Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Заробіток в інтернеті | Криптовалюта | Інвестиції
Añadido 14 jul. 2024

Заробіток в інтернеті | Криптовалюта | Інвестиції

@it_statti
Número de suscriptores: 10 049
Fotos: 1,880
Videos: 24
Enlaces: 5,480
Descripción:
Канал про заробіток та фінанси. Все про крипторинок та біткоїн - трейдинг та інвестиції. Наш сайт - https://itstatti.in.ua Реклама - НЕ продається Адмін - @m_rekl (❗️питання в особисті можете не задавати - не відповідаю, для цього є ютуб коментарі)

👥 Número de suscriptores

10 049
Promedio/Día:: -9
Promedio/Tiempo:: -39
Promedio/Mes:: -240

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 203
Promedio/Día:: 1,230
Promedio/Tiempo:: 1,210
ERR: 11.97%

📊 Mensajes por Día

4.4
Último día: 9
Promedio semanal: 5.6
Promedio por día: 4.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🗞КРИПТО НОВИНИ 📰▪️Ілон Маск купує Cursor за 60 млрд $, що може стати однією з найбільших угод в історії штучного інтелекту. SpaceX та стартап Anysphere, розробник Cursor, оформлять угоду у вигляді обміну акціями.Після завершення операції компанія стане дочірнім підприємством SpaceX, а її закриття очікується у третьому кварталі 2026 року.▪️Компанія Tether підписала меморандум про співпрацю з DMCC, одним із найбільших бізнес-хабів Дубая.Сторони розвиватимуть ініціативи в галузі токенізації активів, цифрових платежів та блокчейн-освіти.DMCC об'єднує понад 26,000 компаній та залучає ~15% всіх прямих іноземних інвестицій у Дубай.▪️Завтра – засідання ФРСЦе перше засідання ФРС із Кевіном Воршем. Увага ринку буде прикута не до рішення щодо ставки, а до риторики нового глави ФРС та економічних прогнозів.Відсоткову ставку залишать без змін із ймовірністю майже 100%.▪️Wintermute: Найближче засідання ФРС стане головним каталізатором для ринківКлючові тези зі звіту Wintermute:• Основна увага ринків буде прикута до оновлених прогнозів ФРС з економіки та ставок, а також першої прес-конференції Кевіна Уорша (у середу, 17 червня).• Перед Уоршем стоїть складне завдання:- інфляція на рівні 4,2% підтримує жорстку політику (високі ставки протягом тривалого часу);- уповільнення базової інфляції до 2,9% та падіння цін на нафту говорять про те, що інфляційний сплеск може бути тимчасовим.• Wintermute вважає, що саме те, як Уорш інтерпретує ці суперечливі сигнали, дасть тон ринкам на другу половину року.• Якщо Уорш наголосить на уповільненні базової інфляції та зниженні цін на нафту, ринки можуть сприйняти це як м'який сигнал і продовжити відновлення.• Якщо ж він зосередиться на загальній інфляції у 4,2%, це посилить очікування більш тривалого періоду високих ставок.• Wintermute вважає, що недавнє падіння BTC з $83 000 до $60 000 підтвердило завершення попереднього висхідного руху.• Біткоїн може впасти до $50 000.• Базовий сценарій – бічне рух крипторинка протягом літа.• Для нового бичачого циклу необхідний приплив ліквідності через ETF, стейблкоїни та казначейські компанії.Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти
🗞КРИПТО НОВИНИ 📰▪️Засідання ФРС щодо процентної ставки пройде в середу, 17 червня.Очікується, що рішення про ключову процентну ставку буде озвучено о 21:00 за київським часом.Загалом прогнози вказують на те, що ФРС не планує змінювати ставку.Прес-конференція з новим головою ФРС Кевіном Воршем розпочнеться о 21:30 за Києвом.▪️Біткоїн значно недооцінений порівняно з акціями у сфері штучного інтелекту.Згідно з показником Mayer Multiple, поточна ціна BTC помітно нижча за його 200-денну середню, в той час як Nvidia виглядає перегрітою.Якщо капітал почне залишати високо оцінені AI-акції, BTC може стати одним із основних кандидатів на різке зростання цін.▪️Джей Ді Венс заявив, що угоду між Іраном та США підписали у digital-форматі в неділю, а у п'ятницю (19 червня у Швейцарії) очікується формальне оформлення/церемонія. Важливо: це рамковий меморандум, а не фінальна ядерна угода.