Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Спонукальний інцидент
Añadido 14 jul. 2024

Спонукальний інцидент

@inciting_incident
Número de suscriptores: 678
Fotos: 997
Videos: 38
Enlaces: 191
Descripción:
Тут — про будні оповідачки, книги, письменство та силу ідей ✨ Живу, тішуся, сумніваюся. Люблю слова, після яких вже не так, як було. Пишу фентезійний роман про те, що мене хвилює. Авторка: @yuliiaaiiluy
Fuente

Спонукальний інцидент | Підозрюю, що ви, як і я, моє вельмишановне тюльпанство, останні дні пі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Спонукальний інцидент Спонукальний інцидент @inciting_incident
239 Vistas/Alcance 2025-02-22 09:59 Mensaje №819
Підозрюю, що ви, як і я, моє вельмишановне тюльпанство, останні дні пірнули в новини й набрали повні пригорщі автозасмаглої тривоги. Я точно набрала, бо вже третій день хочеться пірнути в комфортний романчик містера Кінга й читати жахи, які не проберуться в мою реальність. Але насправді хочу сказати таке: єдність і дрони — це наш новий ритм, на який варто налаштуватися. Не знаю, чи бачили, але у Стерненка вже існує й підписка на дрони (від 50грн/місяць) + офіційний благодійний фонд, тож не втратьте таку нагоду. Саме дрони та ЗСУ забезпечуватимуть стабільність, доки її нема на політичній арені.Далі трішки про плани, бо лише справи та плани не дають часу на дурниці —1) У понеділок зроблю допис із картинками, до яких думаю робити короткі описи. Готуйтеся пропонувати свої картинки у коментарях до допису. Ті, які наберуть найбільше реакцій або особливо западуть мені у серденько, теж приєднаються до добірки!2) У суботу до обіду опублікую картинки з готовими описами, а в коментарях до цієї затії долучитеся і ви. Усе, як ми обговорювали ось тут, допоки я не підчепила чергову заразу і не мусила противнючо хворіти. 3) Також хочу погасити свою заборгованість на відгуки й візьмуся за це найближчим часом :) One Dark Window, Шлях королів на чолі списку. І давно маю що сказати щодо прочитаного в 2024ому році, тож почну лупати і це. Зокрема, — щодо циклу Джемісін і чому він мені не пішов; — щодо загальних змін у смаку та чого тепер я чекаю від фентезі; — щодо того, як ці зміни впливають на те, що пишу я сама.Знаю, що викочувати таке полотно (як на тг) — вбивство у ранок суботи, але нехай це стане пунктом номер чотири: не все в інтернеті має існувати для того, щоб зібрати якомога більше реакцій.Шануймося та не хнюпимо носа :)