Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - INSIDER Волині
Añadido 14 jul. 2024

INSIDER Волині

@insider_volyni
Número de suscriptores: 896
Fotos: 426
Videos: 14
Enlaces: 193
Descripción:
В умовах інформаційного опіуму ми вирішили взяти на себе місію розказувати правду про політичне і не тільки життя Волині
Fuente

INSIDER Волині | Сьогодні, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Луцької...

Logotipo de la comunidad de telegram - INSIDER Волині INSIDER Волині @insider_volyni
665 Vistas/Alcance 2025-09-30 18:27 Mensaje №864
Сьогодні, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради. Враховуючи різке похолодання, яке продовжиться й надалі, всі очікували, що в порядку денному засідання появиться питання про початок опалювального сезону🤔. Нагадаємо, що в Україні розпочинається, коли протягом трьох діб поспіль середньодобова температура становить +8°C або нижче. Місцева влада ухвалює рішення про початок опалення, враховуючи погодні умови, і може вмикати тепло раніше в закладах соціальної сфери (школах, лікарнях), ніж у житловому фонді. Відповідно до прогнозу погоди на 1-3 жовтня середньодобова температура становитиме нижче +8°C. Правда вже після 5 жовтня показники термометра підуть вверх і середньодобова температура прогнозується на рівні 10-12 °C. То чи варто запускати опалення - питання відкрите🧐Однак, в лікарні, а особливо в школи та садочки мабуть вже слід подавати теплоносій. Бо дошкільнята, які приходять в садочки, де приміщення за ніч схолонуло, дуже швидко "потягнуть" батьків на лікарняне. Чи дозволить це зекономити міський бюджет? 🤷Однозначно ні, бо батьки на лікарняному - це зменшення відрахувань в бюджет з доходів фізичних осіб. А якщо ще добавити витрати "на калорифери", які однозначно підуть по комунальних закладах та установах, то зволікання запуску опалення нанесе вагомий, хоча й прихований збиток для міського бюджету.Але чи є у виконкомі Луцької міської ради хоть хтось, хто здатен промоніторити ріст витрат на електроенергію, падіння надходжень до бюджету тощо? PS Вітання Борису Анатолійовичу!