Fuente
Напиши мені інтерфейс | Трохи підсумків і планів📊Трохи з запізненням хочу підсумувати 2025 і з...
851 Vistas/Alcance
2026-01-02 15:08
Mensaje №425
Трохи підсумків і планів📊Трохи з запізненням хочу підсумувати 2025 і запланувати трохи на 2026. У професійному плані)Найбільше пишаюсь за минулий рік:- Своїми студентами та співпрацею з Uklon. Вдалося провести 2 набори (курс в Apollo + менторство) і це було топ!Неймовірні студенти з цікавими запитаннями і дуууже крутими успіхами. І чудова спільна робота з Uklon – для мене це був ідеальний метч цінностей і бачення співпраці як такої.- Зміною роботи.Мені вдалося наважитися піти в нікуди з роботи, яка була не до душі. І потім знайти ще більше сміливості, щоб піти працювати в Армія+/Резерв+. Бо ця робота не лише про місію, натхнення, відчуття свого внеску і постійні челенджі. Також вона про пожежі, які потрібно гасити. Саме тому я довго думала перш ніж все ж погодитись на пропозицію.Не пошкодувала!- Спільнотою.Для мене цей телеграм-канал – моя віддушина і місце, де якимсь зовсім неймовірним способом вдалося зібратиа багато однодумців. І я від цього неймовірно кайфую.Від кожного коментаря під постом. Від жвавих обговорень і запитів в особисті. Від того, що спільнота росте і живе – навіть тоді, коли у мене не дуже є час приділяти їй увагу.Вдячна вам страшенно❤️Про плани:- Провести курс з Apollo (стартуємо в лютому).- Перезапустити свій ТікТок.- Зібратися з духом і таки провести конференцію.- Повернутися до писання книжки.- Піти на одні дуже круті курси, на які давно заглядаюся.Якось так)А у вас як? Розкажіть про ваш минулий рік і про плани на новий❤️