▪️Подробиці меморандуму про взаєморозуміння між США та Іраном опублікують за 24-48 годин. Наступні кілька тижнів стануть показником майбутніх відносин із Іраном – офіційний представник США.Угода містить можливий фонд відновлення Ірану у розмірі $300b. Визволення заморожених коштів (зняття санкцій) прив'язане до результатів переговорів.США хочуть поставити ядерні переговори із Іраном на перший план. США планують зберегти військову присутність у регіоні під час нового етапу переговорів, який має стартувати цього тижня.Дональд Трамп заявив, що Ормузька протока частково відкрита, а в п'ятницю відкриється повністю. Угода повністю підписана. Мита за прохід через протоку не стягуватимуть принаймні 60 днів. Ціни на нафту знижуються.▪️Сьогодні (15 червня) ребрендинг TON у GRAM офіційно набув чинності. Почався перехідний період на біржах: до 22 червня майданчики почнуть поступово знімати пари з TON, конвертувати актив у GRAM та запускати торги під новим тикером. На Binance процес триватиме до 2 липня.Змінюється тільки назва токена і тикер: TON → GRAM. Блокчейн, як і раніше, називається The Open Network (TON). Жодних свопів, міграцій, клеймів чи конвертацій не планується▪️Standard Chartered прогнозує, що ціна UNI зросте до $100 до 2030 року, зробивши 40xУ банку вважають, що обсяг токенізованих активів, які використовуються в DeFi, збільшиться в 37 разів до кінця десятиліття і Uniswap стане одним із ключових елементів торгової інфраструктури для традиційних фінансів при переході на блокчейн.Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти
🗞КРИПТО НОВИНИ 📰▪️Компанія Fidelity обрала Uniswap як «шар ліквідності» для свого стейблкоіна FIDD.Запуск відповідних пулів уже відбувся. Fidelity управляє активами на суму понад $7,1 трильйона.▪️Ethena Labs оголосила про виділення 250 мільйонів доларів на токенізований фонд Securitize Tokenized AAA CLO Fund (STAC), який буде запущено на блокчейні Solana.▪️Вчора торги акціями SpaceX (SPCX) стартували на Nasdaq, відкривши приблизно на рівні $172 за акцію, що на майже 27% перевищує ціну IPO $135.▪️Найбільші криптобіржі не отримали розподілу акцій SpaceX (SPCX) від xStocks.Причиною цього стало те, що xStocks не змогли надати базових активів, що призвело до відсутності обіцяних акцій для розподілу серед учасників підписки на IPO SpaceX.В результаті користувачі не отримають токенізованих акцій SpaceX, і всі кошти, внесені для участі, будуть автоматично повернуті в повному обсязі.▪️Засновник Zcash: На прохання Shielded Labs Anthropic спільно з Mythos провели аудит безпеки протоколу Zcash, в результаті якого не було виявлено серйозних уразливостей.▪️Влада Пакистану заявила, що остаточний текст мирної угоди США та Ірану вже погоджено.Країна тісно взаємодіє з обома сторонами для завершення процедур і реалізації подальших кроків. Дональд Трамп вважає, що угоду з Іраном можна підписати у вихідні або в понеділок (Axios)Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти
Маск вилетів зі списку мільярдерів Forbes, всім би нам так вилітати зі списку, щоб бути потім у списку трильйонерівЯ раніше, декілька тижнів тому аналіз цієї історії вже чув в одному з закритих каналів, і вважаю вам також буде цікава інфа по SpaceX:Багато галасу навколо цього IPO, і не дивно – воно найбільше в історії США.Дикий хайп навколо SpaceX, і ринок купуватиме саме зараз хайп та маркетинг, а не інвестицію в майбутнє, так як поточна оцінка вже включає сценарій, що у SpaceX все вийшло, а в реальності поки що збиткова компанія з великими потенційними перспективами. Чому збиткова? Так як SpaceX включає в себе три основні бізнеси - Космічний сегмент, Starlink та AI. І як би вона обмежилася першими двома, то питань би не було, але підрозділ ІІ генерує колосальні збитки та буквально «спалює» гроші компанії, які генерують перші два. За 2026 рік чистий збиток сегмента ІІ склав ще $2,47 мільярда всього за три місяці (при виручці $818 млн)Але Ілон та його команда знали як зробити хайп: при попиті $250 млрд розміщують менше 5% саплаю ($75 млрд) - ясна річ, при такому попиті папери розлітаються як гарячі пиріжки. При цьому рітейлу виділили рекордні 20% алокації (зазвичай це 5-10%), тобто натовпу "роздають" із великим задоволенням.