Смачніше за те, що я бачив в енергосах з таким смак. Типу менш душне, хз. Але з іншого боку, не так насичено по смаку як в енергосах. Можливо це мені не вистачає таурину та інших складових Дизайн не подобається, дуже поганий. Весь останній редизайн явно не пішов на користь. 3д фрукти виглядають жахливо, червоний колір на етикетці це 💀. Багато зайвих надписів та ілюстраційКольорове кодування в лінійці начебто є, хоч і не дуже виразнийПляшка та кришка дефолтні як для оболоняКолір самого напою - червоний як у вишневого Об'єм 2лКофеїну немаАлкоголю нема142кДж або ж 34ккал /100млВуглеводів 8,6г, серед них цукрів 8,6г /100млПідсолоджувач: сироп глюкозно-фруктозний з цукром або цукор, сік яблучний, екстракт моркви, настоянка ехінацеї, екстракт чорниціНе імпорт, виготовлено оболонем на одній з багатьох фабрик оболоню. Лицьова частина повністю українською, інформаційна частина тежДоступність стабільні 4 бали з 5 можливих По виробниках пластикових пляшок не шарю. Єдине що скажу, тут типовий дизайн від оболоняПо висновку - не все ж яблучний пити, модна і щось нове, особливо коли на це вказує доля, знижками. В принципі смакує добре, але мабуть яблучний буле краще(без газу🌞). Хоча я б взяв скоріше вишневий. А грушевий взагалі не памʼятаю, хоча огляд єПов'язані огляди: Живчик моно валеріана, Живчик моно лаванда, Живчик яблуко, Живчик груша#огляди
Розумний вибір Тархун. Офіційний смак - тархунПо запаху доволі дефолтно як для тархуну. Як не експерт по тархунам скажу, що норм. може як колись огляну справжній грузинський, то буду потім хуєсосити, але зараз норм цілком. Можна сказати що запах такий типу трав'яний трохи, хзПо смаку солодко, освіжаюче, кисло і ще раз солодко. Не дуже солодко, просто двічі солодко. Нема провалу по смаку, як це буває у напоях на цукрозамінниках. Причина тому - аспартам, що з мого досвіду є найсмачнішим цукрозамінником. Протягом усього ковтка смакує добре. Може хіба що на початку ковтка є трохи відчуття, що ніби просто воду п'єш, але це скоріше стосується далеко не першого ковтка і вже далеко не такого газованого як при першому відкритті пляшки. Гази доречі не різучі. Такі скоріше м'які та грайливіДизайн нормальний як для бренду подібного рівня. Можна було б навіть гіршого очікувати, але ні, тут пощатило. Загалом наскільки я розумію вони проводили редизайн не так давно і поідтягнули загальний вигляд лінійкиКольорове кодування в лінійці присутнє наче як. Бачив напій з рожевою етикеткоюПляшка та кришка дефолтніКолір самого напою - зеленийОб'єм 2лКофеїну немаАлкоголю нема1 ,9кДж або ж 0,4ккал /100млВуглеводів 0г, серед них цукрів 0г /100млПідсолоджувач: цикламат натрію, ацесульфам, аспартамНе імпорт, виготовлено в Україні, а саме у Дніпрі, хоча частина продукції виробляється і в Києві. Ясна річ що виготовлено на замовлення АТБ мене, щоб я зробив оглядДоступність повноцінна, 5/5По виробниках пластикових пляшок не шарюПо висновку - напій без цукру за 26 гривень за 2 літри. Я хз що тут сказати, поганим його точно не назву, але і імбою теж. хочеться дешево сьорбнути 2л чогось солодкого - велкамПов'язані огляди: Живчик яблуко, Живчик груша, Живчик моно лаванда, Живчик моно валеріана, Моршинська лимонад апельсин та персик, Fanta Shokata Zero Sugar, Cola default, Dr pepper default#огляди
