Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Я, робот та електровівці...
Añadido 12 dic. 2021

Я, робот та електровівці...

@irobosheep
Número de suscriptores: 3 254
Fotos: 22,000
Videos: 3,460
Enlaces: 5,870
Descripción:
Підтримати канал: https://base.monobank.ua/E9xTJZ48fcHAiQ Суб'єктивні новини фананcтики, мальованих історій, ігор та кіно. Огляди, авторскі матеріали, арти та відеоролики. з апропонувати новину @Nexus666_bot Чатик: https://t.me/robosheepsaydeath
Fuente

Я, робот та електровівці... | Dead Space 4, схоже, навряд чи колись вийде — навіть попри велику й ві...

Logotipo de la comunidad de telegram - Я, робот та електровівці... Я, робот та електровівці... @irobosheep
634 Vistas/Alcance 2026-05-13 09:35 Mensaje №35056
Dead Space 4, схоже, навряд чи колись вийде — навіть попри велику й віддану фанбазу, яка досі обожнює серію.Чак Бівер (Chuck Beaver), сценарист і продюсер перших трьох Dead Space, пояснив причину в недавньому подкасті дуже простою бізнес-логікою:«Цифри просто не сходяться».Ремейк 2023 року продався тиражем близько двох мільйонів копій, але для EA це виявилося розчаруванням, оскільки компанія очікувала значно вищих продажів.Оригінальні ігри серії мали приблизно ті ж результати. За словами Бівера, раніше для продовження Dead Space потрібно було близько п’яти мільйонів продажів, але сьогодні, через шалене зростання бюджету AAA-ігор, планка вже становить 10–15 мільйонів копій.Він також назвав чисті сюжетні survival horror-ігри «викопними рештками динозаврів» сучасної індустрії, оскільки великі компанії тепер віддають перевагу live-service проєктам, які можуть приносити прибуток роками.«Сумно, що ми не можемо довести улюблену франшизу до її логічного фіналу, але… я розумію ці цифри», — додав він.Ґлен Скофілд (Glen Schofield), один із творців серії, нещодавно пропонував EA концепт Dead Space 4 із повторним використанням асетів ремейка, що могло б зекономити компанії 30–40 мільйонів доларів. Але EA все одно відмовила.Наразі серія поставлена на паузу, а команда зайнялася іншими проєктами.Dead Space буквально стала жертвою власного жанру: усі люблять, усі пам’ятають… але купують недостатньо, щоб корпорація побачила в цьому сенс. При цьому перші дві гри, стали для мене чи не найбільшим відкриттям року (не календарного), і це просто любов.