Важливо, заради цього IPO навіть змінили правила включення до Nasdaq Коли будеш трильйонером під тебе також зроблять виключення в світовому індексі. Раніше акції з free float менше 10% в індекс не пускали і треба було чекати ще цілий рік. Тепер мінімум по float прибрали повністю, а low-float папери отримують множник, що підвищує, до 3x. Плюс ввели "fast entry" - мегакапи можуть увійти до індексу через 15 торгових днів після IPO замість історичних трьох місяців. Період стабілізації та ціни discovery просто викинули.Що це означає для SpaceX: публічний float становить лише ~4,3%, але за новими правилами він вважатиметься 12,9% (коефіцієнт 3x). Акції можуть увійти до індексу Nasdaq-100 вже під час перегляду 22 червня або незабаром після цього. А далі цікаво — пасивні фонди, що відстежують Nasdaq-100 (той самий QQQ, а це $527 млрд у 63 ETF), будуть змушені автоматично ПРОДАВАТИ Apple, Microsoft, Nvidia та інших, щоб купити одного новачка з низьким флотом який додався нещодавно. А тепер питання що таке QQQ? Це ETF-фонд QQQ який має максимально високий рівень довіри на світовому фінансовому ринку. Де доля 40-50% цього фонду зосереджена у роздрібних інвесторів, які вийде по замовчуванню підтримають скупівлю акцій з мінусовим бізнесом.Загалом на хайпі акція SPCX може протриматися якийсь час і навіть спочатку показати зростання. Але на відрізку більше року найімовірніше побачимо більш справедливі оцінки та повторення класичного патерну IPO – всередньому -55%, тобто серйозна корекція після того, як на хайпі та фомо міцно роздадуть її рітейлу. Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти
🗞КРИПТО НОВИНИ 📰▪️Visa та OpenAI запускають систему платежів для ІІ агентів.▪️Компанія Digital Asset, розробник Canton Network, залучила $355 млн у рамках нового раунду фінансування.Основним інвестором виступив фонд a16z crypto, а також у раунді брали участь Coinbase Ventures, HSBC, BNP Paribas, S&P Global та інші.▪️Компанія LG Electronics поєднує зусилля з Arbitrum для створення власного блокчейну.▪️Акції компанії Avalanche Treasury сьогодні загорнули на NasdaqТикер: AVAT.На балансі: приблизно 9,28 m AVAX ($61 m).На старті Avalanche Foundation цієї компанії 7317965.61 AVAX, а структури Dragonfly внесли ще 1960040 AVAX.Avalanche Treasury створили спеціально для відкриття інвесторам доступу до AVAX через акції на Nasdaq, без прямої купівлі токена та зберігання крипти.Компанія вийшла на ринок через об'єднання зі SPAC Mountain Lake Acquisition, а очолює її Барт Сміт – колишній топ-менеджер Susquehanna та Alliance Bernstein.Серед інвесторів та учасників угоди – Dragonfly, ParaFi, VanEck, Pantera Capital, Galaxy Digital та інші великі гравці крипторинку.▪️Ethena та Coinbase запустили перший спільний продукт - SteakhouseFi High Yield Vault, який пропонує високі ставки заощаджень, які тепер доступні американським та міжнародним користувачам Coinbase▪️Дональд Трамп скасував заплановані удари по Ірану.У зв'язку з тим, що обговорення з іранським керівництвом досягли найвищого рівня та отримали схвалення, я, як президент США, вирішив скасувати заплановані на сьогоднішній вечір атаки та бомбардування.Усі сторони, включаючи США, Ізраїль, Саудівську Аравію, ОАЕ, Катар, Туреччину, Пакистан, Бахрейн, Кувейт, Йорданію, Єгипет та інші країни, узгодили як загальну концепцію, так і деталі обговорень.Морська блокада залишиться чинною до остаточного оформлення цієї угоди. Час та місце підписання буде оголошено найближчим часом.Хоча Іран та Ізраїль заперечують існування угоди, про яку оголосив Трамп.Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти
