Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - InformNapalm
Añadido 14 jul. 2024

InformNapalm

@informnapalm
Número de suscriptores: 132 138
Fotos: 16,500
Videos: 5,610
Enlaces: 11,300
Descripción:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]

👥 Número de suscriptores

132 138
Promedio/Día:: -35
Promedio/Tiempo:: -242
Promedio/Mes:: -900

👁️ Vistas promedio por mensaje

23 347
Promedio/Día:: 25,200
Promedio/Tiempo:: 21,814
ERR: 17.67%

📊 Mensajes por Día

4.3
Último día: 5
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 21,300 26-03-28 17:26
🔥 В ніч з 28 на 29 березня 2026 року міжнародній волонтерській спільноті InformNapalm виповнюється 12 років, але...Це умовна дата, адже фактично ядро нашої команди почало діяти ще в перші дні березня 2014 року в українському Севастополі. Ми об’єдналися як спільнота людей доброї волі, які розпочали свій розвідувальний, інформаційний та партизанський опір агресору. І до нас через соцмережі почали долучатися люди з різних країн, які хотіли також доносити правду про дії агресора різними мовами світу.Наприкінці березня 2014 року було створено наш офіційний сайт, який Роман Бурко запропонував назвати InformNapalm 🔥 Саме ця назва закріпилася і стала втіленням ідеї всієї нашої міжнародної спільноти.Тому ми вважаємо, що весь березень 2014 року став для нас місяцем народження, становлення і перших спалахів полум’я, яке почало розсіювати російську темряву.Хоча з перших днів ми усвідомлювали, що це буде нерівна боротьба за правду, ми не знали, що цей шлях стане для нас покликанням і марафоном на довгі роки. Усі ці роки ми робили і робимо те, що вважаємо правильним і необхідним для наближення перемоги.Ми розуміли, що робимо стрибок віри без жодних гарантій підтримки. Та звичайні люди, волонтери з різних країн, відгукнулися на наші ідеї та заклик. Разом з нами вони почали діяти, щоб протистояти великому злу: палати ідеєю, а не губитися в потоці новин і безпорадності.Саме російське вторгнення в Крим з порушенням гарантій Будапештського меморандуму стало провісником руйнування усталених правил вільного світу і запустило ланцюг подій, які ми сьогодні спостерігаємо в умовах повномасштабної війни. У лютому 2022 року частина нашої міжнародної команди стала до лав Сил оборони України, щоб разом з іншими військовими побратимами протистояти злу не лише словом, а й дією...Завтра ми не будемо святкувати. Ми проведемо цей день у тиші, наодинці з думками, у пам’ять про всіх наших друзів і військових побратимів, які за ці роки віддали життя за Україну.Це наша точка пам’яті, точка відліку і водночас новий виток нашої боротьби. Бо, як казав засновник нашої спільноти:"Ідучи стежиною самопізнання, ми неодмінно повертаємось до початку свого шляху, але з кожним колом підіймаємось над собою"...Після доби мовчання ми розпочнемо новий етап 30 березня як день першого полум’яного слова. Це буде слово і від нас, і від друзів, волонтерів та всіх людей доброї волі про InformNapalm і 12 років нашої полум’яної боротьби.Тож якщо ви хочете долучитися до цього слова, напишіть свої привітання чи побажання на своїх сторінках або у повідомленнях до нас у ці останні березневі дні. Ми будемо раді бачити ваші щирі слова як публічні, так і приватні.Бо саме такі слова щороку навесні дають нам сили продовжувати весь поточний рік нести полум’я, що долає темряву.Слава Україні!
👁 20,500 26-03-27 13:16
🫡🇺🇦 Є гарна новина! І гарна ідея для синергії людей доброї волі! Завдяки підтримці друзів та читачів спільноти InformNapalm ми поступово наближаємось до мети - зібрати 480 тис.грн для наших військових побратимів, щоб допомогти їм закрити нагальні потреби в обладнанні, техніці, екіпіруванні та ремонті військових автівок. Ст. сержант Михайло Макарук, який відповідальний за цей збір, порахував, що станом на зараз вдалось зібрати вже 177 тис.грн, а для досягнення мети залишилось зібрати 303 тис.грн. 🔤 Досягти цієї цілі гуртом буде не важко, якщо хоча б 1000 людей доброї волі зробить донат по 303 грн, або ж 10000 людей зробить донат по 30,3 грн. Наш канал активно читають в середньому 20000 людей на добу, тобто якщо кожен, хто побачив це повідомлення, сьогодні зробить свій внесок хоча б у 15,15 грн, то ми зможемо швидко досягти амбітної мети!Давайте спробуємо це зробити. Прямо сьогодні. Якщо ви бачите це повідомлення і можете собі дозволити зробити донат на банку в 15, 30, 303 або більше гривень - зробіть це, і побачимо наскільки сильною є наша спільна синергія 🫶🫶🫶🏦Посилання на офіційну волонтерську банку :https://send.monobank.ua/jar/46fyB2Hy9mНомер картки банки:4874 1000 2632 8057
