Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - IT Пляшка
Añadido 14 jul. 2024

IT Пляшка

@it_bottle
Número de suscriptores: 948
Fotos: 474
Videos: 80
Enlaces: 99
Descripción:
Сідаємо на IT разом. Новини / Гайди / Софт / Гумор 📨 Автор: @kbgod 🤝 Партнерство: @nazdpq https://base.mono.bank/2XgNZ5XFRrqg4v
Fuente

IT Пляшка | День ЗСУ, але звернутись хочу не до них, а до цивільних (ну себто нас)...

Logotipo de la comunidad de telegram - IT Пляшка IT Пляшка @it_bottle
269 Vistas/Alcance 2025-12-06 15:14 Mensaje №663
День ЗСУ, але звернутись хочу не до них, а до цивільних (ну себто нас).Я все частіше зіштовхуюсь з позицією «нахуядонатіть, пусть зеленський донатіт» або «йобаная війна заєбала, я її не хачу, хай міндіч донатіт». Ігнорування підтримки війська призводить до смерті не міндіча, зеленського та інших хто вам не подобаєця. Гинуть такі самі люди, як ви. Ті хто вчора сидів з вами в маршрутках та проходив повз на вулицях. Ті хто зараз знаходяться на 0 і будуть знаходитись незалежно від того, чи відчуваєте ви, що договорняк близько, чи взяв шось міндіч, чи звільнився єрмак, чи поставив ще 8 міністрів.Навіть якщо вам 10000 раз єбалась ця держава. Подумайте над тим, що десь зараз сидять мама/син/донька/сестра/бабуся або інший родич військового і в будь-який момент їм можуть повідомити, що їх близької людини не стало. Через не куплений корч, чи дрон, чи ще якусь дрібницю, яку просто не змогли придбати.Донатьте близьким, друзям, знайомим, донатьте тим кому довіряєте. Головне донатьте. Війна - це в першу чергу не про високі матерії, а про людей, які на ній гинуть. Кожна смерть - це одна знищена історія і десяток розбитих сердець тих, хто втратив свою близьку людину.