Fuente
Напиши мені інтерфейс | Не завжди все іде гладко і не завжди звичні підходи працюють👀Якщо вам ...
914 Vistas/Alcance
2024-09-30 11:13
Mensaje №242
Не завжди все іде гладко і не завжди звичні підходи працюють👀Якщо вам раптом здавалось, що у мене всі задачки вдаються з першого разу, а коли я бачу текст, то я одразу знаю, що з цим робити... То ні) Я б дуже хотіла, щоб було так, але я просто людина🤷♀️До прикладу: зараз я працюю зі специфічною тематикою у компанії з процесами, які відрізняються від тих, з якими я працювала раніше. У нас часто задачки змінюються в процесі не один раз – і до остаточного варіанту флоу від початкового не лишається майже нічого. Ми часто по мільйону (за відчуттями) разів переробляємо тексти і підходи, щоб зробити текст максимально влучним. І часто задачки лежать тижнями, поки до них дійдуть руки – у мене або у інших членів команди.Авжеж, це накладає свій відбиток на результат. І на процес. Це ж дуже пов'язані речі.Зараз, наприклад, мені загалом потрібно передивитися свої підходи до роботи і оптимізувати їх. Навчитися більше мислити out of the box. І повірте, для мене це ой як нелегко)))Але це робота. І таке стається.Хоч яку б сильну фрустрацію воно не спричиняло і якими б складними не здавалися виклики – усьому можна навчитися. Тож мій план на найближче майбутнє:- Проаналізувати свої слабкі місця.- Більше запитувати і слухати та менше поспішати видавати рішення.- Вчитися виходити за рамки.- Читати більше професійної літарути та шукати інформацію, яка закриє прогалини у моїх знаннях.Бо навіть коли досвіду і знань багато, це не завжди означає, що варто йти знайомими шляхами. Загалом, UX райтинг про те, щоб створювати оптимальний шлях під конкретний продукт, а не намагатися підлаштувати продукт під знайомий шлях.Хоч як би іноді не хотілося, щоб усе було саме так просто)