🗞КРИПТО НОВИНИ 📰▪️Прибутковість казначейських облігацій США сигналізує про можливість підвищення ставок ФРСПрибутковість 2-річних облігацій США зросла вище 4,1%.Ринок почав закладати ймовірність підвищення ставки у жовтні.Причина - сильні економічні дані США і інфляційні ризики, що зберігаються.На думку учасників ринку, поточна грошово-кредитна політика ФРС може виявитися недостатньо жорсткою.Також інвестори вважають, що так звана нейтральна ставка в економіці США може бути вищою, ніж передбачалося раніше.▪️Starknet реалізує рівень конфіденційності ZK для управління балансами та здійснення перекладів.У мережі Starknet був офіційно представлений інструмент приватності STRK20, який дозволяє створювати приховані баланси та проводити приватні переклади для будь-яких токенів ERC-20.▪️У Sui запустили конфіденційні переклади у публічній бета-версії мережі Devnet▪️Компанія Janus Henderson, що управляє активами на суму 480 млрд $, придбала токени ENA через свій блокчейн-проект ANTIK.▪️Дональд Трамп заявив, що угоду з Іраном буде укладено протягом двох тижнів.Трамп із 23 березня вже 37 разів стверджував, що угоду з Іраном «майже завершено», проте угода досі не була підписана.▪️Законопроект CLARITY про структуру крипторинка зіткнувся з новою перешкодою перед голосуванням у Сенаті.Правоохоронці побоюються, що деякі норми CLARITY можуть ускладнити боротьбу з відмиванням грошей та іншими незаконними фінансовими операціями.▪️Спільнота блокчейну Toncoin схвалила ініціативу щодо перейменування нативної криптовалюти TON на GRAM.За цю пропозицію проголосувало 81,21%.Змінюється тільки назва токена і тикер: TON в GRAM. Блокчейн, як і раніше, називатиметься The Open Network (TON).Всі баланси, адреси гаманців, NFT, стейкінг та DeFi-позиції залишаться без змін.Зміни набудуть чинності 15 червня.▪️Трамп заявив, що Іран збив американський гелікоптер над Ормузькою протокою і США мають на це відповісти.Спікер іранського парламенту, на тлі загроз Трампу, попередив США про неприпустимість відмови від своїх зобов'язань у рамках поточних дипломатичних переговорів, заявивши, що у разі провалу переговорів Іран посилить свої заходи у відповідь.▪️Stellar представили Quantum Preparedness Plan (QPP) для мережі Stellar – програму переходу мережі на квантово-стійку криптографію.Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти
🗞КРИПТО НОВИНИ 📰▪️Компанія Майкла Сейлора Strategy докупила 1550 BTC ($101 млн).▪️Розробники Zcash планують створити новий приватний пул Ironwood та перевести користувачів в оновлену інфраструктуру із суворішими правилами безпеки.▪️Дональд Трамп заявив, що як Ізраїль, так і Іран зацікавлені у негайному припиненні вогню.Фінальні переговори про мирну угоду продовжуються, якщо не втрутиться чиясь некомпетентність чи дурість.Блокада залишиться чинною і повністю діятиме до досягнення остаточної угоди.▪️Іран припиняє свої удари по Ізраїлю, але попереджає, що завдасть нищівних ударів у разі агресії Ізраїлю в Лівані.▪️Сем Бенкман-Фрід офіційно подав прохання про помилування до Дональда Трампа.Нагадаємо, що засновника FTX було засуджено до 25 років позбавлення волі.▪️У MetaMask оголосили про запуск гаманця для AI-агентівMetaMask Agent Wallet дозволить AI-агентам самостійно працювати з DeFi: свопи, торгівля ф'ючерсами, ринок прогнозів та інше.Зараз сервіс доступний лише обмеженій кількості користувачів (ранній доступ).▪️Пропозиція про перейменування TON на GRAM отримала схвалення.Раніше ми вже писали, що цей процес, за словами Павла Дурова, триватиме близько трьох тижнів.Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти
📊Огляд ринку на 06.06.2026Біток вчора перебив 60к та встановий новий локальний лоу - 59130. Зараз торгується на позначці 60987.Індекс страху та жадібності - 12Капіталізація крипторинка - $2,080 трлн.Капіталізація крипторинка без BTC, ETH - $0,665 трлн.