Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - INSIDER Волині
Añadido 14 jul. 2024

INSIDER Волині

@insider_volyni
Número de suscriptores: 895
Fotos: 426
Videos: 14
Enlaces: 193
Descripción:
В умовах інформаційного опіуму ми вирішили взяти на себе місію розказувати правду про політичне і не тільки життя Волині
Fuente

INSIDER Волині | Колись монополіст, а тепер банкрут.ДП «Волинський облавтодор» нині бан...

Logotipo de la comunidad de telegram - INSIDER Волині INSIDER Волині @insider_volyni
651 Vistas/Alcance 2025-05-27 16:00 Mensaje №738
Колись монополіст, а тепер банкрут.ДП «Волинський облавтодор» нині банкрутує і судиться з податковою. Лише із зарплати працівникам борги сягали понад 15 мільйонів гривень🤦Боргів у держпідприємства, крім зарплатних, набралося майже 40 мільйонів. Загалом кредиторів – зо два десятки. І всі хочуть урвати шматок від того майна, яке залишилося в облавтодору.Зараз ДП оскаржує дії податківців у суді.Але, як би там не було, підприємство дуже слабенько виглядало протягом останнього десятиліття в умовах конкуренції. Слід зазначити, що й держава та її місцева адміністрація не діяли на підтримку колишнього монополіста в сфері дорожнього господарства. Так, на початку 2020 року на Волині майже одразу після приходу в ОДА Юрія Погуляйка було зареєстроване ще одне державне підприємство "Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області". Ще одним підтвердженням, що держава обернулась задом до Волинського облавтодору є те, що на одній з останніх нарад у голови Волинської ОВА Івана Рудницького була директор ДП "СМАД У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ" Оксана Грицюк, а про облавтодор ніхто й не згадував. Тому, можна й спрогнозувати результати рішень господарських судів у справі по ДП "Волинський облавтодор"😢