Fuente
InformNapalm | Найбільшою помилкою демократичного світу на чолі з США була їх млявіст...
31 700 Vistas/Alcance
2025-05-18 08:42
Mensaje №24752
Найбільшою помилкою демократичного світу на чолі з США була їх млявість та надмірна обережність. Зрозуміло, що вони не вірили в Україну в перші дні повномасштабного вторгнення та недооцінили українців. Але вже з травня 2022 якби вони дали більше зброї та техніки, а не цідили по чайній ложчі, надаючи росіянам можливості підлаштуватись і адаптуватись до протидії системам натівського озброєння, то ця війна вже могла б завершитись перемогою вільного світу. Фактично уряди США та країн ЄС провели для російської армії щеплення, замість того, щоб вирізати цю пухлину рашизму, вони її дозовано підживлювали маленькими порціями щеплення, щоб вона не вмирала, а навпаки - адаптувалась і розвивалась. Це була найбільша помилка вільного світу, за яку ще заплатять життями та кров'ю мільйони людей, бо монстр рашизму, який виріс на території Росії, попри те, що українці його стримали, навчився адаптуватись на дрібних щепленнях і щоб його перемогти потрібні не чайні ложки, а повноцінні вбивчі дози "ліків" - сучасного озброєння та техніки, а також солдат. Бо тільки на крові українців цю війну Європа не виграє, бо згаяно час і монстр отримав досвід, якого немає у жодної європейської чи американської армії. Такий досвід є у української армії, але її потрібно посилити арміями країн вільного світу, які мають вступити у війну. Інакше монстр прийде за ними, коли вони ще будуть сподіватись, що все якось розвіється само собою без їхньої участі. Прихід Трампа тільки прискорює Третю світову, бо не покаране зло рашизма й путінізма, яке ще й відчуло слабкість США, ще більше повірило, що може досягти більшого. І якщо вони не змогли взяти Київ, то спробують взяти столиці країн Балтії і далі просуватись на Захід.