Ну що ж, вітаю, любі українці. Тепер ми з вами живемо майже офіційно живемо в авторитарній державі, в якій біле називають чорним, із забороною на обговорення певних тем та де кожного дня зникають на вулицях люди. В якій громадян вважають за довбойобів, які нічого не розуміють та не бачать, де навіть маючи усі докази та факти на руках тебе змішають з лайном та назовуть працюючим на ворога агентом.В країні перевертнів у вишиванках та мілітарному одязі, які нищать країну зсередини, називаючи себе патріотами та усіх, хто щось підозрює або задає дохуя зайвих розумних питань – рускімі.Більше того, я щиро вважаю, що по багатьом пунктам ми вже нічим не відрізняємось від рашки. Та мені похуй, хто та що думає про це.Мені тільки одне цікаво, наскільки все має бути насправді хуйово, щоб вкидувати людям на голову настільки смішний антикриз, як на скрінах вище? Наскільки потрібно зневажати та ненавидіти свій народ, думаючи, що вони це схавають? Чи може хтось думає, що все, що зараз відбувається як завжди усі забудуть? Або може над нами просто у відкриту знущаються? Відповідь знайдіть самі.Всередині мене не залишилось нічого, окрім ненависті та безкінечної скорботи за кожну зламану долю та усіх, хто загинув через кожну спизжену гривню. Я вже дуже давно нічого не відчуваю, окрім цього.Цей допис ні на що не впливає, в нас дуже розумні люди, які роблять висновки та продовжать їх робити. Висновки ці, врешті решт, нікому не сподобаються. Та нічим хорошим це не закінчиться, але це точно не провина звичайних людей, які вірили та чекали, що щось зміниться на краще.Дуже добре памʼятаю, як кандидат гаранта Конституції у 2019 році розповідав, як жорстко потрібно діяти проти Свинарчуків, як жорстко потрібно усіх саджати та як Президент повинен складати повноваження, якщо за його термін або через його призначення зʼявляться новий Свинарчук. Тепер в нас ціле кодло Свинарчуків, пане Президент. У тому числі серед ваших близьких партнерів/друзів/кумів. Та деякі навіть вивозять бабосік у расеюшку! UPD. Додам ще те, що я не вірю у те, що вище керівництво країни не було в курсі того, що відбувається. Вдячний кожному детективу та журналісту, який приймає участь у розслідуванні та займається розповсюдженням правди щодо подій останніх днів. Бажаю наснаги у боротьбі та довести це, якщо це можливо, до трибуналу усіх, хто причетний до масштабів корупції, яка зараз стала відома кожному українцю.Усім іншим бажаю тільки витримки та наснаги.
Schöfferhofer violet. Офіційний смак - маракуйяЗапах ніби моцний пивас. Хмільне міцне літрове, тільки не міцне і не літровеСмак кисло-гіркий. В сортах пива не шарю, тому більшого не скажу. Єдине що це більш гірке та пивове пойло, ніж львівський радлер чи Gösser natur radler. Сік явно відчутний, але не впевнений що це саме маракуйя. Просто кисленькеЯк напій «відпочив», гази не такі активні, то смакує добріше. Таке собі гірко-кисло-солодке пойлоДизайн цілком прийнятний. Гарні форми та кольори. Ще прикольно, що є дві лицьові частини та дві інформаційніКольорове кодування в лінійці є і воно непогане. Принаймні на прикладі вишневої та цієї банки видно, що все зроблено гуд, а тіс є ще як мінімум одна - ананасова Ключик та верхівка не фарбовані. Але на верхівці є гравіювання якесьКолір самого напою - жовтенький, але за піною не дуже видно Об'єм 11,2 fl. oz., тобто десь 0,33лКофеїну немаАлкоголю 2,5%37ккал, у кДж не вказано /100млВуглеводів 5.5г, скільки серед них цукрів не вказано /100млПідсолоджувач: ячмінний солод, цукор, апельсиновий та лимонний сік, сік маракуйї, екстракт апельсинуЗроблено у Німеччині, наче як для регіону сша. Усі надписи здебільшого англійською. Ще цікаво, що інформаційні частини не повні, вистачає купу інфиДоступність десь 2,5-3 бали з 5Бляшанка від ball cansПо висновку - в принципі те саме, що і з вишневим варіантом, не смачно + не рекомендую. Брав лише під огляд щоб додатково пересвідчитися. Коштує не сильно і дорого бтвПов'язані огляди: Schöfferhofer wild cherry, Львівське радлер лимон, Львівське радлер яблуко, Gösser natur radler#огляди
