Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ
Añadido 14 jul. 2024

‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ

@jiuwchan
Número de suscriptores: 875
Fotos: 19,800
Videos: 703
Enlaces: 2,070
Descripción:
Шітпост Катрі, меми, роботи, аніме і дивакуваті французи. Зборище всякого піратського добра: @katriathepirate
Fuente

‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ | Думки щодо джи-квакса: мені не подобається, що все уходить в сторону "...

Logotipo de la comunidad de telegram - ‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ ‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ @jiuwchan
94 Vistas/Alcance 2025-06-08 11:27 Mensaje №18360
Думки щодо джи-квакса: мені не подобається, що все уходить в сторону "що як" фанфіка, похідного від оригінального серіалу. Це було би непогано, якби не формат 12 серій. Ну серйозно, навіть для стардаст меморі, який є інтерквелом між оригіналом і зетою та розповідає лише про одну подію в основному таймлайні, 13 серій було малувато, ТМОС цьому підтвердження. Можливо, 12 серій були би норм для історії головного тріо і теми з клановими батлами - зрештою, над цим працюють люди, які робили фулікулі, тож вони б змогли провернути подібне і з джи-кваксом. Але йти шляхом масштабної космоопери точно було помилкою, ми маємо вінегрет персонажів, які толком не розкриті. Дю Мурасаме, 12 олімпійців і вся ця тема з Ґейтсом Капою та Баском? Лиходії тижня, про них забули дуже швидко. Шііко? Теж забули. З тімою зеонівців теж хуйово: Комолі просто типу гарненька, Сімус Аль-Бахаров була багатообіцяючою, але про неї забули, Рассіт місцями смішна, але цілком собі компетентна, Сефа - брідж банні і вже є хтиві арти з нею, той чувак у штурвала завжди має кам'яне обличчя. Це вже не кажучи про те, як про померанців і кланбати загалом не згадували після замаху на Кіцілію. Головною проблемою є те, що така велика кількість всього могла б спрацювати, якби не кількість серій. Якби це був серіал на 30-50, то воно б спрацювало краще. Але ні, вони чомусь вирішили робити таку санта-барбару за 12 епізодів.#ґандампостинг