Домінація біткоїну - 58.83%Вчора вийшли данні Nonfarm Payrolls і по ним було видно сильне зростання зайнятості в США (за травень – 172тис нових робочих місць проти прогнозу в 85тис. Вдвічі вище за очікування.). Разом із високою інфляцією така комбінація позбавляє ФРС будь-яких підстав для пом'якшення ГКП, тобто ставки залишаться на колишньому рівні (або можуть бути підвищені). Відповідно на такому фоні - прибутковості трежерів пішли вгору, акції та крипта вниз. Тому данні по інфляції які вийдуть на наступному тижні як ніколи важливі. Так як вразі виходу даних гірше за очікування, риторика нового голови також буде не дуже мʼякою та про відсоткову ставку не буде сенсу взагалі зараз навіть згадувати, в такому разі індекс СНП500 може ливонути одразу на 6500, ну і відповідно потягне за собою ризикові ринки, такі як крипту, але, як вчора вже згадував, вона може відіграла падіння на перед та буде в боковику, хоча в будь якому разі я похід на 54к очікую ще, та можливий закол фракталу 49к, в район 47 тис. Але може трепитися і відносний позитив, в разі якщо данні по інфляції вийдуть нижче за очікування, на це все накладеться наприклад дескалація по Ормузу, але не в твітах Трампа, а насправді відкриється пролив та підуть танкери через нього. Також фонду тримають біля АТХ так як до виходу IPO SpaceX зилишилося майже тиждень, а запит у них на зібрання з нього найбільший в історії - 75 млрд $. Головне фонді не пробивати та не закріплюватися нижче 6100, бо в такому разі дійсно буде не до ринку крипти.Взагалі в данний момент, на поточному новому тижні чекатиму все ж відскок по Бітку та боковик, так як великий перекос пішов знову в шорти, тому можуть винести та зрости в зону 67-70к з легкістю. А вже від тієї зони знову добити на 54 тис. як варіант, не фінансова порада.З новинУчора фондовий ринок США втратив майже $2,000,000,000,000 ринкової капіталізації.Morgan Stanley Wealth Management та Galaxy Digital уклали партнерську угоду, щоб дозволити клієнтам надавати криптовалюту в кредит в обмін на акції крипто-ETF.Zcash проведе аудит нещодавно оновленого Orchard Pool за допомогою нового методуПріоритетний варіант на сьогодні - Біткоїн у діапазоні з нижнім кордоном на 56000-57200 та верхнім на 63900-66300Альтернативний - Біткоїн закріплення нижче 56000Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти
📊Огляд ринку на 05.06.2026Ціна за добу провела в боковику в діапазоні 62200-64200 і тільки сьогодні зразку зробила пересвіп ліквідності за 61383. Зараз на 63к торгується.Індекс страху та жадібності - 12Капіталізація крипторинка - $2,140 трлн.Капіталізація крипторинка без BTC, ETH - $0,679 трлн.Домінація біткоїну - 58.89%З учорашнього дня плани та ніякі зміни на ринку крипти та вчасності Біткоіну не змінили, окрім того що стало навіть трохи гірше. Так як біток вище 64142 не закрив денний бар вчора, а отже навіть не утворив первинну індикацію на розворот на денці та зміну ініціативи з продавця на покупця, так як не утворив бичий денний реджекшен блок. Ну і денну зону продаж змістив ще нижче так як нижче імбалансу 67516-70686 утворився новий імбаланс ведмежий 64764-66193. Тому я б поки чекав би корекцію принаймні в цю зону, якщо зможемо прошити та не піде аргесивних продаж, то можливо перейдемо і до наступної зони вище. Взагалі після таких агресивних проливів завжди настає якийсь корекційний зростаючий рух. Тому краще його дочекатися, щоб було зрозуміло від корекції до імпульсу падіння де знайти точку на черговий шорт. Так як глобально я вважаю дно ще не встановлено, думаю ще влітку ми підемо штурмувати 54к та 49к. Де в статегічну спотову закуп можна проводити перші ліміти на відкуп. Або навіть якщо ви трейдер від тих зон шукати непогані точки входу з плечем в лонг. Теоретично звісно можуть полити і з поточних на перелоу 60 тис, але входити в шорт на поточних без наторгованої корекційної бази така собі ідея. Тому б я дочекався корекції від падіння (тобто проміжне зростання) і тоді б шукав би сетап на шорт. А при проливі точки входу в спот в інвест, на частку депу.