Monster ultra paradise. Офіційний смак на банці не вказано, але на сайті - "Kiwi Lime with a hint of Cucumber"Відразу маю чудовий запах, реально саме те, що можна уявити по опису смаку з сайту. Соковито і гарно. Хз наскільки автентично, але приємно. Навіть і не згадаю щоб десь було щось схоже Смак дійсно гарний і доволі незвичний як для ультра. Дуже смачний і нема того аптечного духу який буває у інших ультра монстрах. Доволі кисло і освіжаюче, достатньо виразно. Мені прям сподобалось. Знов же по автентичності - не дуже, звісно лайм і особливо ківі смакують інакше. Так би мовити прокляття кавуна. Але ж то по висновку це гарно і смачноДизайн яскравий і бадьорий, виглядає нормас. Все цілком в стилі ультра - лаковані тактильні елементи, яскравий колір, непоганий малюночок на фоні. На малюнку зображено приємний тропічний пляж, супер чіллКольорове кодування в лінійці ультра не дуже. Хоча от прям відразу я і не згадаю ще зелених ультра монстрів. Хоча і без того повторень купа, наприклад рожевих чи блакитнихКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - прозорий зеленийОб'єм 0,5лКофеїну 30мг/100мл12кДж або ж 3ккал /100млВуглеводів 0,9г, серед них цукрів 0г /100млПідсолоджувач: мальтодекстрин🤨, ацесульфам калію, сукралозаІмпорт вочевидь з польщі, але хз де виготовлено. Інформація на лицьовій стороні - дефолтна англійська, окрім обідка вгорі. Інформаційна частина - вся польськоюДоступність 3 з 5 балів, треба вишукуватиБляшанка від canpackПо висновку - дійсно смачний енергос з ультра лінійки. Нема ані тієї хімозності як в інших ультра, ані надто слабкого і абстрактного смаку як у Monster ultra white. Можливо це саме мальтордекстрин рятує ситуацію. Смак гарний і добрий, мені дуже сподобався. Рекомендую, смачна хуйня. Можливо найсмачніше серед ультра лінійки. Йде в улюбленіПов'язані огляди: Monster ultra white, Burn green apple-kivi, Nonstop stalker green, 28 black sour mango kiwi#огляди
[4/4]Тим часом в армії, до якої мала б бути прикута особлива увага держави, й на яку мав би працювати весь тил без залишку (а не боягузливо емігрувати), тривають деградаційні процеси. Так, кадри знищуються постійним тиском ворога; на стратегічно важливих ділянках немає позицій піхоти, а тих, що є, недостатньо для зачистки ворога. Офіцерський корпус, що постійно розмивається та страждає від нестачі кадрів, перенапружений тонною зовсім різної роботи. Люди буквально сходять з розуму й це не перебільшення, тому що наявний темп, помножений на постійні поразки та втрати підрозділів (деякі не знали ротації ще з часів ООС), змінює психіку не в той бік, де думають про нормальну організацію процесів та ефективність бойової роботи. Врешті, це призвело до того, що пріоритет в комплектуванні та всі рівні політичного схвалення отримують ті підрозділи, де діють спеціальні дисциплінарні умови (такі, куди відправляють «в покарання»). Що особливо іронічно в контексті того, як уряд ніжно веде свою політику щодо цивільних. Мені вже смішно вам тут писати щось про стратегію, коли у новинній стрічці добре видно, що ті, хто мали б нею займатися, не мають не те що бачення майбутнього, але й не бачать реальність сьогодення. Не оцінюють критично наслідки власних дій. Звісно, ніхто не хоче повертатися в Україну та йти в армію, бо уряд всупереч здоровому глузду створив ситуацію, де чим далі ти від фронту, тим більше він про тебе піклується. В результаті, поки армія стікає кров'ю й затягує паски, вся інша країна зайнята пошуками варіантів того, як її зрадити – своєю втечею або полегшенням обставин втечі. Якщо армія зламається саме тоді, коли ворог буде вже виснажений, треба буде не забути імена цих світочів гуманізму, й за сумісництвом авторів майбутньої національної катастрофи. Але поки ситуація «важка, але контрольована», треба продовжувати роботу.
