Fuente
IT Пляшка | Я понизив свій IQ до 40 спробував вайбкодінг вдруге, тільки не в Curso...
416 Vistas/Alcance
2025-11-30 20:59
Mensaje №660
Я понизив свій IQ до 40 спробував вайбкодінг вдруге, тільки не в Cursor, а в Antigravity.Antigravity — це теж VS Code із вбудованим агент-модом від компанії Google. Одразу відчув різницю у встановленні порівняно з Cursor. Буквально обрав пресет налаштувань, авторизувався в Google, і все — можна починати працювати. Це на відміну від Cursor, де треба доволі довго налаштовувати, щоб усе запрацювало.Як на мене, це дуже хороший інструмент для розробки PoC версій застосунків, можливо, навіть для простих пет-проєктів, які я не збираюсь масштабувати в щось серйозне.Бо якщо нейронкам дати порожню директорію і попросити зробити проєкт, вони його зроблять. Але код буде не того рівня, якого вимагає індустрія. Ніяких серйозних патернів чи архітектурних рішень — усе прямо «в тупу» з порушенням банальних принципів SOLID.Для вайбкодера ці терміни не знайомі, вони буквально для нього не існують, і їхні порушення його не хвилюють. Тому в його очах усе окей: якщо завдання вирішене — не важливо як.Отже, такі інструменти, як Antigravity, значно знижують поріг входу та прискорюють старт розробки, роблячи вайбкодінг реальністю для швидкого закриття потреб. Однак, поки що вони залишаються лише гарним трампліном для ідей, а не основою для побудови надійних, масштабованих систем, де без глибоких знань архітектури та чистоти коду не обійтися.