Також з негативного вчора та сьогодні разом з падінням бітку почала і зростати домінація бітку, як слідство того що альта почала наздоганяти падіння бітку. Тому до вчорашнього дня альта поводила себе тохи краще бітку і навіть зростала почергово. Скоріш за все ще буде рости домінація до 59.65%, а от в разі б подальшого зниження та пробивання 57% було б непогано для альти знову. Біток (і альта), як вчора висував гіпотезу, скоріш за все пішли як випереджаючий індикатор, перед основним корекційним падінням фонди, або поганих макроекономічних данних, які вийдуть трохи більше ніж через тиждень, наприктад той самий PPI 16го червня та 18го червня данні по ринку праці в США. Нова риторика нового голови ФРС - Уворша. Тому коли основний ринок фонди прольється, крипта може бути як завди в боковику, або навіть корекційно вже зростати, так як падіння відіграно раніше. Тому завтра в портфель пенсія знову придбаємо БІток, замість золота. Так як золото ще вважаю впаде, основний закуп будемо робити по ньому на 3600-3800. По геополітиці поки додати нічого, там останнім часом одна пластинка - «Трамп: переговори з Іраном ідуть добре».З новинУчора загальна чиста притока спотових BTC-ETF склала ~$3,2 млн.Загальна чиста притока спотових ETH-ETF склала ~$19,3 млн.Ціна ZEC знизилася на 50% після виявлення критичної вразливості.У травні 2026 року було виявлено серйозну вразливість у захищеному пулі Orchard протоколу Zcash, яка дозволяла створювати непомітні фальшиві монети через неможливість перевірки прихованих транзакцій.Це означало, що можна було створити додаткові ZEC.Розробники виправили помилку, що існувала з 2022 року, і планують запровадити механізм турнікету для перевірки загального обсягу емісії.Visa та Brale досліджують можливість здійснення "приватних" розрахунків у стейблкоїнах для інституційних платежів.Вони починають тестування розрахунків з використанням стейблкоїну SBC, який є доларовим стейблкоїном від Brale, у мережі Canton Network (нещодавно вам тільки огляд на каналі писав!).Пріоритетний варіант на сьогодні - Біткоїн у діапазоні з нижнім кордоном на 60000-60800 та верхнім на 64700-66300Альтернативний - Біткоїн закріплення нижче 60000Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти
🗞КРИПТО НОВИНИ 📰▪️Mastercard обрала Arbitrum як основу для своєї нової глобальної інфраструктури розрахунків зі стейблкоінами.Компанія має намір використовувати платформу Arbitrum для роботи з регульованими стейблкоінами USDC та PYUSD, що дозволить здійснювати майже миттєві міжнародні розрахунки та забезпечить підтримку фінансових операцій цілодобово, включаючи вихідні та святкові дні.▪️EtherFi інвестує $100 мільйонів у Plume Network.Ці кошти будуть направлені у RWA на платформі Plume Network.EtherFi планує використовувати інфраструктуру Plume Network для свого інституційного earn-продукту, надаючи клієнтам з депозитами понад $6 млрд можливість отримувати прибутковість від токенізованих реальних активів.▪️JPMorgan: Закон CLARITY навряд чи ухвалять цього року.Аналітики банку вважають, що шанси на ухвалення закону CLARITY знижуються через наближення проміжних виборів у США і щільний графік Конгресу.Крім того, точаться суперечки між демократами, республіканцями, криптоіндустрією та банківським сектором з питань регулювання стейблкоїнів.Якщо закон ухвалять і він обмежить «пасивну» прибутковість по стейблкоїнам, частина капіталу може перетекти зі стейблкоїнів до токенізованих облігацій США, фондів грошового ринку та токенізованих депозитів.▪️Палата представників за участю республіканців та демократів проголосувала за обмеження військових повноважень Трампа▪️Cosmos Labs купує блокчейн-браузер Mintscan та відкриває дочірню компанію в Кореї для розширення екосистеми.▪️Travala (AVA) представили протокол штучного інтелекту для туристичної галузі з підтримкою платежів у USDC без комісії.▪️У США була успішно оформлена перша іпотека, забезпечена гарантіями Fannie Mae та запорукою в BTCКредит було видано компанією Better. Технологічну інфраструктуру продукту надала біржа Coinbase.Власники BTC зможуть використовувати свої активи для отримання іпотек.Повноцінний запуск по всій території США заплановано цього літа.▪️Міністр фінансів США Бессент заявив: Конфлікт з Іраном припинено.Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти