Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Я, робот та електровівці...
Añadido 12 dic. 2021

Я, робот та електровівці...

@irobosheep
Número de suscriptores: 3 252
Fotos: 22,000
Videos: 3,460
Enlaces: 5,870
Descripción:
Підтримати канал: https://base.monobank.ua/E9xTJZ48fcHAiQ Суб'єктивні новини фананcтики, мальованих історій, ігор та кіно. Огляди, авторскі матеріали, арти та відеоролики. з апропонувати новину @Nexus666_bot Чатик: https://t.me/robosheepsaydeath
Fuente

Я, робот та електровівці... | Це був лише другий випадок за останній час, коли я малював персонажів,...

Logotipo de la comunidad de telegram - Я, робот та електровівці... Я, робот та електровівці... @irobosheep
526 Vistas/Alcance 2026-05-22 14:54 Mensaje №35140
Це був лише другий випадок за останній час, коли я малював персонажів, яких розробляв не сам. Спочатку представники Blizzard звернулися до мене із пропозицією створити постер для релізу Diablo II, але я не зміг узятися за цей проєкт, оскільки мій графік уже був повністю розписаний. Наступного разу вони вийшли на мене, коли готували подальше доповнення. І знову з мого боку виникли проблеми з розкладом. Це було дуже прикро, адже я й сам хотів попрацювати над цим, а мої діти взагалі були на межі істерики. Вони були палкими фанатами Diablo і благали мене намалювати обкладинку, щоб вони могли потрапити на бета-тест! Першого разу, коли мені довелося відмовитися, вони були просто розлючені, а другого — готові рвати й метати. Хлопці з Blizzard поставилися до моїх проблем із графіком із розумінням, але постер їм усе одно був потрібен, тому вони сказали: „Гаразд, нехай його не буде до релізу доповнення, але намалюй його, коли зможеш. Ми знайдемо, де його використати“. Так я і зробив, і це був чудовий досвід роботи з ними