Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🐆🍉✙ Intermarium Unia ✙🍉🐆
Añadido 03 jun. 2021

🐆🍉✙ Intermarium Unia ✙🍉🐆

@intermarium_unia
Número de suscriptores: 85
Fotos: 805
Videos: 132
Enlaces: 481
Descripción:
Ми об'єднані ідеєю Інтермаріуму. Постимо новини, аналітику, пізнавальні дописи. Łączy nas idea Międzymorza. Publikujemy wiadomości, analizy, posty informacyjne. Chat: https://t.me/+Ymv4NIo7jNQ0MjIy
Fuente

🐆🍉✙ Intermarium Unia ✙🍉🐆 | Генеральна консулка Польщі у Львові Eliza Dzwonkiewicz висловилася про...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🐆🍉✙ Intermarium Unia ✙🍉🐆 🐆🍉✙ Intermarium Unia ✙🍉🐆 @intermarium_unia
127 Vistas/Alcance 2024-02-21 13:33 Mensaje №1570
Генеральна консулка Польщі у Львові Eliza Dzwonkiewicz висловилася про протести фермерів: - Я не можу вдавати, що не помічаю цих дій на кордоні з Україною,які ганьблять Польщу. Прошу вибачення у вас, дорогі українські друзі. Те, що відбувається, не може бути справою рук моїх співвітчизників.Підлітком я дізналася, що під час Варшавського повстання у 1944 році росіяни, які стояли на правому березі Вісли, відмовили в посадці літакам союзників, які везли допомогу для Варшави і її не вдалося доставити. Я тоді подумала, що тільки росіяни могли поводитися так ганебно. Тоді я була переконана, що тільки росіяни можуть спокійно дивитися, як інший народ стікає кров’ю. Що ми, поляки, ніколи не зробимо нічого подібного.А сьогодні, дивлячись на те, що роблять “польські” фермери та перевізники, я не вірю, що це поляки. Справжній поляк ніколи не вдарить ножем у спину сусіда, який бореться за свободу.Справа не у вимогах, а у формі протесту. Сором і ганьба. Прошу вибачення в України, яка веде війну з агресором. Вибачте.