👁 23,300 26-03-25 11:42
💥ССО уразили об’єкти газового гіганта в балтійському порту під Санкт-ПетербургомПідрозділи Deep-strike Сил спеціальних операцій спільно зі Службою безпеки, СБС, ГУР, ДПСУ та Службою зовнішньої розвідки уразили балтійський порт в містечку Усть-Луга Ленінградської області на північному заході росії. На території порту далекобійні дрони ССО та інших поцілили по потужностях газового гіганта “Новатек”, що є найбільшим російським виробником скрапленого газу. Компанія перебуває під санкціями ЄС та США з 2014 року. Порт розташований майже за 1000 кілометрів від північного кордону України. Росія продовжує розбудову цього порту, який має стати найбільшим на Балтійському морі та другим найбільшим портом по всій країні. Комплекс фракціонування та перевалки компанії “Новатек” в порту Усть-Луга потужністю майже сім мільйонів тонн на рік переробляє стабільний газовий конденсат на різні нафтопродукти, які росія експортує морем, в тому числі й тіньовим флотом. Ураження морської та нафтогазової інфраструктури ворога знижує його економічні та логістичні спроможності вести війну проти України, а також обходити міжнародні санкції й наповнювати свій бюджет.Підрозділи Сил спеціальних операцій проводять Deep-strike удари по об’єктах ворога вглиб ворожої території. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога у веденні війни проти України. Сили спеціальних операцій: завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
👁 21,500 26-03-24 14:02
"У ніч на 24 березня майстри Департаменту безпілотних систем ГУР МО України вистежили у Криму колону пускових установок “Бастіон-М”, яка рухалась до позицій. Внаслідок влучних ударів розвідників знищено одну з пускових та дві дороговартісні ракети “Циркон”, ще один “Бастіон” зазнав ушкоджень", - йдеться в повідомленні ГУР. В контексті хочемо відзначити непересічну важливість цієї події. До слова, 10 років тому, в 2016, спираючись на OSINT-дані, отримані в ході моніторингу відео з реєстраторів автомобілів, волонтери InformNapalm повідомляли про перекидання у Крим берегових ракетних комплексів "Бастіон". Серед техніки на відео тоді нарахували щонайменше 5 БРК "Бастіон". Звісно, тоді Україна не мала можливості атакувати такі цілі, і лишалось тільки спостерігати й фіксувати як РФ мілітаризує окупований півострів. Тому зараз, коли ми бачимо відео такої успішної операції українських розвідників та пілотів ударних дронів, то для нас це має дуже глибоке символічне значення. Врешті ми можемо порівнювати як за останні роки зростають спроможності України завдавати влучні удари по окупантах у Криму. І це додає надії, що колись рідний для багатьох наших волонтерів Крим, в якому було засновано спільноту InformNapalm, буде звільнений від російських окупантів.
👁 20,300 26-03-22 13:22
Командир батальйону «Хижаки висот» Максим Богачук розповів, що особливістю ураження російського гелікоптера є те, що це здійснили FPV-дроном на оптоволокні.Насправді, хоча подія відбулася вчора, але підготовка до цієї операції велася довго – близько півтора місяця, коли гелікоптери в нашій смузі почали знову літати після попереднього збиття. Відколи вони почали літати, ми почали аналізувати, як вони працюють, де працюють, звідки залітають, де роблять пуски і куди відлітають. Тобто збирати всю інформацію, яку ми могли спостерігати в роботі їхньої авіації. Щоразу, коли інші підрозділи передавали інформацію про звук гелікоптерів, підлеглі Богачука виходили на чергування, намагаючись їх спіймати.Це зробити досить складно, тому що FPV-дрон не має такої швидкості, як гелікоптер. Тим більше це був оптоволоконний дрон "Генерал Черешня", а оптоволокно є більш вибагливим до польоту. Там і швидкість менша і загалом треба більш прискіпливо ставитись до керування цими дронами.Заходили для удару в перший вертоліт, але не вдалося, бо трохи неправильно вибрали маршрут і розминулися з ним буквально в 2 метрах. Але для атаки на наступний, який летів позаду, наш пілот підкорегував напрямок і зловив його на протиході. Вони зустрілися "лоб в лоб" і відбулося правильне влучання. Всього за 1,5 місяці було декілька десятків невдалих спроб, каже комбат, однак додає, що «зовсім невдалими» їх назвати не можна, тому що «це і майстерність, і доля фарту»
