Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Añadido 14 jul. 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Número de suscriptores: 5 826
Fotos: 2,360
Videos: 274
Enlaces: 510
Descripción:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Fuente

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Хижак: Вбивця Вбивць (2025)Ну... сегмент про японців був прикольним. В...

Хижак: Вбивця Вбивць (2025)Ну... сегмент про японців був прикольним. В принципі, все.Перший сегмент про вікінгів не дуже працює, бо нам пропонують спостерігати за чуваками, такими як рашики - що ходять і просто нападають на усіх підряд. Таке собі... потім несподівано в історію вривається хижак і складно передати, наскільки він там не в тему. Драматургійно він там не був передбаченим. Тай сам хижак не діє як хижак. Побачивши, як чуваки вп'ятьох розвалили цілий загін, він пре на них в лобову і не влаштовує полювання, не влаштовує чесний бій, а просто фігачить всіх своєю техноприблудою. Мені здається, за законами хижаків це проти правил.Сегмент про японців, хоч і не пояснює нашо той нінжя приперся, в цілому як історія працює добре і навіть хижак там в тему.А сегмент про літаки то взагалі ховайся. По перше, тут прям перебор з "кіношною логікою", а по друге, хижак який просто розвалює всіх з літака? Це ще більш нечесно ніж ота техноприблуда на початку. Мені здається, що це точно дискваліфікація мала б бути.Фінал ні про що, якщо відверто, але не те, щоб мене це сильно хвилювало. Просто ще одну франшизу перетворюють на "Марвел".А ще я хочу подивитись в очі тій людині, яка вирішила, що низький fps у персонажів в анімації це стильно, круто і не б'є по очах.#ікотікаподивився