Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Натхненні Ісусом✨
Añadido 06 ene. 2025

Натхненні Ісусом✨

@inspiretochanges
Número de suscriptores: 49
Fotos: 625
Videos: 27
Enlaces: 99
Descripción:
Ти, Ти, Ти Ісус Все, що хочу я Ти, Ти, Ти Ісус

👥 Número de suscriptores

49
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +3

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

«Дари є різноманітні, а Дух – той самий. І служіння різноманітні, а Господь той самий. І дії різноманітні, а Бог той самий, – Він робить усе в усіх. Кожному дається виявлення Духа на спільну користь. Одному Дух дає слово мудрості, іншому – слово знання тим же Духом, іншому – віру тим же Духом, іншому – дари оздоровлень тим самим Духом, іншому – робити чудеса, іншому – пророкувати, іншому – розпізнавати духів, іншому – різні мови, іншому – пояснення мов.»1 Коринтян 12:4-10 Вчора думала про те, що в церкві обовʼязково мають проявлятися Дари Духа. Бо якщо їх немає, це може бути тривожним дзвіночком, що не все в порядку. Бо ж дари це розвиток, для того, щоб Господня Церква зростала. Відсутність розвитку = деградування. Я вважаю, що Дух Святий може через кожного проявляти Його Дари, не всім однаково звісно, як і каже Писання. Інакше варто задуматися чи не обмежується робота Святого Духа? Чи бажаємо ми більших Духовних Дарів? Напишіть в коментарях свою думку🖇️ Мені цікаво почитати🙏P.S це моя думка серед багатьох інших думок 💭
1 Сам. 15:22: " Тоді Самуїл промовив: Хіба ГОСПОДУ приємніші всепалення і жертви, ніж послух ГОСПОДНЬОМУ слову? Запам’ятай: Послух кращий за жертву, й покірливість краща за баранячий жир!" Давно думала над цим віршем і зрозуміла одну річ - не так важливо, що ти кладеш на жертовник як сам факт того, що ти робиш це за наказом Господа. Як у випадку з Саулом: Господь не просив його забирати худобу амалекітянців для того, щоб приносити Йому жертви. Іноді ми намагаємося «задобрити» Бога нашими «гарними» думками чи ідеями чи ось такими «жертвами», втілюючи це в життя, в той час коли від нас треба лише виконати чітке і конкретне прохання. І на жаль не завжди схаменутися та покаятися відміняє наслідки вчиненої непокори. Інший приклад з Авраамом: Буття 22:2: "Тоді Бог звелів: Візьми твого сина, свого єдиного, якого ти любиш, Ісаака, і йди в землю Морія та принеси його там у всепалення на одній з гір, яку тобі покажу." Всі ми знаємо чим закінчилась ця історія. Думаю, що через послух Авраама, через стан його серця, яке було готове зробити все, що скаже Господь без питань і нарікань Авраам і отримав велике благословіння в наступних поколіннях. Готовність виконувати Божу волю показує чи ми зрілі для того, щоб бути поставленими над чимось більшим та відповідальнішим та чи в змозі ми отримати Боже благословіння. І хоч Саул був царем, але такий вчинок перед Богом був показником незрілості та неготовності до того, що мало прийти або виповнитися над його сімʼєю та його царством. P.S - останнє речення це моє припущення😊 Чекаю на ваші роздуми в коментарях ⬇️#моїроздуми