Fuente
Gigabit Group | Шановні мешканці Комишуваської та Таврійської громад 🙏У цей складний ч...
6 340 Vistas/Alcance
2026-02-10 08:16
Mensaje №709
Шановні мешканці Комишуваської та Таврійської громад 🙏У цей складний час ми намагаємося відновлювати інтернет якнайшидше — навіть до появи електроенергії ⚡️Робимо це, щоб ви могли залишатися на зв’язку, користуючись генераторами, павербанками та зарядними станціями. Ми розуміємо, наскільки це зараз важливо.З суботи наш майстер безперервно працював у Таврійському, Любимівці та Юрківці.Це були складні й небезпечні виїзди у відкриту місцевість, у важких погодних умовах: дощ, ожеледиця, туман і мороз 🌧❄️Роботи були виконані, пошкодження усунуті майже на 90% 💪Майстер завершив відновлення в одному населеному пункті та переїхав до іншого, щоб закінчити роботи там.Через деякий час ми побачили, що зв’язок знову зник.Коли майстер повернувся на ділянку, де щойно проклав новий кабель і завершив роботи, виявилося, що його просто обрізали з двох сторін.У результаті три населені пункти знову залишилися без інтернету 😔Кабель був пошкоджений працівниками Обленерго.Пояснення з їхнього боку змінювалися кілька разів:• спочатку — що вони кабель не чіпали;• потім — що, можливо, зачепили його випадково;• і вже після огляду стало зрозуміло, що кабель їм заважав, тому його просто перекусили.Майстер зафіксував, що це не випадковий обрив: кабель акуратно обрізаний з двох сторін. Це чітко видно на фотографіях, які ми додаємо до повідомлення.Найбільше прикро те, що майстер працював у цих населених пунктах, ризикуючи здоров’ям і життям.Чесно кажучи, з боку керівництва навіть були заборони їхати туди без нагальної потреби. Але він усе одно поїхав і працював, бо розумів, що людям потрібен зв’язок.Працював у вихідні, у складних погодних умовах, часто без прикриття, робив усе можливе, щоб люди залишалися на зв’язку.Щиро дякуємо йому за цю важку і відповідальну роботу ❤️Після таких ситуацій просто опускаються руки.Дуже важко ризикувати людьми, коли результат їхньої роботи може бути знищений за кілька хвилин.Окремо хочемо сказати:ми добре розуміємо, що працівники Обленерго також працюють у складних і небезпечних умовах. Вони так само ризикують здоров’ям і життям, відновлюючи електропостачання для людей ⚡️Ми поважаємо їхню роботу і щиро дякуємо за неї.Але подібні ситуації трапляються вже не вперше.Ми не приїжджаємо на об’єкти і не обриваємо електричні кабелі. Так само хочемо, щоб і до нашої мережі ставилися з повагою.Ми всі працюємо для одних і тих самих людей.І вони, і ми ризикуємо заради того, щоб у домівках було світло і зв’язок.Тому дуже просимо: давайте поважати роботу одне одного і координувати дії на місцях. 🤝Тому прийнято рішення:подальші відновлювальні роботи у цих населених пунктах будуть виконуватися тільки після повного відновлення електропостачання, незалежно від термінів ⏳Дякуємо вам за терпіння та підтримку 💙Ми робимо все можливе, щоб зв’язок повернувся якнайшвидше, але безпека людей для нас важливіша за все.