Fuente
Йован Паблік | Є міф, що в дейтингу дебілів більше, ніж в реальному житті.Ні, їх там ...
229 Vistas/Alcance
2026-01-15 10:35
Mensaje №3694
Є міф, що в дейтингу дебілів більше, ніж в реальному житті.Ні, їх там менше.1) Просто в реальному житті вас не свайпають і не пишуть у дірект.Уявіть, що ви виходите на центральну площу з плакатом: «Хлопці, хочу познайомитись, підходьте».Ви будете здивовані значно сильніше, ніж у дейтингу.2) У реальному житті в нас є купа когнітивних викривлень, які не дають повірити, що оцей милий, класний хлопець, який познайомився з вами в компанії (або у закладі) і так круто спілкується, здатен написати таку ж хуйню, як ті мудаки в дейтингу.А може. Ви просто не перевіряли.У реальному житті ми всі інакше говоримо й виглядаємо, ніж у чатах. У когось ця різниця більша, у когось менша. Але це хоч і феномени одного — спілкування, але вони різні у сенсориці й невербаліці.3) Невербаліка затьмарює все. Ви поведетесь на неї, навіть не думаючи. Усі ведуться. Ну добре — більшість.І тому, цілком можливо, вже сьогодні поїдете до цього хлопця, з яким познайомились офлайн, бо він неймовірний.Але ніколи б не продовжили з ним спілкування онлайн, якби знайомство сталось там — бо там пиздець.Найцікавіше, що зранку ви побачите цей пиздець.Але пробачите йому — бо узгодження когнітивного дисонансу сильніше за ваші переконання.Повірте.Ну, з імовірністю 0,72, мабуть. Але сильніше.