Майдан. Посеред Майдану стоїть Зеленський. За Зеленським стоїть Український народ.Зеленський: Цим указом я ЗАБОРОНЯЮ СРАТЬ! Народ: Ура! Дякую, великий кормчий! Тепер у нас будуть чисті вулиці і під'їзди. Люди будуть файні. І ніяка падла не насре під клуню.Активісти: Цей закон недосконалий. Українці будут продовжувати сцяти. Вулиці це не очистить. А під'їзди будуть ще більше воняти. Половинчасті рішення! Нема у влади послідовності! РНБО (підходить до активістів): Хтось із вас бздонув.Активісти: Вам здалось.РНБО: Я добрий нюх маю. Як взнаю, що хтось всрався... Активісти: СЛАВА ВЕЛИКОМУ КОРМЧОМУ! Порох от на гівні наживався. А Зеленський не побоявся. Взяв і прийняв!РНБО: От так от, так от правильно.РНБО хлопає активістів по дупці і проходить далі.Кличко (проїзжаючи на велосипеді): У нас в центрі Києва давно срать заборонено. Останній туалет Київрада ліквідувала п'ять років назад. А от популісти піаряться!СБУ підходить до Кличка. Пробує забрати у нього велосипед. Получає педалями в зуби. Відступає.Голос із натовпу: А кто знает, какая сейчас погодка в Маскве?РНБО біжить в натовп і когось пиздить.Голос із натовпу: Хорошо то как! Будто на Сахарова вышли!РНБО продовжує пиздитиГолос із натовпу: Ах хорошо то как! Денщик, подай автозак!РНБО продовжує пиздитиГолос із натовпу: Ах как хочется вернуться, ах как хочется усраться...РНБО продовжує пиздитиДругий голос з народу: Ой, а парад в Маскве такой красивый былРНБО пробігає крізь натовп і пиздить когось-іншогоЗеленський: Заїбало. Цим указом я забороняю москалів.Патріоти: Ура! Активісти: СЛАВА ВЕЛИКОМУ КОРМЧОМУ! Порох з москалями бізнес вів, а Зеленський взяв і заборонив!З'являється привид Тараса Шевченка. Тарас Шевченко пускає сльозу. Відмічає всі чекбокси в Заповіті і закриває спринт. Затім зникає кудись в сторону Чернечої гори, залишаючи за собою пелюстки троянд. Народ радується. Мораль +20. Завтра Кубань захопимо.На Майдан виходить Єрмак. Єрмак завзято пердить. Народ: Фу!Єрмак сідає посеред Майдану і починає срати.Активісти: Ви подивіться! Ви подивіться що робить!Патріоти: Володимире Олександровичу, це ж... москаль.. сре..Президент: Йому можна, я йому довіряю.Єрмак продовжує срати. Висирає терикон.Народ: Красота яка! Прямо як фінал серіалу «Слуга народу»!Голос з народу: А де наш бюджет?Зеленський киває РНБО. РНБО біжить в натовп і виводить звідти людину.Людина з народу: Де бюджет? Поки Єрмак при владі нам не дадуть кредит!Зеленський: Нам не потрібен кредит. У мене є курка що несе золоті яйця. І я їй довіряю.РНБО: Хочеш бюджет побачити?РНБО тягне людину до терикона і засовує туди її голову.Зеленський: Ну що, побачив бюджет?Людина з народу (облизуючись): Слава великому кормчому!Активісти: Вміє з простим народом спілкуватись. Не то що порох.Патріоти: От патріот, кредити не бере. Не то що порох!Всі скачуть, обнімаються, цілуються, обмазуються. Ідуть титри.
Bronx zero pomegranate. Офіційний смак - гранатПо запаху типу гранат відповідної реалістичності По смаку це ріл ніби справжній гранатовий сік. Такий саме гіркуватий, але менш кислий. Ну і газований. Кислинка насправді присутня, але просто не так потужно як у фрукті. Що менше газу, то більше схоже на реальний сік. У гарному сенсі, автентичність смаку тут топоваДизайн в принципі бадьорий, у стилі основної лінійки, але по кольорам зовсім новий. Загалом доволі свіжо, може навіть надто яскраво, але для енергосів це не мінус мабуть. Відразу зрозуміло, що це енергосКольорове кодування у лінійці загалом норм - чорно-синій, коричневий, та оцей рожево-жовтийВерхівка та ключик дефолтніКолір самого напою - рубіновий червоний, не такий темно-насичений, як справжній сікОб'єм 0,33л, існує такожКофеїну 32мг/100млАлкоголю нема180кДж або ж 43ккал /100млВуглеводів 10,3г, серед них цукрів 10,3г /100млПідсолоджувач: сироп глюкозно-фруктозний з цукром або цукор, концентровані сокиВироблено в Україні оболонем на одній з декількох фабрик. В інформаційній частині є тільки українськаДоступність ускладнена, бачив лише в одному магазі. Але не виключено, що з часом з'явиться і в атб, як наприклад бронкс зіро кавовийВиробник бляшанки незвичайний - Bagpack, хоча дефолтні бронкси пакуються у CrownПо висновку - гранатова база, справжній король гранатового смаку, у порівнянні з яким інші гранатові банки смокчуть. На подив, це реальна годнота у рамках бронкс зіро. Імхо це саме те, що треба щоб «imagine drink this at 3AM», або ж у вигляді крижаного шматка у літню спеку. Якщо гранат норм - то можна рекомендувати. Сам я б пив таке у проміжку між оглядами та нонстопами. В цілому доволі заслужено можна занести до переліку Б моїх улюблених банокНа майбутнє - більше бронксів зіро не виявлено, тому поки чілл#огляди