👁 22,100 26-03-20 19:58
📱На росії фактичне блокування месенджера Telegram розпочалося раніше, ніж очікувалося. Хоча повне обмеження доступу очікували з 1 квітня, технічні проблеми вже фіксуються навіть у містах-мільйонниках. ☝🏻На цьому тлі російська влада продовжує нав’язувати користувачам так званий національний месенджер Max. Водночас самі ж чиновники та топменеджери держкомпаній намагаються уникати його використання на особистих пристроях через недовіру та страх тотального контролю. 📲Так, представники російських еліт масово купують окремі смартфони та реєструють нові SIM-карти виключно для роботи з Max, щоб не «світити» свої основні телефони. У неформальних розмовах вони прямо визнають: встановлення цього застосунку фактично означає передання пристрою під контроль фсб.🫢Хоча, згідно з даними порталу держзакупівель, для чиновників у чечні планують придбати спеціальні SIM-карти з необмеженим доступом до заблокованих на рф ресурсів.📌Тож поки росіянам фактично відрізають доступ до каналів комунікації, сама ж влада і наближені до неї структури або отримують привілейований доступ до заборонених сервісів, або вигадують обхідні схеми, щоб уникнути власного ж тотального нагляду. Це вкотре підкреслює подвійні стандарти російської системи, де контроль й обмеження застосовуються вибірково, передусім проти населення.
👁 20,200 26-03-18 17:45
Інформуємо читачів, що станом на зараз три публікації досліджень, які ми публікували та поширювали протягом тижня, були перекладені волонтерами на декілька мов:1. “Полюс-24” і в/ч 33949: як здобуті кіберфахівцями документи вивели на сектор стратегічних ядерних сил РФ - наразі доступна для поширення 7 мовами.2. Російська мережа Костянтина Чудінова: доступ до інфраструктури Норвегії та бізнес-активність у Португалії й Великій Британії - наразі доступна 3 мовами.3. Генштаб РФ забороняє Telegram військовим: витоки інформації чи ризик колапсу польових комунікацій - доступна 5 мовами.Всі переклади у нас роблять живі люди, волонтери з різних країн, у вільний від своєї основної роботи час. У кожної мовної версії є свій волонтер-редактор, який дотримується стилістики і термінології, прийнятої у InformNapalm за багато років діяльності. Це ще один унікальний аспект нашої діяльності, бо хоча розвідувальне ядро спільноти знаходиться в Україні, але ядро перекладачів-редакторів мешкають в різних країнах, саме тому ми з самого початку нашої діяльності є міжнародною спільнотою. Найбільш сильною у нас є редакція з трьох Скандинавських мов, крім того деякі статті також перекладаються турецькою та азербайджанською. І ці процеси у нас тривають вже майже 12 років, тобто задовго до появи загальнодоступних лінгвістичних ШІ-моделей. Ми не часто про це згадуємо, але, напевно, така інформація буде цікава тим читачам, хто випадково дізнався про діяльність InformNapalm та не дуже орієнтується в тому чому так історично склалося, що ми ведемо сайт багатьма мовами. Загалом у нас в різний час було створено 30 мовних версій. Але наразі тільки 13 з них продовжують діяти - решта заморожені, бо волонтери, які виявляли бажання створити і вести ту чи іншу мовну версію, не завжди розраховували свої сили на "марафон". Не всі готові волонтерити роками. Але діючі 13 мовних версій після 12 років діяльності - це все ж таки доволі унікальний результат. Без державної підтримки, без грантів та великих спонсорів. Лише своїми силами, силами волонтерів ядра спільноти та завдяки підтримці наших читачів - людей доброї волі, які допомагають покривати витрати на техніку та обладнання. Тому дякуємо всім, хто нас підтримує і допомагає!
