Fuente
Напиши мені інтерфейс | Про курси (особисте)Два роки тому я якраз готувалась до початку першог...
934 Vistas/Alcance
2026-01-23 10:43
Mensaje №438
Про курси (особисте)Два роки тому я якраз готувалась до початку першого потоку курсу в APOLLO. Пам'ятаю, як взагалі вагалась, коли мені запропонували провести курси. Бо уявіть! Прям справжні курси! Які будуть слухати студенти!Для мене це здавалось дуже страшною справою. Боялась підвести і не виправдати очікувань.І скажу по секрету: щоразу перед новими потоками і лекціями у мене той самий мандраж. Мені хочеться давати максимум користі і мінімум води. Мати відповіді на всі запитання і вчити так, щоб було просто і цікаво водночас.Я не збрешу, якщо скажу: на світі існують специ НАБАГАТО кращі за мене. І не буду приховувати: у своїй роботі я часто туплю і помиляюся. Я буваю неуважна і занадто поспішаю. Часом забуваю про важливе. Колеги підтвердять)Але також я знаю, що комусь справді допомогло навчання у мене. І це для мене – один з найбільших приводів пишатися собою в житті.Я пишаюся своїми студентами і ніжно їх люблю: у нас завжди весело і продуктивно. І під час підготовки я щоразу сама стаю кращою UX-райтеркою, ніж була.Тому щоразу погоджуюсь знову проводити ці курси: через мандраж і страх, через зусилля. Бо врешті знаю: воно абсолютно того варте!Тому просто скажу: якщо ви чогось хочете, але боїтеся, просто робіть це. Бійтесь, але робіть. Воно окупиться.Дякую, що вислухали❤️А курси отут:https://www.apollo-school.com/kurs-intro-to-ux-writingДо речі, якщо прийдете на лекцію 02.02, зможете отримати промокод на найбільшу за час продажів знижку👀