Fuente
InformNapalm | Напевно, ви вже бачили як 51-й арсенал ГРАУ армії РФ вирішив обстрілят...
34 400 Vistas/Alcance
2025-04-22 22:56
Mensaje №24407
Напевно, ви вже бачили як 51-й арсенал ГРАУ армії РФ вирішив обстріляти навколишні села Володимирської області РФ в 70 км від Москви.З цього приводу OSINT аналітик InformNapalm Антон Павлушко написав таку ремарку:"Дрон дроном вишибають?Коли в Україні горіли військові склади, то як цю тему качали ЗМІ та росіяни. Купа ботів розказувало про недолугість влади та військових. Потім виявилось, що це були російські диверсії.Зараз у росіян палає черговий склад озброєння, і всі чудово розуміють, що воно просто так загорітись не могло. Тобто, в теорії могло, а по факту не ракетами чи дронами, так якоюсь диверсією це українцям вдалось. Особливо напередодні 9-го травня, на тлі перемовин і нещодавного "перемірія" - занадто гарний таймінг.Але росіяни тільки розказують, як вони героїчно гасять пожежу та подробиці евакуації.Або ось події на фронті. Будь-яка поразка на полі бою записуються в особисту поразку владі, генералам і т.п. Боти все це активно розганяють і понеслась.Минулого тижня росіяни під свята спробували сходити дуже координовано в наступ на багатьох ділянках, але цей наступ відбили. Під свята щось захопити швидко не вдалось, тому довелось вигадувати великоднє переміріє.Сталась ця російська поразка якось так буденно та тихо, що пару днів відео покрутили і чергові заяви Трампа і ко все затьмарили. Про перемогу України навіть не встигли поговорити, бо швидкість появи нових тем зашкалює.В поразці наступу путіна не звинувачують, імен поганих генералів ніхто не знає. Всі коротенько обговорили дипломатичний геній путіна з перемірієм, потім перейшли на вкиди про статус Криму.Мовчати про свої поразки та піарити поразки суперника - ось це росіяни дійсно вміють дуже гарно. Охороняти склади у них виходить значно гірше"