Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Їм, молюсь, люблю💕
Añadido 14 jul. 2024

Їм, молюсь, люблю💕

@inna_buturlim
Número de suscriptores: 284
Fotos: 844
Videos: 147
Enlaces: 60
Descripción:
Інна, яка завжди має ідеї 💡 Відкриваю світу свій світ ✨Живу вперше, тож необхідно вчитись 💛
Fuente

Їм, молюсь, люблю💕 | Я ось думаю, моя донечка вже фанатка щенячого патруля і любить іграшки...

Logotipo de la comunidad de telegram - Їм, молюсь, люблю💕 Їм, молюсь, люблю💕 @inna_buturlim
288 Vistas/Alcance 2026-03-27 20:24 Mensaje №1792
Я ось думаю, моя донечка вже фанатка щенячого патруля і любить іграшки і все з ними, і я радію, коли можу щось таке їй подарувати і вона ними грається. А чому я не зробити Ісуса її улюбленим героєм? Придумувати іграшки з Ним, ігри та розповідати історії про Нього частіше. Взагалі хочеться переглянути погляди на деякі речі в моєму (нашому) житті. І чесно, інколи ці роздуми даються важко, бо потребують сміливості. Я відчуваю зараз боротьбу. Як тільки мені захотілося втілити суботні традиції, відзначати Вечерю, мене раптом огорнув смуток і апатія. Відчуття марноти всього що я роблю і думки про неможливість щось змінити назавжди. В якийсь момент я навіть їм повірила, але коли розмальовувала цього Ісуса, думала - це все мій максималізм «все і одразу», але ж маленькими кроками щось і буде. І я маю боротися за Христа, кожна гарна ідея потребує зусиль та сміливості. І сумніви та страхи зникають з кожним кроком. Вони ще є, але коли я почала щось робити - їх стало менше.Тому ось так я відчуваю боротьбу за добре 🤍