Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Інформаційний Носій
Añadido 14 jul. 2024

Інформаційний Носій

@infonosiy
Número de suscriptores: 10 425
Fotos: 6,160
Videos: 1,810
Enlaces: 3,920
Descripción:
Головні новини України та світу 🇺🇦 https://t.me/+4i48jkas_UNkMWJi На біржі: adsell.io/r/4zFXn3
Fuente

Інформаційний Носій | ️ Я поїду з Келлогом на фронт. Нехай поспілкується з військовими, — Зе...

Logotipo de la comunidad de telegram - Інформаційний Носій Інформаційний Носій @infonosiy
1 500 Vistas/Alcance 2025-02-19 10:54 Mensaje №10657
⚡️ Я поїду з Келлогом на фронт. Нехай поспілкується з військовими, — Зеленський.Ще тези Президента:▪️Сьогодні зранку вийшов КМІС з 57% довіри до мене. Тож якщо хтось хоче мене поміняти прямо зараз – не вийде.▪️Звичайно, росія хоче мене позбутися. Для путіна я дуже незручна людина. Ми знаємо одне одного.▪️США допомогли путіну вийти з багатолітньої ізоляції переговорами в Саудівській Аравії.▪️Дезінформація про 4% йде від росії. Саме вони сказали таку інформацію американцям.▪️США дали нам біля $67 млрд зброєю і $31 млрд програмами в бюджет. Це точно не коштувало $500 млрд, це не серйозна розмова.▪️Війна обійшлась Україні в $320 млрд, з яких $120 млрд заплатили українці, а ще 200 млрд США та Європа.▪️У будь-якому випадку ми маємо набратися терпіння, зберегти державу і свій суверенітет. Ми не підпишемо нічого просто так, під гучні оплески.▪️Зараз ми в кращій ситуації, ніж у перший рік війни, у нас зараз є своє виробництво зброї, люди по-іншому підготовлені.▪️путіну не вдасться окупувати нас, як він колись хотів, але перемоги України без підтримки США точно не буде.▪️Якщо я підніму питання про американських солдатів в Україні, то вони припинять будь-яку підтримку.▪️росія думає про напад на країни НАТО. Це може бути Литва, або Польща.▪️Я ніколи не шкодував, що балотувався в президенти. І якби я не був президентом, я б все одно залишився в Україні.▪️Вчора вже були сигнали, що рф – жертва. Це щось нове.▪️Йти на усі поступки росії? Це підтримує 1% нашого населення. В Україні ніхто не вірить путіну. росія винна, це не вимити грошима.