Fuente
InformNapalm | Страта, а не «обнулення»: у Курській області російські військові розст...
27 800 Vistas/Alcance
2025-07-15 13:54
Mensaje №25347
"Страта, а не «обнулення»: у Курській області російські військові розстрілювали своїх"Читачі InformNapalm сьогодні звернули нашу увагу на чергову історію про практику позасудових страт в російській армії. Цього разу оповідка вийшла у мілітарному Z-пабліку "Северный канал" на понад 24 тис.читачів. Допис все ще доступний на каналі, але ми не робимо прямих посилань на Z-пабліки, тому зберегли його в архіві, що зручно також якщо росіяни видалять допис в першоджерелі https://archive.is/CuzAV . Ця історія наочно демонструє практики загороджувальних загонів та позасудових страт, які поширені в російській армії. І це культивується командирським/офіцерським складом на всіх рівнях. Такі історії варті уваги, щоб розуміти що собою являє російська армія. І як на тимчасово окупованих територіях, так і на територіях вглибині тимчасово існуючої РФ однаково по-людожерськи рашисти ставляться як до чужих, так і до своїх. Вбити співслужбовця, скинути його в яму, а близьким повідомити, що він "зник безвісти" - це типова ситуація для росіян. Навряд особисто Путін дає команду російським офіцерам та солдатам діяти саме таким чином, але вся система керування армією з елементами терору, садизму та позасудових страт є для росіян доволі прийнятною і типовою. Бо в радянському союзі "дєди ваєвалі" так само. І це вже традиція, що має тяглість поколінь. Радимо тим російським солдатам і росіянам загалом, які ще не втратили якісь останні залишки людяності, вступати в лави РДК. Там командири піклуються про своїх солдат і знаходяться на боці правди, воюючи проти рашизму. @informnapalm