Fuente
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Учора почув таку думку, що той самий Дісней робить ремейки своїх класи...
5 090 Vistas/Alcance
2025-06-23 11:15
Mensaje №3221
Учора почув таку думку, що той самий Дісней робить ремейки своїх класичних мультів, бо сучасним дітям анімація навіть 90-х вже надто повільна і вони не можуть її висидіти. Мене ця думка спочатку розсмішила, бо лайф-екшн ремейки Дісней насправді довші за хронометражем і я б не сказав, що динамічніші. А потім я замислився трохи більше і мене це радше налякало.З одного боку, так, я пам’ятаю, мені в дитинстві теж подобались більш сучасні на той момент мульти, бо вони були динамічнішими. А батьки наполягали, що то все жах, там всі злі і страшні, в їхньому дитинстві такого не було, на, дивись совєтську анімацію про зайчиків-бєлочок, оце кайф і мороженоє. Мені ж за рідкими вийнятками совєтська анімація не вкатувала абсолютно, але я не відчував такий прям розрив між мультами 70-х і 90-х, особливо, коли хтось на касетах приносив аніме. Тобто я міг дивитись навіть мульти про Дональда Дака і Том і Джері, що виходили в 40-50-х, якщо сюжет цікавий, то я не пригадую, щоб була прям проблема, що надто все повільно. От чорно-білі мульти то вже було не круто, а все інше годиться. Але так, сучасні мульти прям гіперактивні, це факт. Мені їх дивитись важко. Я і на ютубі вже деякі молодіжні відео не вмтримують, вони мене вантажать кількістю і швидкістю мемів. Це просто підсвічує, шо зараз люди вже змалечку з розбитою психікою. А люди ше сильніше її собі розбивають тікі-токами, рілсами, шортсами. Чорт його зна, в яке прекрасне майбутнє ми рухаємося