Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ІНФОРМАТОР
Añadido 14 jul. 2024

ІНФОРМАТОР

@informatorpress
Número de suscriptores: 2 813
Fotos: 4,260
Videos: 649
Enlaces: 8,590
Descripción:
Приєднуйся до ІНФОРМАТОРу
Fuente

ІНФОРМАТОР | ДТЕК просить допомоги на відновлення, але виводить мільярд на дивіденд...

Logotipo de la comunidad de telegram - ІНФОРМАТОР ІНФОРМАТОР @informatorpress
624 Vistas/Alcance 2025-03-27 17:15 Mensaje №11786
ДТЕК просить допомоги на відновлення, але виводить мільярд на дивідендиПопри активні заклики до міжнародної спільноти та української держави надати фінансову допомогу для відновлення зруйнованої енергетичної інфраструктури, одеське відділення енергетичного гіганта ДТЕК ухвалило рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам у розмірі майже 1 мільярд гривень.Відповідно до проєкту рішення загальних зборів акціонерів, опублікованого на офіційному сайті компанії, планується:🔺Затвердити чистий прибуток за 2024 рік у розмірі 1 278 356 000 грн;🔺961,4 млн грн направити на виплату дивідендів.Це рішення викликає подив і обурення в суспільстві, зокрема в Одеській області, де мешканці регулярно залишаються без світла через удари по енергетичній інфраструктурі. Адже паралельно з виплатою дивідендів компанія ДТЕК звертається до уряду та міжнародних партнерів з проханням про фінансову підтримку для відновлення ТЕС, підстанцій і ЛЕП.«Україні потрібна допомога світу у відновленні енергетики — це наша спільна битва», — заявив нещодавно амбасадор кампанії ДТЕК Олександр Усик під час показового тренування на зруйнованій ТЕС.У контексті таких звернень логічно очікувати, що компанія частину прибутку спрямує на відновлення критичної інфраструктури, а не на виплати акціонерам, особливо в умовах війни та нестачі ресурсів в енергосистемі країни.ІНФОРМАТОР 🇺🇦