👁 21,500 26-03-16 16:24
Це передбачає відсутність жодних дій, які можуть сприйматися як легітимація російської присутності на півострові: повне дотримання та посилення санкційних режимів, відсутність будь-яких контактів з російською окупаційною владою, неприпустимість відвідування тимчасово окупованих територій без дозволу України, коректне відображення мапи України в міжнародно визнаних кордонах в медіа, друкованій продукції та онлайн-ресурсах. Українська сторона реагуватиме на кожен випадок порушення політики невизнання.Світ має вивчити "Кримський урок": відсутність належної реакції на нахабне порушення міжнародного права лише заохочує агресора до подальших звірств. Зараз, коли Москва продовжує агресію та звірства, не може бути мови про жодні послаблення обмежень – всі різновиди тиску на Кремль мають бути посилені.Крадене ще нікому не приносило щастя; його рано чи пізно доведеться повертати. Історія свідчить, що нації, які не змирюються з крадіжкою своїх територій, одного дня обов’язково їх повертають. Крим – це Україна. Він обов’язково повернеться в рідну українську гавань.
👁 38,900 26-03-13 16:01
🔤 “Полюс-24” і в/ч 33949: як здобуті кіберфахівцями документи вивели на сектор стратегічних ядерних сил РФ Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну кіберфахівці та OSINT-волонтери провели багато успішних багаторівневих розвідувальних операцій, деталі про які з часом ставали відомими для широкого загалу з публікацій у ЗМІ, зокрема, також зі спеціального розділу нашого сайту. Зазвичай інформація про деякі операції або здобутки стає доступною, коли вже сплив деякий час, іноді, декілька місяців чи навіть років. Кожна окрема операція унікальна та має свої часові проміжки, оперативно-тактичні, а іноді й стратегічні межі.Сьогодні ми покажемо вам невеликий локальний приклад розвідувальної роботи і документацію, отриману в ході взаємодії кіберфахівців та OSINT-аналітиків ще протягом 2024 року, а станом на 2025 рік оперативно-розвідувальні спроможності операції були вичерпані і тому станом на 2026 рік ми можемо розкрити деякі дані.В операції брали участь аналітики Ukrainian Militant, кіберфахівці зі складу 256-ї Кібер Штурмової Дивізії та волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm 🔥Операція складалась з даних від HUMINT-джерел, попереднього OSINT-аналізу та подальшої CYBINT-складової для отримання даних, які неможливо здобути з відкритих джерел, зокрема про архітектуру програмних інструментів, які використовується під час розробки, а також випробувань систем стратегічних ядерних сил РФ і як в цих процесах задіяні частини російської зовнішньої розвідки. Вся інформація оперативно надавалась Силам оборони України...Детальніше читайте в статті 🔥
👁 19,300 26-03-11 11:30
Учора військовий оглядач Ігаль Левін звернув увагу на показовий матеріал одного з найпопулярніших ізраїльських новинних порталів Ynet.У статті з промовистим заголовком «Наддержава дронів допоможе США у боротьбі з іранськими “шахедами”» наголошується, що Україна за роки великої війни створила дешеві та ефективні засоби перехоплення і знищення безпілотників. І тепер ці технології можуть бути корисними не лише для самої України, а й для партнерів.Автори підкреслюють очевидне: українців уже давно неможливо здивувати атаками «шахедів», адже Україна роками протистоїть масованому російському терору. Саме тому український досвід сьогодні є не теоретичним, а практичним, бойовим і унікальним.У матеріалі також звертається увага, що для України це не лише питання оборони, а й стратегічна можливість. Йдеться про зміцнення зв’язків зі США, а також про потенційне залучення інвестицій із країн Перської затоки в український оборонний сектор, який стрімко розвивається.Фактично Україна вже опинилася в позиції технологічного партнера, здатного допомагати у захисті американських інтересів на Близькому Сході, насамперед у питанні безпеки держав Перської затоки, які є близькими союзниками Вашингтона.І це ще один наочний доказ того, що Україна має свої сильні карти.