Fuente
InformNapalm | ♂️ CYBINT аналітики міжнародної розвідувальної спільноти INFORM NAPAL...
38 300 Vistas/Alcance
2025-07-23 14:05
Mensaje №25403
🔥🙆♂️ CYBINT аналітики міжнародної розвідувальної спільноти INFORM NAPALM спільно з колегами з MILITANT INTELLIGENCE продовжують розбір документів в межах операції 🙆♂️ OpsHackRussia'sDay #OHRD І поки передивлялись дампи з'явилась ідея: а давайте розкажемо "партнерам" Росії, як їх кидають на гроші? А давайте! Просто зараз. З документами в руках:Вітання Азербайджану, Індії, Єгипту та всім іншим, хто все ще має справу з «Вертольотами Росії».Покажемо на конкретних прикладах як їх "взувають" росіяни:Один і той самий виріб, різна ціна, в залежності від "фейса" партнера.Ось що написано в контракті ADD_7-Contract 0025 v. 8.docx:«ПС-28.3300.000-01 — 3 100 USD за одиницю»А ось — у файлі 10. Проект ДС № 10 с доп.расходами.docx:«4 915 USD за ту ж одиницю»Той самий виріб, той самий рік, та сама серія. Але на одних вішають +60%. Бо «партнер потягне».Розрахунок по росiйськи.У протоколі "Протокол совещания КумАПП 03.11.2023" є пряма цитата:«...по одной и той же позиции ведется раздельный расчет с Египтом и Индией...» ✊😄Тобто вам прямо кажуть: "вам інші ціни, бо ви не пройшли фейс контроль".Ще приклад?У файлі АО.docx для Індії:«РН-53.0000.000 — 3 800 USD»У "Перевод документа 2.docx", для Азербайджану:«РН-53.0000.000 — 4 100 USD»Це +300$ просто за прапор на контракті.А що ж логістикою? А вона теж вигадана."Вопрос о базе вторичный_1 (3).docx":«…это позволяет заложить 7–12% в зависимости от "контрагента"…»Іншими словами — "кому що приліпиться, той то і сплачує". Немає стандартів, але є шахраї .Підсумовують усе коротко в іншому протоколі:«Ценообразование в зависимости от получателя и удобства списания.»(Протокол совещания 27-02-23)А тепер головне.Усі ці документи, протоколи, внутрішні переписки, ціни, скарги, посольські телеграми —давно протекли до нас у руки. Будемо видавати лікси дозовано. Бо Російська Федерація — це дірка. І країни, які мали справи з воєнізованим грабіжником, якийрозв'язав війну в Європі, мають це знати, що РФ не поважає контракти,зливає власну переписку направо й наліво,і ще й крутить їх на цінах.📎 Пруфи на документи, використані в цьому дописі, ми залили на наш сервер сайту InformNapalm, а файли docx для зручності перегляду перевели в pdf, щоб всі зацікавлені особи могли ознайомитись прямо на сайті:– ADD_7-Contract 0025 v. 8.docx– 10. Проект ДС № 10 с доп.расходами.docx– АО.docx– Перевод документа 2.docx– Вопрос о базе вторичный_1 (3).docx– 4 Протокол совещания 27-02-23 в4 (1).docxЦе тільки початок, далі буде цікавіше. Підписуйтесь та слідкуйте за хештегом #OHRD на нашому каналі.