Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Їжак у касці
Añadido 24 mar. 2025

Їжак у касці

@izhak_y_kasci
Número de suscriptores: 25
Fotos: 587
Videos: 159
Enlaces: 456
Descripción:
🦔 Їжак у касці – Думки, новини та все, що стосується цих самих новин Зворотній зв'язок - @izhak_y_kasci_bot
Fuente

Їжак у касці | Так, ну думаю знов розмовний формат зафігачимо.Усе ближче наближається...

Logotipo de la comunidad de telegram - Їжак у касці Їжак у касці @izhak_y_kasci
15 Vistas/Alcance 2026-05-06 08:30 Mensaje №875
Так, ну думаю знов розмовний формат зафігачимо.Усе ближче наближається дев'яте травня (3 дні залишилось на момент написання посту). Це, якщо дозволите так сказати, сакральний день для росіян. "Дєди воєвалі", "Можем повторіть" і так далі. На цьому тлі абсолютно у кожного є кілька питань: А) Чи довбанемо по параду?Б) Чи буде взагалі парад?В) Чи довбанемо ми взагалі по чомусь у цю дату аби привітати наших східних сусідів?Аби відповісти на ці питання, треба читати новини. І я знаю що я довгенько нічого не публікував окрім постів та опитувань (До речі, всі мають голосувати. Це впливає на життя каналу), тож коротенько тут усе розповім. Перш за все, техніки на параді не буде. Будуть лише курсанти училищ та, можливо, ще хтось. Зумовлено це високою ймовірністю того, що наші пташки вирішать навідатися до бункерного у гості.Далі, можливо і параду не буде. Хоча вже відбулися підготування до нього, та перемир'я не буде. Москва в односторонньому порядку оголосила перемир'я на 8 та 9 травня, на що Київ оголосив, що воно відбудеться тільки якщо росіяни не порушать перемир'я яке було в ніч з 5 на 6 травня. Росіяни порушили, а значить нас нічого не стримує. "Лєніна треба евакуйовувати з мавзолєя бо хахли разбомблять вождя вєлікого".Ну і останнє питання: по чому зафігачать? Честно, є багато варіантів. Російський ВПК ще, на жаль, працює, тож цілей достатньо. Як на мене, ось найймовірніші цілі:Червона площа. Гріх не зафігачити по курсантам, які потім підуть нас вбивати. Гітлер вже робив гітлерюгенд, по ним фігачили всі кому не лінь. Чому ми не можемо зафігачити по путлерюгенду?"Алабуга Політєх"(особлива економічна зона). Серйозно, шановне СБУ. Зафігачте вже туди. Там виробляють "Шахеди" і вже кожен про це знає і робив пости/відео/тд.Кримський міст (найкращий варіант як на мене). Двічі вже був атакований. Це не стільки стратегічний об'єкт, як сакральний. Після перших двох атак там майже не транспортують техніку, особовий склад та паливо. Але на його ремонт будуть виділяти гроші (а це задоволення не з дешевих) та це буде удар по репутації путіна. За зиму ми встигли накопити достатньо БЕКів, що підтверджує відео ураження танкерів, катерів і тд за останній час. Погода чудова для катерів, тож чому не повторити атаку липня 2023 року. А якщо БЕКів буде більше 10, то взагалі буде епічно. Частину на міст, а частину на кораблі аби вже добити той чорноморський флот щоб я не мучався з таблицею. SeaBaby здатен нести до 900 кіло навантаження (вибухівки), коли MaguraV5 близько 320 кг, тож буде боляче 🦔Їжак у касці🦔| Написати нам |Таблиця флоту